4 lutego 2012, 23:26:15 - euzi
Sporting przegrał i odpadł z Pucharu Ligi

Sporting Clube de Portugal przegrał u siebie z Gil Vicente FC 0-1 (0-0) w ostatnim meczu II fazy grupowej Pucharu Ligi i pożegnał się z tymi rozgrywkami.

4 lutego 2012, 21:30 - Lizbona (Estádio José Alvalade)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-1 Gil Vicente FC
Cláudio 54 (k)

Sporting: 12. Marcelo Boeck - 47. João Pereira (67, 33. Diego Rubio), 5. Oguchi Onyewu, 4. Ânderson Polga, 6. Evaldo - 18. André Carrillo (77, 10. Marat Izmajłow), 26. André Santos (58, 3. Daniel Carriço), 77. Elias, 14. Matías Fernández, 11. Diego Capel - 9. Ricky van Wolfswinkel.

żółte kartki: Ânderson Polga, Oguchi Onyewu, Diego Rubio, Elias - Luís Manuel, Júnior Caiçara, Pedro Moreira, Adriano, André Cunha, Guilherme.
czerwone kartki: Oguchi Onyewu (53. minuta, za drugą żółtą) - Júnior Caiçara (90. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Bruno Alexandre da Silva Esteves (Setúbal).
widzów: 23 081.

Tabela grupy A:

1. Gil Vicente   3   7   4-2
2. Moreirense    3   4   3-3
3. Sporting      3   2   2-3
4. Rio Ave       3   2   2-3

Sporting jest rywalem Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 16 lutego w Warszawie, a rewanż tydzień później w Lizbonie.

cobi(L) - 4 lutego 2012, 23:28:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sa beznadziejni!!! panowie damy rade:D TY(L)KO (L)EGIA:******

PS - 4 lutego 2012, 23:31:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik bardzo mylący bo Sporting rozegrał chyba najlepszy mecz w tym roku i brakło szczęścia w sytuacjach podbramkowych. A karny też wątpliwy ponieważ chyba był na lini pola karnego...

czytelnik - 4 lutego 2012, 23:33:18 - *.home.aster.pl
PS - czy ja wiem? Onyewu powinien dostać dwie czerwone. Tamten pierwszy faul - gość wychodził na czystą i dodatkowo faul był brutalny - nie wiem, czemu dał mu żółtą. Z kolei ten drugi, za który wyleciał, to też powinna być samoistna czerwona. Była już klarowna sytuacja bramkowa. Sędzia był wyjątkowo miłosierny.

PS - 4 lutego 2012, 23:42:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Onyewy zasłużył na czerwień ewidentnie i nie ma co dyskutować tylko nie wiem czy faul był w polu karnym czy jeszcze na lini ale teraz już po fakcie i wynik poszedł w świat

:) - 4 lutego 2012, 23:46:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby się udało w Polsce ich pojechać ze 3 do zera... na tym mrozie jak obecnie jest to realne... Lech rok temu miał Bragę na widelcu i zmarnował szanse...

@PS - 5 lutego 2012, 0:20:10 - *.dynamic.chello.pl
Linia jest częścią pola karnego.

rw - 5 lutego 2012, 3:51:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
powiem szczerze ze wnioskując po wnikach sportingu legia ma z nimi wiksze szanse niz wisla ze standardem..

Gomez - 5 lutego 2012, 12:45:44 - *.dynamic.chello.pl
Obie nasze drużyny mają szansę pokonać swoich rywali. Ależ to byłoby piękne...

DENIS - 5 lutego 2012, 13:22:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać wyraźnie że Sporting jest w kryzysie i to dobrze dla nas wróży

sabcio - 5 lutego 2012, 15:52:35 - *.pz1-nat.espol.com.pl
do Gomez: wymiotowac mi się chce od tego twojego entuzjazmu. Nierozumiem na jakiej podstawie dajesz jakiekolwiek szanse wisle. Przecież standard jest naprawde silną drużyną, zobacz wyniki i tabelę grupy LE, oraz dobrą grę w lidze. Wisła przegra z kretesem i nie ma bata. Już legii daję więsksze szanse. Idz się trochę zresetuj,

Lenin - 5 lutego 2012, 17:03:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sabcio - wymiotować to się chce od tego Twojego malkontenctwa - w lidze to mogą sobie wymiatać co najmniej tak jak choćby Manchester City czy Juventus przed meczami z Lechem - a puchary to puchary i Wisłę jak najbardziej stać na awans bo Standard to wcale nie jest żadna potęga - lepiej sam się zresetuj i przeanalizuj jak to się stało że i Legia i Wisła grały w fazie grupowej LE i obie awansowały bo wg Ciebie nie było podstaw by tak się stało

do PS - 6 lutego 2012, 8:56:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli faul był na linii, to karny jak najbardziej słuszny.

bielu - 6 lutego 2012, 11:40:53 - *.dynamic.chello.pl
do sabcio: Lepiej człowieku nie zabieraj głosu . Standard to nie jest jakaś silna ekipa nie przesadzaj . Nie z takimi ogórami grały nasze ekipy już Apoel,Tottenham,Barcelona,Twente,Fulham i wiele znanych ekip. Jeżeli u siebie zagra Wisła i Legia na ,, Zero ,, z tyłu a wygramy minium golem przewagi to o awans nie ma się co martwić jeżeli obie ekipy wyjdą skoncentrowane grając w arktycznych warunkach !!!!