15 grudnia 2011, 14:46:48 - MichalMKS
Zbigniew Przesmycki nowym przewodniczącym Kolegium Sędziów

Zbigniew Przesmycki został nowym przewodniczącym Kolegium Sędziów PZPN. Zastąpił Janusza Eksztajna, którego dzisiaj odwołano z zajmowanego stanowiska.

Andrzej Strejlau złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego Stowarzyszenia Trenerów Piłki Nożnej. Nowym przewodniczącym został wybrany Henryk Kasperczak.

Ze składu Wydział Piłkarstwa Młodzieżowego odwołano Wojciecha Brzozowskiego, a w jego miejsce powołano Michała Siarę.

nn - 15 grudnia 2011, 15:05:11 - *.home.aster.pl
sędziowie żegnają ortodoksyjną komunę. 2 lata "kapitanatu" Delfina przechodzą w niechlubną przeszłosc

rzeszowiak - 15 grudnia 2011, 15:15:16 - *.rzeszow.wide-net.pl
Przesmycki - sedziowal w sezonie 94/95 mecz w przedostatniej kolejce ekstraklasy Stal Stalowa Wola - Olimpia Poznań zakonczony wynikiem 2:2 ktory powodowal degradacje Stalowki (zwyciestwo dawalo utrzymanie) i rozdal bodajze 3 czerwone kartki w tym jedna juz w 2 minucie dla najlepszego zawodnika Stalowki? - link do meczu http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=70703
bardzo dobra kandydatura

albin - 15 grudnia 2011, 15:20:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I wreszcie nastanie lad i porzadek,Wojcik bedzie prawa reka, Werner szefem szkolenia a Urbanczyk obsadowym.

RTS - 15 grudnia 2011, 15:24:14 - *.centertel.pl
ręka rękę myje

ADHD - 15 grudnia 2011, 15:26:53 - *.tvkdiana.pl
Myślałem, że on od dawna we Wrocławiu siedzi!!!

zyzio - 15 grudnia 2011, 15:41:39 - *.nyc.res.rr.com
wydrukowal tez mecz Stalowki z GKS Katowice, byl to ostatni mecz sezonu 87/88 i spuscil Stalowke z 1 ligi, to nazwisko bardzo dobrze pamietam.

tatary76 - 15 grudnia 2011, 15:41:59 - *.dynamic.chello.pl
to co on z puchy będzie dowodził? he he he na smsach z Lato bęzie !!!

lucabrasi - 15 grudnia 2011, 15:45:51 - *.217-171-48.tkchopin.pl
Przesmycki, Arka Gdynia pamięta twoje sprzedajne sędziowanie w 1/8 PP jesienią 1995 z Górnikiem. Pilnowałeś wszystkim siłami awansu zabrzan, kiedys ktoś ci za to podziękuje w Gdyni

budrys - 15 grudnia 2011, 16:13:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to Strejlau idzie w odstawkę? Boże,dzięki,że doczekałem tej chwili...

esoxpw - 15 grudnia 2011, 16:42:20 - *.mtm-info.pl
krok w tył

Bogdan - 15 grudnia 2011, 16:44:43 - *.host.witnet.pl
W końcu wywalili tę zakałę polskiego sędziowania Eksztajna. Kolej teraz na następnych ze śmiesznymi Bolkami typu Stępniewski, którzy od lat bronią swoich koleżków takich jak policjant Małek-Wałek i jemu podobni. Policjant Małek jak zobaczył w niedzielę na PRE Arenie wielkie transparenty krytykujące komunę i Jaruzela to mu się gwizdek zacinał i nogi plątały. Po co taki Eksztajn wysyłał policjanta na prawicowy stadion, gdzie nie cierpią policjantów

czarny - 15 grudnia 2011, 16:52:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja muslalem, ze prezesem zostanie chory na wladze Rafalek Rostkowski.

wenter - 15 grudnia 2011, 17:45:16 - *.artcomp.waw.pl
czarny, chyba strasznie się boisz tego Rafałka Rostkowskiego. Może jesteś bliskim kumplem pana E., postawiłeś mu sporo flaszek, dałeś parę prezentów, może nawet razem się bawiliście teraz nie wiedziałbyś jak rozmawiac z takim Rafałkiem, co?

wilek - 15 grudnia 2011, 18:29:09 - *.ip.netia.com.pl
wenter - Rostkowskiego wszyscy się powinni bać ty także i każdy nowy czarny, który mu może zagrozić.
Intrygant i donosiciel, dla własnego interesu poświęci kazdego,to anonimowy informator prasy,sprzeda każdego dla własnego intresu.Teraz przy nowej władzy czas na nowe intrygi tego frustrata.

czarny - 15 grudnia 2011, 18:33:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto ogladal w polsacie sport cafe futbol i wywiad w zakochanym w sobie Rafalkiem ten nic sie nie dowiedzial bo glowny zainteresowany mowil tylko non komentc, zenada.

czarny - 15 grudnia 2011, 18:36:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wilek jestes wielki - powiedziales cala prawde o narcyzie.

sonyb - 15 grudnia 2011, 19:53:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przesmycki to ten gosciu od tych testów... które nagle połowa sędziów przestała pisać.... i okazało się że nie wszyscy znają przepisy bo nie wszyscy umieją czytać z zrozumieniem...

kv - 15 grudnia 2011, 19:56:57 - *.home.aster.pl
lepiej byc zakochanym w sobie jak ww. r.r. niż lizac zad takiej canalii jak eksztajn

zks - 15 grudnia 2011, 19:57:16 - *.205.6.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stalowka ci tego nie wybaczy

felipe77 - 15 grudnia 2011, 22:17:40 - *.dynamic.chello.pl
jako nastolatka pozbawiles mnie wiary w uczciwość w polskiej w piłce nożnej.nigdy ci tego nie zapomne.Stalówka pamieta.swoim dzieciom co mówisz?tatuś ideał??przyjedz kiedys do Stalowej.masz tam pomnik..

piter 73 - 16 grudnia 2011, 1:32:39 - *.tvkstella.pl
Pamiętasz co zrobiłeś z naszą kochaną Stalówką w meczu z Olimpią Poznań-nigdy nie zostanie Ci to zapomniane.W 2 minucie meczu dałeś naszemu najlepszemu zawodnikowi(Mieczysław Ożóg)czerwoną kartkę za nic,cały zespół Olimpii z nas się śmiał,zrobiłeś wszystko abyśmy tego meczu nie wygrali.Brakło Ci odwagi aby wyjść z głową podniesioną do góry z budynku klubowego gdzie czekało na Ciebie 2-3 tysiące ludzi aby Cię zlinczować.Dopiero policja,armatka wodna,pózniej zamieszki na mieście,tego potrzebowałeś aby spokojnie wyjechać!!!Jesteś największym 'sędzią' lat 90-tych z tych niby sprawiedliwych,chłopie podnieś rękę do góry i powiedz,że nie masz sobie nic do zarzucenia!!!I tacy ludzie mają mieć tyle do powiedzenia w polskiej piłce-żenada-ten pan ma być odpowiedzialny za polskich sędziów-ludzie to jest paranoja!!!!!!!!!!!!Panie przewodniczący-STALÓWKA nigdy tego nie będzie popierać i inne kluby również!!!PZPN-robili co chcieli przy zielonym stoliku i dalej to robią.No cóż życzymy powodzenia-super nowe stanowisko,super możliwości,nic tylko działać-pozdrowienia od pamiętającej,biednej ale uczciwej STALÓWKI

kici - 16 grudnia 2011, 1:48:32 - *.dsl.emhril.ameritech.net
jako obsadowy zmienia zdanie mowi 8,5 daje 7,5 sprzedajny lisek

areq - 16 grudnia 2011, 11:24:27 - *.171.65.147.static.crowley.pl
Wart jeden drugiego...zmiany tzw.kosmetyczne.

stalowiak - 16 grudnia 2011, 12:04:43 - *.tvkstella.pl
Czyli nic się nie zmieniło, dalej jaja sobie robią z kibiców. Tym gosciem to sie powinien wrocław interesowac a nie pzpn!!! żenada

Adam1981 - 16 grudnia 2011, 13:31:58 - *.150.155.76.internetia.net.pl
Wilek,
Czemu tak uczepiłeś się Rafała Rostkowskiego? Miał chłop cywilną odwagę w telewizji powiedzieć wprost, jak wygląda środowisko sędziowskie od środka, oczernił Eksztajna za wyraźny przekręt w związku z zaliczeniem egzaminu biegowego. Donosiciel, intrygant, który sprzeda każdego? Nie myl pojęć. Facet czyści środowisko, a nie siedzi jak mysz pod miotłą.

jw - 17 grudnia 2011, 15:00:07 - *.pljtelecom.pl
Pełny stadion i Twoje przekrety W Stalowej Woli-takich rzeczy sie nie zapomina. Do tego zapewne dobre oceny sedziego za male co nieco. SKANDAL. Cały PZPN!!! JEDEN Układ.Prawda wyjdzie na jaw kto i za ile i nie bedzie okraglego stołu. Przez takie sedziowanie chciałem być sedzią i gwizdac uczciwie, byłem widziałem układ i dziękuję. W tej chwili nie ma na was mocnego, ale juz niedługo!!!Polską rządzą tacy własnie miszczcze.

kingiii - 19 grudnia 2011, 10:01:57 - *.244.135.125
Panie Przesmycki Stal Stalowa Wola-Olimpia Poznań wiosna 1995 jeżeli Pan uczciwie sędziował ten mecz tzn że pzpn się "zmienia". "Cała Polska widziała" tylko pan nie widział co się dzieje na stadionie.

vin - 20 grudnia 2011, 7:50:16 - *.93.223.198 (*.11.10.3)
Dopóki takie osoby jak Z.Przesmycki będą zasiadały w strukturach PZPN to nigdy nie będzie dobrze w polskiej piłce.W wyżej opisanym meczu STALÓWKI, gdyby nie ochrona i interwencja policji nie wyjechałbyś ze Stalowej Woli. PZPN = PRL-owski BETON