7 stycznia 2012, 22:35:07 - euzi
Dwa gole Ireneusza Jelenia w Pucharze Francji

Ireneusz Jeleń strzelił dwa gole dla LOSC Lille Métropole w meczu 1/32 finału Coupe de France przeciwko szóstoligowemu US Chantilly. Jego drużyna rozgromiła rywala 6-0 (2-0).

7 stycznia 2012, 20:45 - Beauvais (Stade Pierre-Brisson)
US Chantilly 0-6 LOSC Lille Métropole
Joe Cole 22, 59, 67, Eden Hazard 45 (k), Ireneusz Jeleń 56, 76

żółte kartki: Fousseny Doucouré - Ireneusz Jeleń.

sędziował: Nicolas Rainville.

Jeleń rozegrał cały mecz, a na ławce rezerwowych pozostał Ludovic Obraniak. Polski napastnik ma już na koncie cztery gole strzelone w tym sezonie.

qen - 7 stycznia 2012, 22:40:53 - *.interduo.pl
Lille mi zainponowało...na mecz z 6ligowcem trener wystawił PIERWSZY skład, tylko zamiast Sow zagrał Jeleń. to sie nazywa profesjonalizm - zadnego lekcewazenia przeciwnika

Laguna - 7 stycznia 2012, 22:44:45 - *.ssp.dialog.net.pl
To jakby klub z OKRĘGÓWKI

narkoman - 7 stycznia 2012, 22:44:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nareszcie Irek nie mogłem się doczekać brawo,wszyscy czekamy na ligowe gole.

marcinnn - 7 stycznia 2012, 23:45:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zz///bo Joe to bardzo dobry piłkarz, tylko, że on zupełnie nie gra w stylu angielskim. Natomiast co do Jelenia...to super i niech tak strzela w lidze, bo to jeden z niewieli polskich piłkarzy, którym będę w czerwcu kibicował.

robchy - 8 stycznia 2012, 11:05:43 - *.adsl.inetia.pl
Bo Sow wyjeżdża na PNA, także Jeleń musi bramki zdobywać by zostać w drużynie na przyszły sezon

KaZ - 8 stycznia 2012, 12:01:32 - *.zary.vectranet.pl
Mam Nadzieje , ze wróci do formy bo jest wiele lepszy od Lewandowskiego .

Dgg - 8 stycznia 2012, 12:21:52 - *.113.121.230
Lewandowskiego to on wciąga dupa . Piłkarz nie doceniony(bo Polak) wogole jakie on ma warunki . Wojciechowski go chciał ? Heh . Przecież on tam zarabia z milion euro rocznie, może wiecej nawet . To ze co, miałby przyjść do Polski grać za 2mln złotych rocznie:? Heh.

gd - 8 stycznia 2012, 12:42:17 - *.master.pl
Dgg: zasuwaj do książek bo jutro szkoła

Bonito - 8 stycznia 2012, 12:45:02 - *.adsl.inetia.pl
No to już wiemy kto będzie drugim napastnikiem w kadrze na Euro (-; No przecież nie super snajper z Trabzonsporu...heh

DENIS - 8 stycznia 2012, 15:37:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl