2 stycznia 2012, 23:38:47 - Dawid
Remis Sportingu w Pucharze Ligi

Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy Sporting Clube de Portugal zremisował na wyjeździe z Rio Ave FC 1-1 (0-1) w meczu 1. kolejki fazy grupowej portugalskiego Pucharu Ligi.

2 stycznia 2012, 21:45 - Vila do Conde (Estádio do Rio Ave FC)
Rio Ave FC 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
João Tomás 16 - Oguchi Onyewu 87

Sporting: 12. Marcelo Boeck - 47. João Pereira, 5. Oguchi Onyewu, 4. Ânderson Polga, 48. Emiliano Insúa - 18. André Carrillo, 26. André Santos (54, 14. Matías Fernández), 8. Stijn Schaars, 77. Elias (74, 28. André Martins), 11. Diego Capel (64, 10. Marat Izmajłow) - 9. Ricky van Wolfswinkel.

żółte kartki: Christian Atsu, Jean Sony, Jeferson, André Dias, André Vilas Boas, Tarantini, Saulo, Gaspar - Diego Capel, André Santos, Stijn Schaars, João Pereira, Ânderson Polga.

sędziował: Cosme Cunha Machado.

Sporting po pierwszej kolejce trzeciej rundy Pucharu Ligi zajmuje drugie miejsce w grupie A. Zwycięzcy grup awansują do półfinałów.

Pierwszy mecz pomiędzy Legią i Sportingiem odbędzie się 16 lutego w Warszawie o 19:00. Rewanż zaplanowano tydzień później w Lizbonie o 21:05.

Legionista - 2 stycznia 2012, 23:41:03 - *.tktelekom.pl
Od kiedy nas wysolowali to mecu nie moga wygrac oby tak do lutego

Speex - 2 stycznia 2012, 23:41:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To co zrobił bramkarz w ostatniej minucie, to klasa światowa. Sporting może się cieszyć z remisu

doLegionis - 2 stycznia 2012, 23:45:12 - *.75.112.138
Niestety wygrali w pucharze z Maritimo 3:0

Paweł - 2 stycznia 2012, 23:45:55 - *.acn.waw.pl
Sporting miał sporo szczęścia, że nie przegrał. Marcelo fantastycznie wybronił 2 strzały w doliczonym czasie, a koło 70 minuty również sytuację sam na sam. Ogólnie Sporting zagrał fatalnie, przez cały mecz stworzył sobie ze 4 w miarę klarowne sytuację. Jak na takiego rywala jak Rio Ave, to zdecydowanie za mało. Nawet biorąc pod uwagę rangę pucharu.
P.S. Słabe powroty Matiasa i Izmaiłowa, szybko nie dojdą chyba do wysokiej dyspozycji. Nie rozumiem dlaczego trener zmienił najlepszego przez godzinę Capela.

kciuk - 3 stycznia 2012, 1:07:14 - *.birkbeck-7-8-17.resnet.strath.ac.uk