[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


9 stycznia 2012, 17:16:30 - Rafal
Jeziorak Iława wznowił treningi

Drugoligowy Jeziorak Iława rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszych zajęciach pojawiło się zaledwie trzynastu zawodników.

Na treningu pojawili się: Wojciech Figurski, Łukasz Kuśnierz, Piotr Skokowski, Dawid Kowalski, Maciej Kula, Tomasz Kolibowski, Tomasz Sedlewski, Piotr Suchocki, Hubert Otręba, Aleksander Kowalczyk, Dawid Kręt, Arkadiusz Żaglewski i Arkadiusz Wietecha.

Wkrótce do treningów powinien powrócić Christian Klein, który obecnie przebywa w Niemczech. Do pierwszej drużyny dołączą także juniorzy: Michał Jankowski, Piotr Ciurkowski, Remigiusz Ruczyński i Cezary Nowiński. Do drużyny wróci również Sebastian Zajączkowski, który ostatnio występował w GKS-ie Wikielec. Z urlopów na Ukrainie nie wrócili jeszcze Ołeh Fedosow oraz Roman Kretow.

Jeziorak po rundzie jesiennej zajmuje 12. miejsce w grupie wschodniej II ligi z dorobkiem 19 punktów.


źródło: własne / jeziorak-ilawa.pl

manto - 9 stycznia 2012, 17:20:54 - actg246.neoplus.adsl.tpnet.pl
tam ktoś mieszka w ogóle ?

Lechista - 9 stycznia 2012, 17:26:45 - 153.80.244.87.dyn.jtglobal.com
Jeziorak?oni wogole przysepuja do rozgrywek?przeciez bieda za piszcy

SPW - 9 stycznia 2012, 20:38:56 - abyl35.neoplus.adsl.tpnet.pl
Heh Jeziorak i tak albo spadniecie albo finanse wam nie pozwolą grać w tej lidze i taka jest prawda. Tyle na ten temat... AVE OKS !!!

he-man - 9 stycznia 2012, 21:28:20 - nat-kro53-145.aster.pl
Niech przystąpią i grają wychowankami. I oby się utrzymali. Może uda się uzbierać kilka punktów. W tym sezonie powinno być łatwo się utrzymać. Stanowcze NIE!!! dla armii zaciężnych grajków chcących tylko cie dorobić i nieudaczników w zarządach klubów.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas