22 stycznia 2012, 14:53:10 - euzi
Dwóch nowych testowanych w Motorze

Szkoleniowiec Motoru Lublin Modest Boguszewski w sparingu ze Stalą Kraśnik sprawdził dwóch nowych piłkarzy.

Okazję do pokazania się mieli 24-letni Artur Starosz i 20-letni Arkadiusz Staszczak z Włodawianki Włodawa. Obaj raczej nie będą dalej testowani.

mario - 23 stycznia 2012, 0:27:59 - *.dynamic.chello.pl
giani&do gani-juz?nacieszyliscie sie?do postów nt powiedzmy Lecha czy Polonii tez sie pewnie dopisaliscie?
nie spisali sie,to trudno,beda nastepni,runda wiosenna zweryfikuje wszystko,ja wierze,ze ze wzmocnieniami uda sie dogonic i przegonić Stomil

wojtas - 23 stycznia 2012, 9:28:37 - *.tktelekom.pl
tak, a w Lublinie przegracie 0-4 z POgonią SiedlceZapraszamy na browarek po klęsceKibole Orląt Łuków, Orląt Radzyń i Resovii

mario - 23 stycznia 2012, 9:38:04 - *.dynamic.chello.pl
juz u siebie Pogoń miała nas rozgromić,nawet wygrywala 3-0 i jakos nie wygrałatylko Motor!

motor - 23 stycznia 2012, 10:48:20 - *.warszawa.vectranet.pl
ten Staszczak obrońca to nie za dobry,nic wielkiego nie pokazal.... a ten środkowy Starosz nawet niezly mysle ze mogłby sie przydac tylko by mial ciezko z Niżnikiem ale wiadomo?,gosciu wybiegany zagral caly mecz 2x50min mial 2 asysty mialby jeszcze jedna ale karnego nie gwizdneli,fajne pilki prostopadle głowa wysoko dobry przeglad.