[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


29 grudnia 2011, 20:58:12 - Zakrza
Jakub Świerczok podpisze kontrakt z 1.FC Kaiserslautern

Jakub Świerczok pomyślnie przeszedł testy medyczne w 1.FC Kaiserslautern i 2 stycznia podpisze kontrakt z klubem - poinformował zawodnik w rozmowie z Orange Sport.

Świerczok z dwunastoma golami jest po jesieni liderem klasyfikacji strzelców w I lidze.

1.FC Kaiserslautern zajmuje szesnaste miejsce w niemieckiej Bundeslidze. Pierwszy mecz w nowym roku zagra 21 stycznia u siebie z Werderem.

W Kaiserslautern grają obecnie m.in. były piłkarz Zagłębia Lubin i Amiki Wronki Ilijan Micanski oraz były stoper Jagiellonii Białystok Rodnei. W składzie drużyny rezerw jest inny Polak - Alan Stulin.


źródło: własne / Orange Sport

dido74 - 29 grudnia 2011, 20:59:50 - bcv86.neoplus.adsl.tpnet.pl
i będzie grzał ławę jak micanski

bullet1983 - 29 grudnia 2011, 21:00:28 - user-188-33-197-163.play-internet.pl
no to grubo żeby tylko nie skończył jak klich...

kibol - 29 grudnia 2011, 21:00:43 - 188.147.200.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A potem Jóźwiak jeździ oglądać jakichś Murzynów, zamiast brać takie talenty.

40stopni - 29 grudnia 2011, 21:01:08 - dvw233.neoplus.adsl.tpnet.pl
skończy jak Klich

MM - 29 grudnia 2011, 21:01:39 - acsg138.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Legii jest Efir, nie potrzeba nam Świerczoka

eh - 29 grudnia 2011, 21:02:24 - 89-75-181-198.dynamic.chello.pl
ma dopiero 19 lat więc chyba nie będzie miał wyjścia?

k - 29 grudnia 2011, 21:02:59 - 89-74-212-146.dynamic.chello.pl
Będzie miał trzy tygodnie treningów przed pierwszym meczem. Ciekawy jestem czy da radę zagrać jeszcze w styczniu, ciekaw jestem też czy w ogóle da radę grać regularnie choć z ławki. No i ciekaw jestem czy Kaiserslautern się utrzyma.

Ketald - 29 grudnia 2011, 21:03:13 - eim228.neoplus.adsl.tpnet.pl
To po karierze, latem trafi do 4 ligi niemieckiej a potem już o nim nie usłyszymy!

Rafał - 29 grudnia 2011, 21:05:09 - adgq189.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to niemcy wtopili brac takie drewno za pół roku wróci do polski.

mlody - 29 grudnia 2011, 21:07:44 - aete68.neoplus.adsl.tpnet.pl
chlopaku nie ciesz sie tak bo jak ci przyjdzie trenowac 2 razy dziennie po pilka godzin przy polskim tradycyjnym godzinka i do galeri to ci sie moze zrobic slabo choc zycze sukcesu , obys sie nie okazal typowa polska gwiazdka z zelem na glowie tylko pracowitym pilkarzem to za pol roku po letnim obozie mozesz rywalizowac o sklad Z naciskiem na rywalizowac a nie jak w Polsce jeden dobry meczi pewny sklad na pol roku za nic
Zycze sukcesu !

ericsson - 29 grudnia 2011, 21:13:19 - apn-95-40-182-78.dynamic.gprs.plus.pl
Kuba pamietaj Naród wybrany Cracovia Pany!!!pozdro Cracovia Kozłówek

xxx - 29 grudnia 2011, 21:16:29 - pc88a174.interpc.pl
nie pomogac dla Poloni Bytom ja myśli Będzie Spadek do 2 Ligi!!!!!!!!!!!! Ha ha ha

kibic - 29 grudnia 2011, 21:23:59 - adde166.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uwazam ze tu tylko chodzi o pieniadze manager chlopaka zarobi pieniadze i nie wazne co dalej z kariera chlopaka.Uwazam ze tak od razu bundesliga to za wysokie progi dla tego chlopaka pewnie i tak nic nie zagra pozostanie druzyna rezerw i sam fakt trenowania w klubie z bundesligi .Z calym szacunkiem dla chlopaka ale taki przeskok z I ligi polskiej gdzie poziom jest tragiczny do bundesligi hmm....mysle ze chlopakowi bedzie ciezko wytrzymac sam cykl treningowy.Szczerze mogl wybrac opcje z klubem z polskiej ekstraklasy typu Legia ,Wisla,Lech ,Slask,Polonia....

spec - 29 grudnia 2011, 21:29:58 - 109.231.5.204.koba.pl
ten rodnei były obronca jagi zaje***** jest

Xisco - 29 grudnia 2011, 21:30:43 - h109-197-65-143.insat.net.pl
Chłopaczyna nawet nie wie w co sie pakuje! Fizycznie umrze po pierwszym tygodniu treningów. A potem kontuzja mięsniowa, ławeczka i po roku jak pies z podkulonym ogonem wróci do 2 ligi w Polsce. Chciwośc i chytrośc nigdy nie popłaca.

OPIU - 29 grudnia 2011, 21:30:43 - 078088074209.polkowice.vectranet.pl
o podniecił sie i skonczy marnie niestety szkoda chlopaka

Zairi - 29 grudnia 2011, 21:33:36 - 88-199-45-236.matcom.com.pl
Wyczuwam syndrom 'Klicha', no ale obym się mylil ;)

aaaa - 29 grudnia 2011, 21:33:43 - 176-96-167-235.nstream.pl
Jaka kwota transferu?

empe1 - 29 grudnia 2011, 21:38:00 - p57AD6CDB.dip.t-dialin.net
wy jestescie barany zamiast zyczyc mu powodzenie to zazdrosc dupy sciska. a tak do informacji to on nie bedzie grac od poczatku tylko licza na niego dopiero za seton lub dwa

kibic - 29 grudnia 2011, 21:46:51 - 89-69-145-198.dynamic.chello.pl
A czemu ma Klicha grać skoro są lepsi od niego? Nie sądzę, żeby Magath wystawiał Klicha tylko dlatego, że wam się to nie podoba, skoro ma lepszych zawodników od niego...

grzybek - 29 grudnia 2011, 21:54:39 - eth176.neoplus.adsl.tpnet.pl
ooooooou...

robokop - 29 grudnia 2011, 21:55:37 - cli23.neoplus.adsl.tpnet.pl
niech sobie kupi od razu czopki na hemoroidy, bo twarde ławki mają niemcy

Mądry - 29 grudnia 2011, 22:12:22 - apn-77-115-133-107.dynamic.gprs.plus.pl
Pamiętajcie że strzelił 12 goli w 1 lidze a to o czymś świadczy.
To tak jakby strzelił 24 w ekstraklasie !!!
Tak panowie,im niżej tym trudniej o gola.
Ja mówię...Powodzenia !!!

Galus - 29 grudnia 2011, 22:18:43 - 103-30.echostar.pl
Z dobrego źródła Wam powiem, że Polonia dostanie za niego 2mln złotych. A sam Kuba zarabiać będzie 14tysięcy euro miesięcznie.
Byle by na balety tej kasy nie wydawał ;)

zetor - 29 grudnia 2011, 22:24:32 - 89-74-148-79.dynamic.chello.pl
i gites! Bravo Kuba - należało Ci się za to co pokazałeś w tym roku.
Głupimi gadkami się nie przejmuj - pewnie zakompleksieni kibice z wiejskich klubów.
Qrdwanów only PB

Bastaa - 29 grudnia 2011, 22:25:02 - ean164.neoplus.adsl.tpnet.pl
slaby zawodnik ... wroci szybciej niz wyjechal

sanczo - 29 grudnia 2011, 22:25:08 - 86-63-91-252.sta.asta-net.com.pl
Jest młody dlatego ma szanse może mu się uda życzę mu tego.

? - 29 grudnia 2011, 22:31:01 - akk239.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny podstawowy rezerwowy jak w przypadku Mateusza Klicha "Gwiazdy" Cracovii słynnej z tego że dwa razy kopnął dobrze piłkę

Mądry - 29 grudnia 2011, 22:46:06 - apn-77-115-133-107.dynamic.gprs.plus.pl
Oby trener dał mu grać i koledzy mu podawali.
Bo przystawić stopę to każdy (patrz Lewy)potrafi.
Klichem nie ma co się sugerować.

Ferbiee - 29 grudnia 2011, 22:57:49 - 88-199-59-2.tktelekom.pl
Za wczesnie. Najpierw niech cos osiagnie w Polsce. Nie bedzie gral,nie bedzie sie rozwijal i za pare lat skonczy w IV lidze.

mario - 29 grudnia 2011, 23:06:14 - abwz116.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda gościa oby nie zmarnował się kolejny polski piłkarz

asd - 29 grudnia 2011, 23:16:45 - 89-75-181-198.dynamic.chello.pl
nie zmarnuje sie

PB - 29 grudnia 2011, 23:30:45 - 193-24-204-131.zvid.net
Powodzenia Kuba!!

wojtas - 29 grudnia 2011, 23:32:29 - 77-223-207-233.lublin.hypnet.pl
Od kiedy Bundesliga wzmacnia się w naszej I lidze??? Ławę będzie grzał.

widzew - 30 grudnia 2011, 0:06:00 - pc-55134.zdnet.com.pl
14 tys euro chyba smieszny jestes
ponad mniej o polowe

(L) - 30 grudnia 2011, 0:08:55 - ip-217-197-76-41.punkt.opole.pl
Braaaaaaaaaaaaaaaawo Świeży! Powodzenia!

dowidzew - 30 grudnia 2011, 0:13:20 - host942311177.microchip.net.pl
Nie wiesz nic a wypowiadasz się Kuba ma zarabiać 14 tysięcy ale z tego zostanie coś tam pociągnięte i tak zostanie ładna sumka.

Kkk - 30 grudnia 2011, 1:31:37 - 195.205.225.29
Z całym szacunkiem, ale 19-latkowie to już w Bundeslidze w I składzie grają. Jak wyjeżdżać w bardzo młodym wieku zagranice to w wieku 16-17 lat. Wtedy te treningi w rezerwach czy juniorach mogą zaprocentować. A jeżeli ktoś wyjeżdża po 18-nastce to tylko by grać w I składzie. Bo inaczej się zatraci i co najwyżej wróci do Polski i zostanie co najwyżej solidnym ligowcem. To naprawdę niezwykle ważne by w wieku 19-21 lat grać w pierwszym składzie - to potem rzutuje na karierę. A wątpię by się przebił po jednej dobrej rundzie w nowej I lidze w Bundeslidze. Przeszedł by po sezonie gdzieś do Ekstraklasy potem po roku czy dwóch można starać się o wyjazd na zachód (przykład Lewandowskiego jest tutaj modelowy). Szczęsny do Arsenalu przeszedł w wieku 16 lat, czyli w momencie gdy można sobie pozwolić na treningi w rezerwach. Fabiański w wieku 22 lat, po dwóch pełnych sezonach w Legii. Jedyna nadzieja, że go gdzieś wypożyczą od razu, wtedy chłopak może będzie miał szansę na grę i się nie zmarnuje.

Amikorz - 30 grudnia 2011, 1:35:36 - user-109-243-118-228.play-internet.pl
Micanski to tam szparagi zbiera,że przez 2 lata strzelił tylko jedną bramkę?

ju - 30 grudnia 2011, 2:33:49 - 31.99.21.18
co za typ, wbije sie w skład na stówe,dobre szmule są tam

Piciu - 30 grudnia 2011, 2:37:00 - c38-218.icpnet.pl
Powodzenia chłopaku !!! Graj i zarabiaj na życie !!!
Wielki KOLEJORZ KKS

Bartt - 30 grudnia 2011, 2:48:41 - grg50.internetdsl.tpnet.pl
Najlepszy strzelec II klasy rozgrywkowej przechodzi od razu do Bundesligi, w sytuacji gdy w naszej ekstraklasie w ogóle prawie nie ma snajperów z prawdziwego zdarzenia, zwłaszcza wśród Polaków - jest stary Frankowski i właściwie koniec, bo Niedzielan już nie strzela, potem są bardzo nieskuteczni Zahorski, Grzelczak, Nowak i młodzi Jankowski czy Woźniak, ale to wszystko mało. W II lidze też snajperów nie z wiele i nagle pojawia się młody piłkarz, światełko w tunelu i.. od razu praktycznie skazuje siebie na piłkarski niebyt bo w Kaiserslautern nie ma szans na załapanie sie do kadry meczowej i a w rezerwach nie wiadomo czy będzie grał, bo przecież w Niemczech roi się od talentów w drugich drużynach klubów Bundesligi... I jak my mamy się rozwijać, jak nasza liga, reprezentacja, ma iść do przodu... Skoro nieliczne pojawiające sie talenty są w ten sposób marnowane...

joszi - 30 grudnia 2011, 3:35:39 - user-109-243-137-46.play-internet.pl
'' nie ma szans, ''nie da sobie rady'' , ...''drugi Klich '' ławę będzie grzał '' po co tam poszedł '' ... popatrzcie sami na siebie co wy piszecie ? Chłopak jeszcze piłki tam nie kopnął a wy już wszystko wiecie... W Polsce połowa zna się na piłce a druga połowa na polityce jak jest w rzeczywistości wszyscy wiemy... Ja młodemu życzę jak najlepiej niech walczy i się rozwija ... a wam wszystkim więcej jadu ,zawiści,zazdrości ...bo za mało mamy na co dzień Pozdro

gp - 30 grudnia 2011, 4:57:54 - 83-238-171-150.ip.netia.com.pl
Wiosna spokojnie w rezerwach, a w następnym sezonie kadra pierwszej drużyny i niech próbuje przebić się do składu. Powodzenia synek!

Mąćwień - 30 grudnia 2011, 8:16:01 - host-91-196-13-8.net.brewet.pl
Był na testach. Oglądnęli go z każdej strony. Ten klub jest profesjonalnie zarządzany i nie robi niczego w panice, bo jest na 16. miejscu zimą.
Kto powiedział, że Świerczok musi tam zagrać? Kupili go sobie jak inwestycję - mogą wypożyczyć nawet do Polonii Bytom i czekać. Obrót piłkarzami to ogromna część tego biznesu - trzeba kupować i sprzedawać, bo ludożerka na trybunach stale łaknie świeżej krwi.

xx - 30 grudnia 2011, 8:22:56 - abln210.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do odważnych świat należy,życzę powodzenia.Łatwo nie będzie,widziałem go tylko raz na boisku ale wtedy akurat niczym nie zachwycił.

b - 30 grudnia 2011, 8:31:20 - n-91-226-16-25.teoc.pl
i kolejny już raz młodego chłopaka bardziej cenią za granicą niż u nas !? no ale w sumie to co się dziwić, tamtejsi "skauci" wiedzą o naszych młodych chłopakach więcej niż wszyscy nasi trenerzy razem... a później zdziwienie że w składach drużyn mamy 90% obcokrajowcy... ale lato ma to w dupie... przecież €uro mamy...

frik - 30 grudnia 2011, 9:03:41 - orle.box3.pl
Ten tego, a co sie dzieje z Sobiechem i Klichem wie ktoś??

obserwator - 30 grudnia 2011, 9:04:22 - 178.181.233.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak zamknie swój dziób i będzie sumiennie trenował to ma szanse łapać się na lawkę

adamil - 30 grudnia 2011, 9:21:55 - oup242.internetdsl.tpnet.pl
W czerwcu do 2 Bundesligi odszedł król strzelców Nwaogu z Floty.Chyba jeszcze nie powąchał murawy

czarny - 30 grudnia 2011, 9:45:27 - afkz79.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja powiem tak;jeśli ma jaja i jest cierpliwy to wykonał pardzo dobry ruch

TSO - 30 grudnia 2011, 9:50:35 - gw2.krus.gov.pl (10.136.20.150, 10.128.53.123)
Głosuj na Roberta Lewandowskiego http://www.bundesliga.de/de/spielerdesspieltags/20
11/spielerderhinrunde.php

Corsar - 30 grudnia 2011, 10:17:31 - apn-77-113-232-75.dynamic.gprs.plus.pl
Jak Świerczok ma 19 lat i poszedł do K'lautern, to tylko po to by grac w rezerwach tego klubu. Jak się sprawdzi za parę lat to go przesuną do pierwszego składu, jak nie da rady, wróci do naszej 1.ligi i będzie już skończony.

Hattric - 30 grudnia 2011, 10:23:52 - host-2-98-196-180.as13285.net
Oj Świerczok,Świerczok pozdrów Micańskiego w rezerwach.

;p - 30 grudnia 2011, 10:47:41 - 46.204.120.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
nawet legendą nie zostanie haha :D

maniek79ru - 30 grudnia 2011, 11:06:56 - 116.149.rev.vline.pl
Jakie 2 miliony złotych???? sprzedano go za 125 tys euro! Nie podniecajcie sie
h ttp://www.transfermarkt.de/de/1-fc-kaiserslautern/
startseite/verein_2.html
Na samym dole strony są transfery!

sdsdf - 30 grudnia 2011, 11:12:11 - gdj50.internetdsl.tpnet.pl
maniek79ru
Jakie 125tyś euro??
nie jest to informacja 100% zreszta na tam znak zapytania
Jakub Swierczok zu 1.FC K´lautern?
nie ma istotnej informacji ten serwis go na tyle wycenia mogl przeciez isc za wiecej

maniek79ru - 30 grudnia 2011, 11:16:11 - 116.149.rev.vline.pl
ten serwis jeśli chodzi o ligę niemiecką to ma dokładne dane!

DENIS - 30 grudnia 2011, 11:16:22 - aao182.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i barwo gratuluje oby miał więcej szczęścia niż Micanski Powodzenia Kuba

yakubu - 30 grudnia 2011, 11:30:28 - eay86.internetdsl.tpnet.pl
nawet ławy nie będzie grzał, tylko będzie oglądał mecz razem z kibicami. Taka smutna prawda

łks2000 - 30 grudnia 2011, 11:31:15 - nat206.skomur.pl
łks ma wypożyczyć koseckiego z legi warszawa

ss - 30 grudnia 2011, 11:33:35 - 089-101-139195.ntlworld.ie
Nawet jeśli sezon czy dwa posiedzi w rezerwach to nic nie straci. Kaiserslautern II a Polonia Bytom to i tak jest różnica kilku lat świetnych.
Wszystko zależy od podejścia - jak będzie chciał to się wybije, a jak będzie chciał kolekcjonować euro na koncie i okazyjnie trenować to za rok wróci do do Bytomia. Proste.

łks2000 - 30 grudnia 2011, 11:35:28 - nat206.skomur.pl
ale okim mówisz o koseckim czy o świerczoku

łks2000 - 30 grudnia 2011, 11:40:52 - nat206.skomur.pl
świerczok jest legędą młodej ekstaklasy

mcinekx - 30 grudnia 2011, 12:09:23 - PC-77-46-13-85.euro-net.pl
nawet jak się nie sprawdzi w Bundeslidze to do Polski wróci zawodnik z mentalnością profesjonalisty i odpowiednio przygotowany - czy i jak szybko go potem zdegeneruje nasza liga to inna sprawa. jak mnie pamięć nie myli to i o Lewym różne takie bzdety co poniektórzy pisali...

van basten - 30 grudnia 2011, 12:57:03 - apn-95-40-142-245.dynamic.gprs.plus.pl
przeszedl testy i podpisze kontrakt - powiedzial zawodnik. czyli albo inny zawodnik mowil o swierczoku albo on sam o sobie w 3 osobie

teesiak - 30 grudnia 2011, 13:43:30 - 195.117.219.69
no to po chłopie !!!

leiter84 - 30 grudnia 2011, 17:25:56 - public-gprs284604.centertel.pl
Na dobre mu to wyjdzie na pewno, nawet jak się do pierwszej 11. nie załapie.
"Jakub Świerczok pomyślnie przeszedł testy medyczne w 1.FC Kaiserslautern i 2 stycznia podpisze kontrakt z klubem - poinformował zawodnik w rozmowie z Orange Sport."
Komicznie sformułowane zdanie

pewne_info - 30 grudnia 2011, 18:09:39 - 213-17-130-234.ip.netia.com.pl
A wisła go od 2-cy tak bardzo chciała ale chłopak powiedział im - "do milicji NIGDY!" i podpisał kontrakt z 1FCK. Prawdziwy Pasiak

Dudek - 30 grudnia 2011, 18:17:50 - 80.54.118.100
i po chłopie.

kibic - 30 grudnia 2011, 18:20:26 - eip185.neoplus.adsl.tpnet.pl
12 bramek lider strzelcow II stopnia rozgrywek hmm....zobaczcie chlopak zagral 18 meczy bramki strzelal w 7 meczach wiec szalu nie robi to nawet nie jest bramka co drugi mecz ....dwa razy hatrick dwie bramy z karnego mi to na gwiazde nie wyglada....co innego by bylo gdyby chlopak te 12 bramek strzelil w 12 meczach grajac lacznie 18 meczy to bym wtedy powiedzial ze jest bramkostrzelny.

ZL - 30 grudnia 2011, 19:41:45 - 87-205-41-109.adsl.inetia.pl
Nie rozumiem niektórych młodych piłkarzy...
Poszedł do Niemiec i będzie na ławce siedział... U nas w E-klasie by pograł trochę, ograł się i wtedy za granicę...

sailor - 30 grudnia 2011, 20:38:30 - rev90-184.skleporion.net
Przypomnę Wam: Charles Nwaogu, historia identyczna... Byle nie identycznie zakończona...

Irtysz - 30 grudnia 2011, 23:07:28 - 178235093249.unknown.vectranet.pl
Nwaogu to nawet w rezerwach Energie nie zadebiutował

n. - 30 grudnia 2011, 23:42:43 - 87-205-196-161.adsl.inetia.pl
klubowi życzę spadku, a zawodnikowi jak najlepiej

(L) - 31 grudnia 2011, 0:17:16 - host-46-186-26-23.dynamic.mm.pl
idź idź posiedzisz na ławce i wrócisz, obym sie mylił

żal.pl - 31 grudnia 2011, 1:11:30 - d64-234.icpnet.pl
Hmm zagrał pół-rundy dobrze i już na zachód kariera murowana. Jak Micański nie mógł się przebić to on to zrobi! faux pas zamiast podjąć rękawicę i pograć T-ME to się wyrwał....kompletnie bezsensu...karwasz twarz kto mu karierę prowadzi do licha??

kl - 31 grudnia 2011, 1:44:56 - 41.240.23.95.dynamic.jazztel.es
warum ist er bei uns

aaa - 31 grudnia 2011, 9:45:15 - 89-72-189-19.dynamic.chello.pl
on niestety jest mlody i glupi .. leci na kase. kolejny zmarnowany talent...

łks2000 - 31 grudnia 2011, 12:10:33 - nat206.skomur.pl
to tak samo jak kosecki!
bo w łks byłby cały czas na boisku
a w legii grzeje ławe!

łks2000 - 31 grudnia 2011, 12:11:40 - nat206.skomur.pl
bo on to robi tylko dla pieniędzy

łks2000 - 31 grudnia 2011, 12:14:16 - nat206.skomur.pl
i to samo robi świerczok

Mały - 31 grudnia 2011, 12:20:38 - 213-238-71-71.adsl.inetia.pl
Nie mam nic do Świerczoka,ale nie rozumiem tych zachwytów nad nim.On zagrał jedynie dobre PÓŁ rundy w I (faktycznie II)polskiej lidze!!!No i jak juz ktoś napisał strzelił 12 goli w 18 meczach.To niezły wynik,ale nie ma mowy o jakimś szale.Po prostu 19-letni chłopak rozegrał dobrą rundę i tyle.A tu od razu Kaiserslautern i...ława (oby,bo bardziej prawdopodobne są trybuny).Powinien wziać przykład z Lewandowskiego,który modelowo rozwija swoją karierę.Szkoda,ale myslę że Swierczok po tym ruchu wiekszej kariery juz nie zrobi (obym się mylił).

Mały - 31 grudnia 2011, 12:22:14 - 213-238-71-71.adsl.inetia.pl
Widać że młody,głupi i leci tylko na kasę.Dlatego uważam ze kariery nie zrobi.

acab - 31 grudnia 2011, 12:34:29 - 87-99-52-205.internetia.net.pl
zwykly pajac

nur - 31 grudnia 2011, 13:18:05 - 79.162.98.109
To chyba dobrze nie ?

ze sportu - 31 grudnia 2011, 14:54:46 - 193-24-206-59.zvid.net
420 tysięcy euro wynegocjował klub z Bytomia za swojego najlepszego strzelca. Na początku roku Polonia ma podpisać umowę transferową z 1. FC Kaiserslautern.

hanys ze l - 31 grudnia 2011, 15:38:17 - 095160133055.rudaslaska.vectranet.pl
widzę dzieciaki że aż was w d.. szczypie gdy czytacie tego newsa! młody zdolny ma szanse rozwinąć się w noralnych warunkach. jeśli z tego nie skorzysta jego strata a nie wasza. polska piłka ma wiele takich talentów lecz tutaj niestety kasa,wóda,panienki i te media co niszczą. to do zobaczenia za rok!!!

grzyb - 31 grudnia 2011, 23:56:07 - 89-75-181-198.dynamic.chello.pl
hanys ze l, święta racja. pozdro ziomek i wszystkiego dobrego!

-- - 1 stycznia 2012, 21:52:33 - 89-74-114-14.dynamic.chello.pl
alan - polakiem??

wali - 7 stycznia 2012, 22:15:09 - host-5db0e277.sileman.net.pl
jesteście poprostu zazdrośni bo chłopak będzie zarabiał 15 tyś. euro co miesiąc i to was boli

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas