19 stycznia 2012, 23:08:26 - qmichal
Remis Sportingu w Pucharze Ligi

Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy Sporting Clube de Portugal zremisował 1-1 (1-1) z drugoligowym Moreirense FC w meczu 2. kolejki fazy grupowej portugalskiego Pucharu Ligi.

19 stycznia 2012, 21:15 - Lizbona (Estádio José Alvalade)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-1 Moreirense FC
Diego Capel 28 - Nabil Ghilas 35

Sporting: 12. Marcelo Boeck - 47. João Pereira, 5. Oguchi Onyewu, 2. Alberto Rodríguez, 48. Emiliano Insúa - 18. André Carrillo (70, 17. Jeffrén Suárez), 3. Daniel Carriço (46, 14. Matías Fernández), 8. Stijn Schaars, 77. Elias, 11. Diego Capel - 32. Sebastián Ribas (46, 7. Waleri Bożinow).

żółte kartki: João Pereira - Augusto, Júlio César, Pintassilgo, Tales, Nabil Ghilas.
czerwona kartka: Augusto (90. minuta, Moreirense, za drugą żółtą).

sędziował: Marco Ferreira.
widzów: 17.440.

W 90. minucie Waleri Bożinow (Sporting) nie wykorzystał rzutu karnego (Ricardo Ribeiro obronił).

Sporting po drugiej kolejce trzeciej rundy Pucharu Ligi zajmuje drugie miejsce w grupie A. Zwycięzcy grup awansują do półfinałów.

Pierwszy mecz pomiędzy Legią i Sportingiem odbędzie się 16 lutego w Warszawie o 19:00. Rewanż zaplanowano tydzień później w Lizbonie o 21:05.

cobi(L) - 19 stycznia 2012, 23:15:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
beznadziejny mecz w wykonaniu sportingu:D 1-wszy skład grał. sa do ogrania. ogladałem ten mecz slabiutko.
Legia ma duże szanse. (L):*******

pasztet - 19 stycznia 2012, 23:16:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież to Taca de Pasztetowa...

bolekndm - 19 stycznia 2012, 23:18:14 - *.48.173.154.rev.ndm.krawarkon.pl
Sporting ma chyba Legijne fatum, bo od losowania nie mogą wygrać meczu i oby tak dalej aż do 23 lutego

PS - 19 stycznia 2012, 23:19:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gra Sportingu po raz kolejny bardzo słaba. Wszyscy grali na stojąco i bez jakiegokolwiek zaangażowania i chęci zwycięstwa. Kryzys Sportingu trwa nadal...

Lolo - 19 stycznia 2012, 23:25:19 - *.199.241.6
Ten Bojinov to straszny cienias:D nie wiem co on robi w Sportingu.

PS - 19 stycznia 2012, 23:31:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bojinov to straszny niewypał. A po dzisiejszym meczu to wątpie żeby w najbliższym czasie wybiegł na boisko...

klimemtał - 19 stycznia 2012, 23:31:37 - *.opera-mini.net (*.62.72.156)
Sporting Club de Portugal vs. Legia Warszawa 0:0 , 0:0 p.d karne 0:0

Master - 19 stycznia 2012, 23:37:20 - *.com
Ludzie zrozumcie są 2 puchary!!!!!
Puchar kraju i Puchar ligi.
Puchar Portugali to Taca de Portugal a to^^^^ to jest puchar ligi(angielski Carling Cup).
I tylko puchar krajowy jest istotny bo daje miejsce w LE.

Odita - 19 stycznia 2012, 23:42:45 - *.140-501-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
...jedyny slaby punkt tego skladu to Jedrzejczyk

ale oczywiscie Skorza wie lepiej i zagraja dziadki, emeryci i drewna i bedzie LIPA

czytelnik - 20 stycznia 2012, 1:37:59 - *.home.aster.pl
Odita - obawiam się, że za długo przesiadujesz, grając w menedżery piłkarskie. Gdzie Ty widzisz Żurka, Furmana, Jagiełłę czy Kamińskiego w takim meczu, jak oni nie zagrali żadnego meczu w seniorach nawet przez minutę? OK, fajnie, że pokonali małolatów z Ajaxu i małolatów z APOEL-u. Za parę lat będzie z nich pożytek. Na razie niech wchodzą do składu na 10-15 minut w meczach z jakąś Jagiellonią czy innym Górnikiem.

DENIS - 20 stycznia 2012, 12:54:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl