25 stycznia 2012, 15:52:46 - Korbol
Gol w debiucie Emmanuela Olisadebe w AS Véria

33-letni napastnik Emmanuel Olisadebe zadebiutował w barwach greckiego drugoligowca AS Véria i zdobył bramkę w wygranym 1-0 (0-0) meczu 13. kolejki B' Ethnikí z AÓ Thrassývoulos Fylís. Polak pojawił się na boisku w 67. minucie spotkania, zastępując Nikólaosa Kaltsása.

xxl - 25 stycznia 2012, 16:06:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo OLI ! Prawdziwi kibice pamiętają ! Oby tak dalej panie Emsi !

s - 25 stycznia 2012, 16:06:54 - *.tarniny.pl
A Lechia biedzi!

budrys - 25 stycznia 2012, 16:11:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zgadzam się; też bym go wziął na EURO...

Shaam - 25 stycznia 2012, 16:12:20 - *.toya.net.pl
Że niby ile on ma lat?

xxx - 25 stycznia 2012, 16:13:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie kompromitujcie się z tym Olisadebe w kadrze. Sam zresztą opowiadał niedawno, że temat gry w reprezentacji dla niego nie istnieje. Dostał od nas paszport, popromował się i tyle...

moryc - 25 stycznia 2012, 16:27:43 - *.adsl.alicedsl.de
brawo oli

kibic - 25 stycznia 2012, 16:32:45 - *.dynamic.chello.pl
Ślepej kurze to i raz na rok się ziarno trafi.

Pat - 25 stycznia 2012, 16:38:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kadry go!

Don - 25 stycznia 2012, 16:51:38 - *.adsl.inetia.pl
Atak na Euro: Olisadebe - Frankowski

Ares - 25 stycznia 2012, 17:18:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja bym sugerował Olisadebe - Juskowiak ;)

Artur - 26 stycznia 2012, 11:58:03 - *.dynamic.mm.pl
szkoda że wielu polskich napastników nie chciało się tak w kadrze "popromować" jak Olisadebe....on sam strzelił więcej bramek niż Kucharski, Mięciel,Czereszewski, Śrutwa, Reiss, Trzeciak...razem włącznie...tyle że im na zdobycie tych bramek w towarzyskich meczach potrzeba było 4x tyle czasu co zdobycie tylu bramek w meczach o punkty z rywalami pokroju Ukrainy, Norwegii i USA. A co do wieku który w tym artykule was aż tak "szokuje"...to może odpowiedzie mi na pytanie ile lat mają teraz Frankowski i Żurawski którzy grali w tym samym czasie w kadrze co Olisadebe? ile oni mają teraz lat? 50? czy może ok. 35?

Kibic - 26 stycznia 2012, 13:29:43 - *.internetdsl.tpnet.pl
Oli do kadry !!

jzl? - 26 stycznia 2012, 19:56:40 - *.icpnet.pl
Artur, myślę że nikt rozsądny nie kwestionuje czysto piłkarskich dokonań Olisadebe w reprezentacji Engela. Ale umówmy się - było, minęło.
33 lata to ten pan miał, ale prawdopodobnie w czasie, gdy biegał po greckich boiskach w barwach Panathinaikosu.