18 stycznia 2012, 22:59:15 - koofel
Standard odpadł z Pucharu Belgii

Royal Standard de Liège przegrał po dogrywce 2-4 (0-0, 1-2, 1-3) z Koninklijke Lierse SK w rewanżowym spotkaniu 1/4 finału Pucharu Belgii i odpadł z dalszej rywalizacji. W pierwszym meczu rywal Wisły Kraków w Lidze Europy wygrał 2-1.

18 stycznia 2012, 20:30 - Liège (Stade Maurice Dufrasne)
Royal Standard de Liège 2-4 pd. Koninklijke Lierse SK
William Vainqueur 84, Miloš Marić 119 (s) - Miloš Marić 67, Boban Grnčarov 90, Soufiane Bidaoui 101, Jason Adesanya 120

Standard: Sinan Bolat - Réginal Goreux, Kanu, Felipe, Sébastien Pocognoli - Geoffrey Mujangi Bia (82 Birkir Bjarnason), William Vainqueur (100 Paul-José M'Poku Ebunge), Yoni Buyens, Luis Manuel Seijas - Michy Batshuayi (61 Nacho González), Cyriac Gohi Bi.

żółte kartki: Yoni Buyens, Luis Manuel Seijas - Thomas Wils, Daylon Claasen, Kris De Wree, Miloš Marić.

sędziował: Christophe Delacour.

Mecze półfinałowe Pucharu Belgii zostaną rozegrane 1 i 8 lutego.

Wisła zagra ze Standardem 16 i 23 lutego. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Krakowie.

z - 18 stycznia 2012, 23:11:48 - *.adsl.szeptel.net.pl