[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


29 grudnia 2011, 14:41:18 - MichalMKS
Podbeskidzie skróciło kontrakt Adama Cieślińskiego

Podbeskidzie Bielsko-Biała zgodziło się na skrócenie kontraktu Adama Cieślińskiego. Zawodnik od 1 stycznia będzie wolnym graczem - donosi "SportSlaski.pl".

29-letni napastnik grał w bielskim klubie przez ostatnie półtora roku. Jesienią wystąpił w jedenastu meczach ekstraklasy, w których zdobył dwa gole.

Podbeskidzie prowadzi ponadto rozmowy z menedżerem Jacka Broniewicza w sprawie skrócenia jego kontraktu.


źródło: własne / SportSlaski.pl

anonin - 29 grudnia 2011, 14:48:20 - aaii103.neoplus.adsl.tpnet.pl
wracaj do łks

dsdas - 29 grudnia 2011, 14:49:28 - 26-210-149-91.cpe.marton.net.pl
Cieśliński pewnie do Zawiszy pójdzie a Broniewicz co taki słaby ?? nawet szansy gry nie dostał w extraklasie a w 1 lidze prawie wszystkie mecze ??

tadon - 29 grudnia 2011, 14:55:33 - ebx62.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieślińskiego szkoda bo jak grał dawał z siebie wszystko, ale dostał mało czasu. A Broniewicz w PP ze Śląskiem to cień zawodnika sprzed roku, z tym że trochę grubszy. Trochę się zapuścił.

thc - 29 grudnia 2011, 14:56:24 - 62.87.184.230
wielka szkoda!
Adaś dzięki za wszystko i życzymy powodzenia!

ali - 29 grudnia 2011, 15:02:55 - 93-181-172-112.internetia.net.pl
zaraz go chapnie Hapal do zagłębia l.

aspius - 29 grudnia 2011, 15:04:10 - catv-user-134-253.bielsat.com.pl
Tez szkoda mi Cieslinskiego,ale nie poradził sobie w Ex w Podbeskidziu, Nic nie grał , nawet w rezerwach. Wiosne miał juz słabiutka, wiec nie dziwie sie trenerowi. Bardzo solidny zawodnik na I lige.

mati - 29 grudnia 2011, 15:14:56 - proxy.ey.nl
dogadany z MKS Pogoń Szczecin

motechiusz - 29 grudnia 2011, 15:27:33 - azr40.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia Warszawa chce ponoc w styczniu przedluzyc kontrakty z: Marcinem Komorowskim, Michałem Żewłakowem i Danijelem Ljuboja!!!
jest zainteresowana zawodnikami ktorym 30 czerwca koncza sie kontrakty i toz po nowym roku chca z nimi negocjowac...
Śląsk Wrocław: Piotr Celeban, Jarosław Fojut (z nieoficjalego zrodla wiadomo ze gdyby obaj ci zawodnicy odeszli ze slaska do legii slask chcialby sciagnac do siebie rzezniczaka z legii i skerle z jagielloni)
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Bartłomiej Konieczny,Sylwester Patejuk
ŁKS Łódź: Sebastian Szałachowski
Lech Poznań: Dimitrije Injac, Semir Štilić

polik - 29 grudnia 2011, 15:28:28 - m83-186-74-65.cust.tele2.se
witamy w Pogoni ;)

montechius - 29 grudnia 2011, 15:31:04 - azr40.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale legia mialaby ekipe jakby z obecnego skladu zaden z czolowych graczy by nie odeszedl a dodatkowo sklad by wzmocnili celeban,fojut,szalachowski,injac i stilic... strach sie bac normalnie 2 jedenstki rownozedne by w legi powstaly a do tego tej ljuduluja czy jak mu tam jest z psg ma tez do legi przejsc rowniez "za frajer"...nononono ciekawe co na to wlodaze lecha wisly poloni i slaska

MKS - 29 grudnia 2011, 16:16:40 - ti0110a380-dhcp0588.bb.online.no
Witamy w Szczecinie. W końcu będzie typowy snajper

techiusz - 29 grudnia 2011, 16:18:17 - azr40.neoplus.adsl.tpnet.pl
1skald:
kuciak-celeban,zewlakow,komorowski,wawrzyniak-szal
achowski,vrdoljak,stilic,radovic,rybus-ljuboja
2sklad:
skaba-jedrzejczyk,astiz,fojut,.......-
zyro,borysiuk,gol,injac,wolski-kucharczyk
sprzedac:
choto,knezevic,ohayon,hubnik

bielik - 29 grudnia 2011, 16:20:52 - silvergate.ibdim.edu.pl (192.168.1.170)
Co on ma z ręką, że stale gra z tym opatrunkiem czy usztywnieniem?

luksTSP - 29 grudnia 2011, 16:36:32 - dynamic-78-8-97-84.ssp.dialog.net.pl
Bez sensu posunięcie. Za darmoszkę odchodzi grajek który strzela bramki w EX nie pojmuję takich poczynań.

rosół - 29 grudnia 2011, 16:39:19 - public140560.xdsl.centertel.pl
z jego bilansem bramowym szału nie ma. więc po co nam on w szczecinie?. wolałbym widzieć szałachowskiego.

Ollie - 29 grudnia 2011, 17:09:41 - user61.oildri.com
Cieslinski prowadzi negocjacje ze szczecińskim klubem.

bbbie - 29 grudnia 2011, 20:35:43 - user-46-113-117-51.play-internet.pl
ADAS dzieki za wszystko Bielsko pamieta ile dałes nam radosci powodzenia w nowym klubie.

Buli - 29 grudnia 2011, 20:49:40 - user-31-175-243-77.play-internet.pl
A czemu te ich kontrakty zostały skrócone ?

Stefan - 29 grudnia 2011, 21:14:11 - host-89-229-233-160.bielskpodlaski.mm.pl
http://www.pogon.v.pl/news-19676,Adam_Cieslinski_t
rafi_do_Pogoni_.html

west - 29 grudnia 2011, 21:50:11 - 77-253-254-173.adsl.inetia.pl
Sprawa jest prosta w pierwszej lidze Podbeskidzie grało na dwóch napastników i Cieśliński świetnie uzupełniał się z Demjanem W ex po porażce z Bełchatowem Kasperczyk się przestraszył i zaczęli grać jednym Demjanem. Demjan bez Cieślińskeigo już też tak nie błyszczy a Cieśliński dostał mało szans choć faktycznie grał słabiej mimo wszystko chyba błąd i następny klub może się o umiejętnościach Adama przekonać tylko odważnie musi na niego postawić.

cdnn - 29 grudnia 2011, 22:20:01 - user-188-33-160-144.play-internet.pl
Szkoda Cieślika. Jak ostatnio wyszedł na boisko na Bełchatowie, to zamiatał obrońcą na prawym skrzydle. U niego widać dryg do piłki. Wolałbym 100 razy, żeby odstrzelili dramatycznego Sikorę.

west - 29 grudnia 2011, 23:07:24 - 77-253-254-173.adsl.inetia.pl
Zgadzam się z Tobą w 100% niestety nie ma sezonu na odstrzał Sikorek a trener i sponsor cały czas się łudzi na przebudzenie, obyśmy dożyli

kp[E] - 30 grudnia 2011, 0:32:54 - eim207.neoplus.adsl.tpnet.pl
wracaj do Torunia..

daro - 30 grudnia 2011, 8:12:55 - aws211.internetdsl.tpnet.pl
Podobno idzie do Pogoni. Brawo

PSfan - 30 grudnia 2011, 11:17:27 - 89-78-68-159.dynamic.chello.pl
rzeczywiście Sikora u Was nic nie pokazał i wydaje mi się że już nie pokaże-straszna padaka

maxi - 30 grudnia 2011, 19:30:19 - host-89-238-31-166.smgr.pl
100% w Grudziądzu!!!

lew - 30 grudnia 2011, 23:27:50 - avj70.neoplus.adsl.tpnet.pl
jedno miasto, dwa kluby, jedna wiara!
BIELSKO-BIAŁA!

nn - 30 grudnia 2011, 23:49:48 - user-109-243-58-53.play-internet.pl
Bo Sikora - wielka gwiazda, jak mógł przyjść powalczyć o awans i się odbudować szczebel niżej - to nie... Wolał na gotowe - w Ex. A on nawet obecnie na I ligę jest za słaby.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas