7 lutego 2012, 22:20:19 - qmichal
Bramka Roberta Lewandowskiego w Pucharze Niemiec

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Borussii Dortmund w meczu ćwierćfinałowym Pucharu Niemiec wygranym na wyjeździe 4-0 (2-0) z czwartoligowym KSV Holstein Kiel von 1900. To już 19. bramka zdobyta przez polskiego napastnika we wszystkich klubowych rozgrywkach w tym sezonie. Natomiast Łukasz Piszczek zaliczył asystę przy bramce Shinjiego Kagawy.

7 lutego 2012, 20:30 - Kilonia (Holstein-Stadion)
KSV Holstein Kiel von 1900 0-4 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Robert Lewandowski 11, Shinji Kagawa 18, Lucas Barrios 80, Ivan Perišić 87

sędziował: Felix Zwayer (Berlin).
widzów: 11.386.

Piszczek rozegrał pełne 90 minut. Lewandowski grał do 69. minuty, kiedy zmienił go Lucas Barrios. Także w 69. minucie boisko opuścił Jakub Błaszczykowski, którego zastąpił Kevin Großkreutz.

W drużynie gospodarzy do 85. minuty grał polski napastnik Jarosław Lindner, który został zmieniony przez Fabiana Wettera.

Mecze półfinałowe odbędą się 20 i 21 marca.

Osiem - 7 lutego 2012, 22:21:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry mecz Piszczka, niezły Lewego.Kuba jakby trochę niewidoczny, ale tragedii nie było.

kijevo - 7 lutego 2012, 22:24:27 - *.dynamic.chello.pl
załamujące jest to ilu mamy "Polaczków" co zmieniają nazwisko by poczuć się lepiej. Zero honoru.

MS - 7 lutego 2012, 22:25:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piszczu najlepszy na boisku razem z Perisiciem. Lewy dosyc slabo, Kuba też niewidoczny. Szkoda bramki Barriosa

ZS100% - 7 lutego 2012, 22:25:20 - *.zamek.net.pl
Brawo Polacy :D oby tak do Euro ;d

fyh - 7 lutego 2012, 22:25:51 - *.19.165.48.osk.enformatic.pl
Ale ten klos jako komentator jest slaby

Arthur - 7 lutego 2012, 22:26:53 - *.internetia.net.pl
Mamy napastnika klasy światowej. W końcu.

Rafał - 7 lutego 2012, 22:27:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wow nasze drewno strzeliło 4 ligowcowi osiągnięcie stulecia.

Basior - 7 lutego 2012, 22:29:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak słyszałem jak po raz setny mówi "teraz piłkarz urodzony w Gdyni/Gliwicach" to miałem ochote pier*olnąć w TV. A co do meczu to Lewandowski trochę mało widoczny, Kuba miałem pare akcji ale nie za wiele. A Piszczek zrobił to do czego nas już przyzwyczaił, czyli zagrał bardzo dobry mecz.

Gao Feng - 7 lutego 2012, 22:31:49 - *.web.vodafone.de
Pomimo asysty, byl to kolejny slaby mecz Pisczeka, bardzo slabe wrzutki, czesto zle ustawiony i tracil wiele pojedynkow defensywnych.

ketald - 7 lutego 2012, 22:33:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a postawiłem 0:3 ehh

OrangeSpor - 7 lutego 2012, 22:39:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze co do komentatorów - dali najgorszy duet z możliwych. Prowadzący - Bartnicki (ten co ma wadę wymowy), który błysnął, że Borysiuk może zagrać z Bayernem i Kłos......... który ma zasób słów na poziomie 14-latka i do tego te przewlekle yyyyyyyyyyyyy juz mozna bylo 10 sekund odgadnac co powie zanim w koncu to zdadnie wygengał

terazpasy - 7 lutego 2012, 22:42:36 - *.2-4.cable.virginmedia.com
jaki Polski jak zmienil nazwisko na Lindner?

poznaniak - 7 lutego 2012, 22:45:31 - *.kalisz.mm.pl
Nie ważne, że to mała 4 liga, ważne że chłopak jest na fali i cały czas wali gromy na bramkę rywali. Przy okazji dzięki komuś za link na ten nowy serwis PolskaPilka.net .Bardzo czytelny i przejrzysty, jest OK. Też polecam. A LEWY niech strzela, cały czas niech strzela!!!

Irtysz - 7 lutego 2012, 22:51:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a cHorzów nie dostanie licencji 15 maja ...pewne info

Rafaelo - 7 lutego 2012, 22:52:57 - *.dynamic.chello.pl
My, ród Rafał strzeliłby po 10 bramek minimum. A ten Robert tylko jedną! Kim on jest?! Pierwszym napastnikiem polskiej kadry?!

do kijevo - 7 lutego 2012, 22:54:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli masz na myśli Lindnera,to poszukuj gdzieś w necie wywiadu z num,a dowiesz się,czemu zmienił nazwisko...

Ricken - 7 lutego 2012, 23:13:47 - *.tktelekom.pl
lm, kijevo, posiedliście umiejętność pisania, ale z czytaniem u was gorzej. Poszukajcie sobie wywiadu z Lindnerem a nie oceniajcie bo biogramie.

renifer - 7 lutego 2012, 23:43:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wow hahahah

Cz - 8 lutego 2012, 0:29:14 - *.opera-mini.net (*.8.80.121)
4-ligowy Kiel a mecz o 20:30 i prawie 12tys. widzow. masakryczna jest przepasc miedzy Polska liga a Niemiecka... mozna podac wiele takich przykladow

taki tam - 8 lutego 2012, 2:35:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jeśli chodzi o Jarka to nazwisko zmienił gdy adoptowała go siostra ze szwagrem, jego matka umarłą gdy był bardzo młody, a ojca ma dość ciężkiego. Chłopak z osiedla z Pruszcza, jest w Polsce tak często jak może i niedługo żeni się ze swoją dziewczyną Asią

czytelnik - 8 lutego 2012, 3:49:47 - *.home.aster.pl
Cz - jaka tam przepaść. Najważniejszy mecz dla Holstein w ostatnim dziesięcioleciu. Przyjechał do nich mistrz Niemiec. Wielkie wydarzenie dla czwartoligowca. Godzina 20:30 to akurat bardzo korzystna pora - trudno o lepszą. Nie ma w tym nic dziwnego, że stadion się zapełnił. Oczywiście można podać wiele przykładów na przepaść między piłką polską i niemiecką. Ale akurat ten przykład jest zupełnie nietrafiony.

djaq - 8 lutego 2012, 9:13:15 - *.95.29.115