11 stycznia 2012, 23:12:59 - Dawid
Remis Sportingu w półfinale Pucharu Portugalii

Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy Sporting Clube de Portugal zremisował u siebie z CD Nacional (Funchal) 2-2 (0-2) w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Portugalii. Rewanż w Funchal odbędzie się 8 lutego.

11 stycznia 2012, 21:15 - Lizbona (Estádio José Alvalade)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-2 CD Nacional (Funchal)
Elias 75, Stijn Schaars 90 - Mario Rondón 36, Candeias 45

Sporting: 1. Rui Patrício - 47. João Pereira, 5. Oguchi Onyewu, 4. Ânderson Polga, 48. Emiliano Insúa - 14. Matías Fernández, 31. Renato Neto (42, 18. André Carrillo), 8. Stijn Schaars, 77. Elias, 17. Jeffrén Suárez (46, 11. Diego Capel) - 9. Ricky van Wolfswinkel (11, 7. Waleri Bożinow).

żółte kartki: João Pereira, Oguchi Onyewu, Stijn Schaars - Danijel Stojanović, Dejan Školnik, Márcio Madeira, Vladan Giljen, Diego Barcelos, Ivan Todorović, Luís Neto, Claudemir, Danielson.
czerwona kartka: Márcio Madeira (67. minuta, CD Nacional, za drugą żółtą).

sędziował: Paulo Jorge Lourenço Baptista (Portalegre).

Pierwszy mecz pomiędzy Legią i Sportingiem odbędzie się 16 lutego w Warszawie o 19:00. Rewanż zaplanowano tydzień później w Lizbonie o 21:05.

bolekndm - 11 stycznia 2012, 23:15:13 - *.48.173.154.rev.ndm.krawarkon.pl
Hehe jeśli się nie mylę to Sporting, od wylosowania Legii jeszcze meczu nie wygrał ;p

czytelnik - 11 stycznia 2012, 23:16:11 - *.home.aster.pl
bolekndm - oszczędzają siły na Legię. ;)

realista - 11 stycznia 2012, 23:18:07 - *.150.147.197
Potrafili odrobić 2 gole. Dobra ekipa z dobrym trenerem Paciencia (on prowadził Brage z Lechem).
Myślę że co by Legia nie zdobyła oni u siebie odrobią

PS - 11 stycznia 2012, 23:34:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wygrali od tego czasu ale też nie przegrali. 4 remisy 2razy po 1-1 0-0 i dzisiejszy 2-2. Forma Sportingu słaba ale mimo to nie doznają porażek a grali w tych meczech także z silną drużyną z Porto

Negative - 11 stycznia 2012, 23:34:56 - *.dynamic.mm.pl
Jesli Legia zagra dwa tak dobre mecze jak ze Spartakiem to mysle, ze spokojnie mozna ich przejsc. Tam oprocz Patricio, Oneywu i Diego Capela nikt nic nie gra. Dodatkowym aspektem rywalizacji jest to, ze Sporting przezywa wyrazny kryzys formy. Oby tak do dwumeczu z Legia. ;]

PS - 11 stycznia 2012, 23:45:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Warszawie mecz napewno będzie w miare wyrównany. W Lizbonie natomiast nawet jak Sporting dalej będzie bez formy to legionistom będzie bardzo ciezko. Dowodem na to jest dzisiejszy mecz w którym Sporting zaprezentował sie tragicznie a mimo to potrafił doprowadzić do remisu...

wert - 11 stycznia 2012, 23:49:29 - *.centertel.pl
18.12 Sporting - Academica 1-1 (liga)
22.12 Sporting - Maritimo 3-0 (puchar kraju)
2.01 Rio Ave - Sporting 1-1 (puchar ligi)
7.01 Sporting - Porto 0-0 (liga)
11.01 Sporting - Nacional 2-2 (puchar kraju)
Jesli to sa dla was same remisy to nie mam pytan...

PS - 12 stycznia 2012, 0:01:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i jedno zwycięstwo z Maritimo w pucharze portugali. Zwracam honor. Zapomniałem o tym meczu chociaż go oglądałem na żywo...pozdro

Gherick - 12 stycznia 2012, 0:17:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dodaj - zaprezentowal sie tragicznie w 1 polowie. W drugiej siedzieli juz na nich, i tylko kwestia czasu byly bramki, mogli ten mecz nawet wygrac.

DENIS - 12 stycznia 2012, 15:31:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl