26 stycznia 2012, 22:26:40 - qmichal
Ligowa wygrana Standardu

Rywal Wisły Kraków w 1/16 finału Ligi Europy Royal Standard de Liège wygrał 2-1 (2-0) na własnym stadionie z RAEC Mons w meczu 22. kolejki Jupiler Pro League. Standard zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli belgijskiej ekstraklasy ze stratą 11 punktów do prowadzącego RSC Anderlecht.

26 stycznia 2012, 20:30 - Liège (Stade Maurice Dufrasne)
Royal Standard de Liège 2-1 RAEC Mons
Cyriac Gohi Bi 36, Michy Batshuayi 38 - Jérémy Perbet 80

Standard: 38. Sinan Bolat - 2. Réginal Goreux, 6. Laurent Ciman, 5. Felipe, 55. Rami Gershon - 89. Geoffrey Mujangi Bia (90, 3. Karim Belhocine), 21. William Vainqueur, 17. Yoni Buyens, 77. Serge Gakpé (77, 40. Paul-José M'Poku Ebunge) - 11. Cyriac Gohi Bi, 23. Michy Batshuayi (85, 7. Birkir Bjarnason).

żółta kartka: Benjamin Nicaise (Mons).

sędziował: Tim Pots.

Pierwszy mecz pomiędzy Wisłą i Standardem odbędzie się 16 lutego w Krakowie o 21:05. Rewanż zaplanowano tydzień później w Liège o 19:00.

rw - 26 stycznia 2012, 22:30:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szczerze powiem że ten mecz wisly czarno widze i to bardzo Standart nie traci głupio punktow na wyjazdach remisują u siebie cisną i tak będzie z wisłą;)

cobi(L) - 26 stycznia 2012, 22:33:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oglądałem ten mecz i powiem że standard u siebie bedzie bardzo mocny. w lidze u siebie jeszcze nie przegrali i w LE też także ciezki pojedynek bedzie wisla miala. ale zycze jej jak najlepiej:D (L)

sgsg - 26 stycznia 2012, 22:35:43 - *.dynamic.chello.pl
Ile razy człowieku będzie pisał "Standart". Jesteś ślepy czy celowo chcesz, aby ktoś Ci odpisał?

Valikonia - 26 stycznia 2012, 22:42:00 - *.140-501-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
dziwne ze Cyriac nie gra w PNA, jest lepszy od Drogby a na pewno od takiego Bony

DENIS - 27 stycznia 2012, 12:39:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl