29 stycznia 2012, 19:54:00 - elenril
Ligowe zwycięstwo Sportingu

Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy Sporting Clube de Portugal wygrał 2-0 (2-0) w meczu 17. kolejki portugalskiej ekstraklasy z SC Beira-Mar.

29 stycznia 2012, 18:00 - Lizbona (Estádio José Alvalade)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-0 SC Beira-Mar
Oguchi Onyewu 18, 27

Sporting: 1. Rui Patrício - 47. João Pereira, 5. Oguchi Onyewu, 2. Alberto Rodríguez, 48. Emiliano Insúa - 17. Jeffrén Suárez (56, 18. André Carrillo), 31. Renato Neto (60, 26. André Santos), 77. Elias, 14. Matías Fernández (70, 28. André Martins), 11. Diego Capel - 32. Sebastián Ribas.

żółte kartki: Oguchi Onyewu, Renato Neto, João Pereira, André Carrillo, Alberto Rodríguez - Douglas, Pedro Moreira, Joãozinho.

sędziował: Duarte Nuno Pereira Gomes (Lizbona).
widzów: 38 405.

Sporting CP zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli portugalskiej ekstraklasy z 32 punktami na koncie.

Pierwszy mecz pomiędzy Legią i Sportingiem odbędzie się 16 lutego w Warszawie o 19:00. Rewanż zaplanowano tydzień później w Lizbonie o 21:05.

rw - 29 stycznia 2012, 20:02:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia może powalczyć ze Sportingiem nie Sa w dobrej formie Raz Wygrywają remisują.. Legia masz Szanse!
Pozdrowenia od Widzewiaka!

emesel - 29 stycznia 2012, 20:05:33 - *.dynamic.chello.pl
@rw, no właśnie, z Legią też raz wygrają, raz zremisują

BRD - 29 stycznia 2012, 20:07:20 - *.adsl.szeptel.net.pl
Sporting ma mała zadyszke mimo dzisiejszej wygranej nie prezentuja sie za bardzo dobrze i jak najbardziej w zasiegu Legii;) chyba ze Legia sie jeszcze zdazy oslabic no ale powodzenia ;D

PS - 29 stycznia 2012, 20:13:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W dzisiejszym meczu Sporting zaprezentował sie o wiele lepiej niż w ostatnich meczach. Było widać postęp w ich grze co napewno może matrwić sympatyków Legi. Być może Sporting wychodzi z dołka po seri kilku remisów i beznadziejnej grze.

DENIS - 29 stycznia 2012, 20:26:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widziałem ten mecz nie pokazali się szczególnie groźnie

PS - 29 stycznia 2012, 20:38:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale wymienili przynajmniej kilka składnych podań bo w ostatnich meczach nie umieli nawet dwóch celnych wymienić między sobą.Oczywiście że nie był to jakiś wielki mecz Sportingu ale troche lepszy od pozostałych. Teraz zależy czy bedą grać lepiej czy gorzej w następnych meczach...

Emilcin - 29 stycznia 2012, 20:46:54 - *.140-501-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
Standard jest obecnie DUZO lepszym zespolem niz Sporting

Lenin - 29 stycznia 2012, 23:58:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Emilcin racja - tak jak Legia raczej nie powinna mieć większych problemów tak Standard postrzegam jako dużo trudniejszego przeciwnika (ale jak najbardziej do przejścia)