15 grudnia 2011, 21:34:07 - Dawid
eMŚ futsal: Włochy 5-2 Polska

W swoim pierwszym meczu eliminacji mistrzostw świata reprezentacja Polski w futsalu przegrała 2-5 z Włochami.

15 grudnia 2011, 20:00 - Caltanissetta
Włochy 5-2 Polska
Gabriel Lima 9, Vampeta 18, Humberto Honório 20, 40, 41 - Mariusz Milewski 34, Paweł Budniak 38

Polska: 1. Dominik Kubrak, 12. Krystian Brzenk - 2. Krzysztof Kusia, 3. Adrian Pater, 9. Marcin Czech, 15. Marcin Kiełpiński, 4. Michał Wojciechowski, 5. Michał Kubik, 6. Mariusz Milewski, 7. Paweł Budniak, 8. Paweł Machura, 11. Michał Słonina.

żółta kartka: Kubik.

Polacy kolejny mecz rozegrają jutro o godzinie 17:30 z Rumunią, która dzisiaj wygrała z Bułgarią 3-0.

Tabela grupy 2:

1. Włochy       1  3  5-2
2. Rumunia      1  3  3-0
3. Polska       1  0  2-5
4. Bułgaria     1  0  0-3

Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrają w barażach.

maxx - 16 grudnia 2011, 9:31:41 - *.bielskobiala.vectranet.pl
dziwne jest to że w składzie reprezentacji futsalu są piłkarze z dolnych lig piłki nożnej (na trawie). Nie potrafili się przebić na trawie a dają radę na hali? Ciekawe jak wyglądałby mecz obu reprezentacji Polski z hali i na trawie. Myślę że to by była dobra lekcja techniki dla piłkarzy z "trawy".

Znawca. - 16 grudnia 2011, 12:08:46 - *.adsl.inetia.pl