22 grudnia 2011, 23:58:31 - euzi
Sporting w półfinale Pucharu Portugalii

Sporting Clube de Portugal awansował do półfinału Pucharu Portugalii. Rywale Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy wygrali w meczu ćwierćfinałowym z CS Marítimo 3-0 (0-0).

22 grudnia 2011, 22:00 - Lizbona (Estádio José Alvalade)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-0 CS Marítimo
André Carrillo 48, Ricky van Wolfswinkel 60 (k), Emiliano Insúa 82

Sporting: 1. Rui Patrício - 47. João Pereira, 5. Oguchi Onyewu, 4. Ânderson Polga, 48. Emiliano Insúa - 18. André Carrillo (84, 19. Santiago Arias), 3. Daniel Carriço (20, 26. André Santos), 28. André Martins (69, 25. Bruno Pereirinha), 8. Stijn Schaars, 11. Diego Capel - 9. Ricky van Wolfswinkel.

żółte kartki: Ânderson Polga, André Santos, André Martins, Emiliano Insúa - Rafael Miranda, Sami, Briguel, João Guilherme, Baba Diawara, Olberdam.
czerwona kartka: Igor (55. minuta, Marítimo, za faul taktyczny).

sędziował: Artur Manuel Ribeiro Soares Dias (Porto).

W 56. minucie Ricky van Wolfswinkel (Sporting) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

oO - 23 grudnia 2011, 0:10:36 - *.205.112.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia - Sporting 2:0 ... mówię wam !!

kibic - 23 grudnia 2011, 1:44:04 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Sporting! LECHIA&SPORTING!! Do zobaczenia w Warszawie!

Woo-Cash - 23 grudnia 2011, 10:05:30 - *.adsl.inetia.pl
Jedyna nadzieja Legii, to jak tamci przyjadą juniorami.

marijijan - 23 grudnia 2011, 11:38:47 - *.181.133.202
Legia będzie miała cięzko

kolo87 - 23 grudnia 2011, 11:59:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia pozdrawiam Sporting!

Gherick - 23 grudnia 2011, 12:52:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja nie z Lechii, ale i tak FORCA SPORTING !
Forca Verde Leoes !

Mądry - 23 grudnia 2011, 13:26:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam pytanie- jak wygląda sprawa przejścia Salamona do Sportingu?
I dlaczego nie ma go nawet w szerokiej kadrze na euro skoro interesują się nim takie kluby.
Zarówno do piłkarzy Legi jak i Wisły przesyłam życzenia z okazji świąt:
Udanej wiosny w Lidze Europy !!!

vsd - 23 grudnia 2011, 15:32:14 - *.adsl.inetia.pl
I taka to natura Polaka. Woli zbratać się z obcym aby zaszkodzić rodakowi (patrz lechia&sporting)

DENIS - 23 grudnia 2011, 15:51:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Damy rade

mlody88 - 23 grudnia 2011, 17:17:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a jak bylo w przypadku meczu Lecha z Juventusem? Legia tak samo wsparła Juve i dopingowała.

Danielak D - 23 grudnia 2011, 18:22:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia będzie miała ciężko, ale wcale nie jest na straconej pozycji. Przy odrobinie szczęścia przejdą Portugalczyków.

kjk - 24 grudnia 2011, 11:50:46 - *.telpol.net.pl
Ljuboja Radovic Rybus nie sa gorsi od ich grajków wiec damya rade Wolski im pokaze.