4 lutego 2012, 20:01:28 - koofel
Trzecia z rzędu ligowa wygrana Standardu

Royal Standard de Liège pokonał 2-0 (1-0) Koninklijke Lierse SK w wyjazdowym spotkaniu 24. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League. Rywal Wisły Kraków w Lidze Europy ma aktualnie na koncie 44 punkty i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

4 lutego 2012, 18:00 - Lier (Herman Vanderpoortenstadion)
Koninklijke Lierse SK 0-2 Royal Standard de Liège
Michy Batshuayi 34, Cyriac Gohi Bi 81 (k)

Standard: 38. Sinan Bolat - 2. Réginal Goreux, 6. Laurent Ciman, 5. Felipe, 15. Sébastien Pocognoli - 89. Geoffrey Mujangi Bia (90, 3. Karim Belhocine), 21. William Vainqueur, 17. Yoni Buyens, 77. Serge Gakpé (90, 55. Rami Gershon) - 11. Cyriac Gohi Bi, 23. Michy Batshuayi (69, 7. Birkir Bjarnason).

żółte kartki: Gonzague Vandooren - Sinan Bolat, Felipe, William Vainqueur.
czerwone kartki: Boban Grnčarov (89. minuta, za popchnięcie rywala) - Felipe (89. minuta, za drugą żółtą), William Vainqueur (90. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Luc Wouters.

Pierwszy mecz pomiędzy Wisłą i Standardem odbędzie się 16 lutego w Krakowie o 21:05. Rewanż zaplanowano tydzień później w Liège o 19:00.

cobi(L) - 4 lutego 2012, 20:04:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
standard znowu wygraywa na wyjezdzie; ciezko cos powiedziec o tym meczu w trudnych warunkach sie odbywal w sniegu jak zreszta wiele druzyn europejskich. ale standard robi postepy ostatnio i jak tak dalej beda grali ta ciezko wisla bedzie miala naprawde. trzeba uwazac na tego napastnika bardzo dobry Michy Batshuayi. (L):*

45tu - 4 lutego 2012, 20:44:32 - *.ssp.dialog.net.pl
@cobi(L),
za chwilę ich dobra gra to będzie Standard!

Tomek - 4 lutego 2012, 22:32:12 - *.182.211.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I Wisła i Legia odpadną. Nie będą to pogromy ale odpadną.

1908 - 4 lutego 2012, 23:17:09 - *.lodz.mm.pl
Standart i tak nie dorasta do pięt Anderlechtowi, jutro lider zrobi swoje!

mati - 4 lutego 2012, 23:31:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest mały błąd!!
Standard jest obecnie trzeci ma 2 pkt starty do KAA Gent i punkt przewagi nad Club Brugge, który jutro gra swój mecz.

terazpasy - 5 lutego 2012, 2:05:45 - *.2-4.cable.virginmedia.com
tak trzymac forma musi byc!nie dla psa kielasa

luks - 5 lutego 2012, 10:15:18 - *.dynamic.chello.pl
średnia wieku tego zespołu to 24/25 lat.. niby nie dużo w porównaniu z Wisłą, ale obstawiam wynik 0-2

DENIS - 5 lutego 2012, 13:06:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma co panikować

sabcio - 5 lutego 2012, 14:18:51 - *.pz1-nat.espol.com.pl
Standard jest o wiele lepszą drużyną, niż jakakolwiek polska. Na tą chwilę nie ma żadnych szans. Zobaczcie z resztą jaki bilans punktowy i bramokowy mieli w grupie LE.

Lenin - 5 lutego 2012, 16:54:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile tu już klubów odprawionych z kwitkiem miało być nie do przejścia ? Juventus , Manchester City , Spartak Moscow - ludzie !!! więcej wyobraźni a nie tylko na serie zwycięstw i statystyki patrzycie
Wisła - Standard 3:1

Wronescu - 5 lutego 2012, 22:14:33 - *.134.61.251
Ludzie,żeby wyeliminować FC Porto wystarczy się nazywać w tym sezonie APOEL Nikozja.Sporting Lizbona jest na tą chwilę dużo słabszy od FC Porto,a Standard Liege jest jeszcze słabszy od Sportingu.Obie drużyny są do przejścia