[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


3 lutego 2012, 16:30:39 - elenril
Terminarz 20. kolejki T-Mobile Ekstraklasy

Ekstraklasa SA opublikowała godzinowe terminy 20. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, która zostanie rozegrana w dniach 2-5 marca.

20. kolejka

2 marca (piątek):
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00
Cracovia - Zagłębie Lubin, godz. 20:30

3 marca (sobota):
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa, godz. 13:30
Legia Warszawa - Łódzki KS, godz. 15:45
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, godz. 18:00

4 marca (niedziela):
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław, godz. 14:30
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów, godz. 17:00

5 marca (poniedziałek):
Lech Poznań - Górnik Zabrze, godz. 18:30

z - 3 lutego 2012, 16:37:44 - 119-050-039.adsl.szeptel.net.pl
świetnie już nie mogę się doczekac ligi

Polo - 3 lutego 2012, 16:38:32 - ip-91.197.88.97.edial.pl
I Sląsk znó zaczyna swoje mecze w niedziele o 14:30 grac ;d

torfiorz - 3 lutego 2012, 16:38:35 - em82.internetdsl.tpnet.pl
no ja nie moge... znowu 13,30 -.=-

do torfior - 3 lutego 2012, 16:40:52 - 167.76.radiotel.com.pl
No ale czemu się dziwisz, na wasze mecze przychodzi po 1000-2000 tys kibiców , żadnej oprawy, dopingu, mało widowiskowa gra, dlatego C+ wybiera taką porę na rozgrywanie meczu, przykro mi...

Incognito - 3 lutego 2012, 16:43:22 - 80.54.236.32
kurcze umawialem sie z chlopakami na sobote :/ przewalili

slawek - 3 lutego 2012, 16:44:10 - 77-253-146-94.adsl.inetia.pl
Ale hicior w Super piątku
Cracovia-Zagłębie

torfiorz - 3 lutego 2012, 16:54:42 - em82.internetdsl.tpnet.pl
to zobaczymy ile na Gornik przyjdzie w Poniedziałek, dobrze?

Tom1978 - 3 lutego 2012, 17:01:08 - b26.na5.pl
To liga gra?A gdzieś czytałem ze Premier ma na kilkadziesiąt lat zawiesić tą pseudo piłke!

KSG - 3 lutego 2012, 17:01:42 - 84-10-65-101.dynamic.chello.pl
i tak was przekrzyczymy jedzie nas 350 głów ponad a wy na młynnie 500 osób także

widzewiak - 3 lutego 2012, 17:07:01 - public-gprs199340.centertel.pl
nie wiem czym to jest spowodowane ale bełty swoje mecze grają zawsze w sobotę o 13.30...licho u nich z frekwencją to jeszcze ją zaniżają bo o 17.00 chyba więcej by ludzi przyszło...na szczescie w tej sytuacji nie sprawdza się powiedzenie że "biednemu wiatr w oczy"

leon - 3 lutego 2012, 17:16:27 - 109.231.11.139.koba.pl
Na jakim meczu będzie wiecej obsługi: elektrycy, sprzatacze, obowiazkowo straz, milicja i pogotowie i sprzedawcy (za wiele niesprzedadza) biletów + ochrona??? No jak to na jakim Bełchatów - Groclin. Jagiellonia - Ruch to przy tym nic

leon - 3 lutego 2012, 17:17:39 - 109.231.11.139.koba.pl
Chodziło mi oczywiscie więc obsługi niż kibiców.

KOsa - 3 lutego 2012, 17:21:00 - host-178.215.198.5-internet.zabrze.debacom.pl
Górnik w trzech pierwszych kolejkach zgarnie po 100 tys za kazdy mecz Mecz pierwszego wyboru :P

Tom1978 - 3 lutego 2012, 17:22:42 - b26.na5.pl
Mądry kibic na pseudo mecze typu ekstrAklasa nie chodzi!Po co na dreptanie zawodników w ustawionych meczach przez 90 min!

Mati - 3 lutego 2012, 17:24:30 - dlf193.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia - Zagłębie mecz o 9 punktów... A mecz pewnie skończy się remisem.

łks2000 - 3 lutego 2012, 17:56:25 - nat206.skomur.pl
a ŁKS Z LEGIĄ koszmar wielki koszmar przegramy conajmiej 4-0

HHR - 3 lutego 2012, 18:10:18 - 77-252-28-195.ip.netia.com.pl
@ Tom1978 wiele osob, napewno nie chodzi na mecze zeby ogladac zenujacy poziom polskiej kopanej i pseudokopaczy zarabiajacych po kilkadziesiat tys./mc, tylko dla atmosfery (przed, w trakcie i pomeczowej), opraw, dopingu, niezapomnianych wyjazdow w rozne zakatki Polski, melanzow i poznawania ludzi, ktorzy maja podobne hobby/pasje.

do widzewi - 3 lutego 2012, 18:10:19 - dynamic-78-9-1-108.ssp.dialog.net.pl
18 lutego, sobota, 13:30 - Mecz Widzewa...

widzewiak - 3 lutego 2012, 18:51:17 - public-gprs203780.centertel.pl
do Widzewowi
ale tak obiektywnie to na jesień bełty chyba chyba najwięcej o tej porze grali z całej ligi..
w Bełchatowie tylko Widzew

EBE - 3 lutego 2012, 19:14:57 - 178.219.99.236
W necie w Bełchatowie tylko Widzew!!!!!

do torfior - 3 lutego 2012, 20:22:31 - 178-36-174-5.adsl.inetia.pl
Dobrze ze gracie o 13.30 bo to jest najmniej ciekawy mecz, w ogole mogliby go nie pokazywać.
A Was i tak przychodzi malutko. Górnik ma ograniczenie teraz. Mysle ze na wyjezdzie w Poznaniu bedzie wiecej Górnika niz Was w sobote u siebie.
Niechce nic mówic, ale Bełchatów juz jest znudzone ekstraklasą, przydałaby wam sie zmiana otoczenia i zagrania w przyszlym sezonie w 1 lidze, tak samo korona.

ukleja - 3 lutego 2012, 20:33:16 - user-164-126-70-101.play-internet.pl
Znowu 13:30
AVE GKS!

ueo - 4 lutego 2012, 0:58:22 - 86-40-226-177-dynamic.b-ras3.mvw.galway.eircom.net
jestem w szoku ze zaden ananas jeszcze nie podawał swoich typow

tkwm - 4 lutego 2012, 7:11:21 - 89-69-104-215.dynamic.chello.pl
ja tez

Johny KSG - 4 lutego 2012, 9:18:36 - 095160247242.zabrze.vectranet.pl
Dlaczego Górnik gra dwa mecze pod rząd w poniedziałek?? Dlaczego Legii lub Wisły tam nie wsadzą?? Kto ch oglada,oprócz garstki kibiców w tych miastach? Paranoja! Na jesień wiekszość meczów tez graliśmy albo w piatek albo w poniedziałek,albo w niedziele o 14-stej!
Niech ktos w tej Extraklasie się opamieta!

rafik75 - 4 lutego 2012, 10:16:40 - 83-142-56-10.internetia.net.pl
Lech gra w poniedziałek?dobrze ,bo tam na mecze już nikt nie chodzi.

Iro - 4 lutego 2012, 10:24:44 - acld130.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech gra w poniedziałek, bo jest transmisja w Eurosport, a to najlepsza reklama polskiej ekstraklasy!
Cracovia & Lech

abdul - 4 lutego 2012, 11:34:04 - legolas.bdmedia.pl
Widzew w tej rundzie przyjmuje gości ?

RTS - 5 lutego 2012, 0:18:06 - acna125.neoplus.adsl.tpnet.pl
niestety nie, na wiosnę wogóle Widzew nie przyjmował gości bo policja nie wyraziła zgody, na wiosnę chyba to samo .

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas