8 stycznia 2012, 16:49:32 - maciejko
Gol Pawła Odrzywolskiego na Cyprze

Polski obrońca Paweł Odrzywolski strzelił bramkę dla KN Oníssilos Sotíras w wygranym 1-0 (1-0) wyjazdowym meczu II ligi cypryjskiej z APO Péyias Kinýras.

7 stycznia 2012, 13:30 - Péyia
APO Péyias Kinýras 0-1 KN Oníssilos Sotíras
Paweł Odrzywolski 19

Po 15 kolejkach drużyna Polaka zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów.

lilo - 8 stycznia 2012, 16:56:46 - *.180.163.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hehe...A KTO TO JEST??!!!

Parasol - 8 stycznia 2012, 17:01:22 - *.e-wro.net.pl
To jest piłkarz Gratki Odżywa

tsp - 8 stycznia 2012, 17:03:05 - *.182.70.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pamiętam go z Podbeskidzia....szkoda że tylko w 2 lidze gra....

mmm - 8 stycznia 2012, 17:38:55 - *.subscribers.sferia.net
ale wiadomosc - super -na euronovse leci jako wiadomosc dnia juz 3- dzien

lineker - 8 stycznia 2012, 17:42:53 - *.internetia.net.pl
jak to Kto ??? Stary Marud

przemKSP - 8 stycznia 2012, 17:45:21 - *.devs.futuro.pl
@mmm I po co piszesz takie bzdury? Jak dla mnie to bardzo dobrze, że mogę się dowiedzieć gdzie nasi rodacy strzelają bramki. A jeżeli Cię to interesuje, nie wchodź, nie czytaj, a przede wszystkim głupio nie komentuj.

nd wks - 8 stycznia 2012, 17:55:10 - *.as13285.net
he he

kiko - 8 stycznia 2012, 18:39:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do grzegorz - ale zes dal. nie dosc ze dales slaba reklame to jeszcze piszesz glupoty. "tabele,kolejki,wyniki na zywo" na ja na telegazecie tvp1 moge miec. dzieki nie skorzystam

mks - 8 stycznia 2012, 18:54:23 - *.opera-mini.net (*.238.123.51)
Pamiętam jak grales w mks-ie kluczbork mam nadzieję że będziesz strzelał więcej bramek

Calisia - 8 stycznia 2012, 18:54:50 - *.kalisz.mm.pl
DO KIKO! A ja Ci powiem, że skorzystałem o jest OK. Rzecz gustu! POZDRO! Teraz idę na światełko do nieba...

Hhv - 8 stycznia 2012, 20:02:22 - *.204.154.199
Niedługo bedą pisać ze w cypryjskiej a- klasie strzelił Polak po Arabie z Maroka i Polce tam urodzony . No tak jak sie lubi co sie nie ma- gdziekolwiek w wyzszych ligach- to sie lubi co sie ma .

marekot - 9 stycznia 2012, 21:00:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl