12 grudnia 2011, 21:47:01 - qmichal
Ligowa porażka Hapoelu

Ostatni rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy Hapoel Tel Awiw przegrał 0-1 (0-0) w wyjazdowym meczu 15. kolejki izraelskiej ekstraklasy z Hapoelem Irony Kiryat-Shmona.

12 grudnia 2011, 19:50 - Kiryat-Shmona
Hapoel Irony Kiryat-Shmona 1-0 Hapoel Tel Awiw
Barak Badash 77

Hapoel: 1. Apoula Édel - 29. I'yad Hutaba, 10. Walid Badir, 18. Shay Abutbul (46, 8. Mahmoud Abbas), 23. Omri Kende (85, 15. Salim Tuama) - 20. Nosa Igiebor, 26. Avihay Yadin, 21. Roei Gordana, 16. Omer Damari, 11. Alroey Cohen - 17. Maaran Al Lala (75 Mirko Oremuš).

żółte kartki: Shimon Abuhatzira - Walid Badir, Roei Gordana.

Rywal Legii stracił pozycję lidera tabeli na rzecz dzisiejszego przeciwnika i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Legia wygrała 3-2 w pierwszym meczu z Hapoelem. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegranie 15 grudnia w Tel Awiwie.

benek - 12 grudnia 2011, 21:49:43 - *.182.143.79.static.giga-dns.com
Legia albo Wisła muszą zremisować żebyśmy już mieli pewne te 21 miejsce w rankingu. A obawiam się że i to będzie trudne.

Wisła - Twente 1:0
Ale jakby obie drużyny wygrały, to jako kibic Lecha, bym nie płakał, niech nabijają punkty, może Odense zremisuje w Londynie i dojdzie do cudu, byłoby dobrze

Lenin - 12 grudnia 2011, 22:32:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
będzie awans Wisły - wierzyłem od początku i nadal wierzę - oby tylko Odense zagrało taki mecz jak pierwszy w Krakowie

kibic - 12 grudnia 2011, 23:48:33 - *.mlawa.vectranet.pl
Gracze Odense będą się chcieli w Anglii pokazać więc w tym Wisły szansa

Zygmunt - 13 grudnia 2011, 1:23:18 - *.140-501-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
strzelec gola to krewny Ibrahimovicia

andrzejek - 13 grudnia 2011, 1:39:28 - *.106.84.11
Przecież wygrał Hapoel

mca - 13 grudnia 2011, 15:23:30 - *.polsat.net.pl (*.5.130.152)
Panowie! - bić się o punkty do rankingu krajowego, a może i przydadzą się w indywidualnym rozrachunku Legii i Wiśle w przyszłym roku?...
Mimo obecnej tabeli Wisła może spokojnie wylądować np na 3'm miejscu i wtedy będzie ważne ile tych punktów uzbierała w LE!
O Legii nie ma co pisać bo przewiduję że spokojnie będą na pudle ...