15 stycznia 2012, 1:04:48 - euzi
Pogoń Siedlce sprawdza Huberta Kosima

Napastnik Mazura Karczew Hubert Kosim trenuje z drugoligową Pogonią Siedlce. 21-letni piłkarz w siedmiu meczach III ligi w rundzie jesiennej strzelił trzy gole.

Inny z piłkarzy trzecioligowca - Damian Jakubik - w dalszym ciągu przebywa na testach w Dolcanie Ząbki, a Bartosz Jachowicz-Wróblewski kilka dni temu podpisał kontrakt z Miedzią Legnica.

źródło: własne / Mazur Karczew

Commandant - 15 stycznia 2012, 3:20:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W nocy go sprawdzają?

Ben 10 - 15 stycznia 2012, 9:06:02 - *.static.akk.net.pl
Wreszcie!

Juan Mata - 15 stycznia 2012, 10:39:45 - *.147.254.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Commandant -dobre w nocy go sprawdzają xD

iouiou - 15 stycznia 2012, 10:56:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podsumowanie rundy jesiennej Ekstraklasy w wykonaniu piłkarzy Podbeskidzia
Historyczna runda T-Mobile Ekstraklasy W Bielsku-Białej już za nami. Piłkarze Podbeskidzia w 17 meczach(2 mecze rozegrane awansem) uzyskali 23 punkty co daje im 9 miejsce w tabeli. Jak na beniaminka znakomity wynik , można powiedzieć więcej patrząc na statystyki już bardzo dawno beniaminek nie uzyskał tyle punktów w debiutanckiej rundzie w Ekstraklasie. Podbeskidzie wygrało sześć spotkań , pięć zremisowało oraz sześć razy schodziło z boiska pokonanym.Najwyższe zwycięstwo w tej rundzie to : wygrana w Białymstoku z tamtejszą Jagiellonią 2:0 , a najwyższa porażka to pamiętne 6:0 z GKS Bełchatów. Patrząc na najwyższe zwycięstwo można zobaczyć iż odbyło się ono na boisku rywala i trzeba wspomnieć przy tej okazji ,że Podbeskidzie potrafiło pokonać na boisku rywala Legie Warszawa oraz Wisłę Kraków odpowiednio 2:1 i 1:0. Na własnym boisku drużyna z Bielska trzy razy pokonała drużyny przyjeżdżające na Stadion Miejski,cztery razy wynik był remisowy i dwa razy Bielszczanie

koniu - 15 stycznia 2012, 11:46:46 - *.range86-161.btcentralplus.com