21 grudnia 2011, 22:28:38 - euzi
Wygrana Standardu w Pucharze Belgii

Royal Standard de Liège, z którym w 1/16 finału Ligi Europy zagra Wisła Kraków, wygrał w pierwszym z ćwierćfinałowych meczów o Puchar Belgii z Koninklijke Lierse SK 2-1 (2-0). Rewanż odbędzie się 18 stycznia o godz. 20:30 w Liège.

21 grudnia 2011, 20:30 - Lier (Herman Vanderpoortenstadion)
Koninklijke Lierse SK 1-2 Royal Standard de Liège
Soufiane Bidaoui 48 - Michy Batshuayi 12, 30

Standard: Anthony Moris - Réginal Goreux, Laurent Ciman, Karim Belhocine, Sébastien Pocognoli (52 Daniel Opare) - Paul-José M'Poku Ebunge (80 Pape Abdou Camara), William Vainqueur, Yoni Buyens, Luis Manuel Seijas - Michy Batshuayi (71 Franck Berrier), Cyriac Gohi Bi.

żółte kartki: Lance Davids - Réginal Goreux, Karim Belhocine, Luis Manuel Seijas, Daniel Opare.

sędziował: Frederik Geldhof.

Wisła zagra ze Standardem 16 i 23 lutego. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Krakowie.

rw - 22 grudnia 2011, 17:00:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
standart przyjedzie do krakowa zeby strzelic z bramkeczke albo dwie a u siebie graja bardzo dobra pilke.. Wislo bay bay!

Lenin - 22 grudnia 2011, 20:46:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ze Standardem będzie podobny mecz jak z Twente w Krakowie tylko dobrze by było wykorzystać przynajmniej 60% sytuacji strzeleckich i wygrać chociaż 3:1 a w rewanżu będzie dobrze - Standard to wcale nie jest dużo lepszy klub od Wisły
Baj baj Standard !

Rex - 23 grudnia 2011, 12:01:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Wieża Babel Wisła Krakau nie ma szans !!!!!

dex - 23 grudnia 2011, 15:28:59 - *.auto.m2m.net.pl
moim zdaniem jedynym godnym uwagi zawodnikiem standardu jest pociongoli reszta co grala nie stanowi zagrozenia

888 - 24 grudnia 2011, 22:26:35 - *.dynamic.chello.pl
nawet mają grajka z haiti

apokryf - 26 grudnia 2011, 22:08:35 - *.140-501-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
jezeli Wisla zagra nastepujacym skladem to maja szanse na wygraniu calej LE bo maja jedna z najlepszych 11:

Lenin - 26 grudnia 2011, 23:42:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja myślę że większe szanse na wygranie LE ma jednak Legia ale mój wymarzony finał to Wisła - Legia