8 lutego 2012, 20:51:26 - elenril
Euzebiusz Smolarek zadebiutował w ADO Den Haag

Euzebiusz Smolarek zadebiutował w barwach HFC ADO Den Haag w przegranym 0-6 (0-1) meczu 20. kolejki holenderskiej Eredivisie z AZ. 31-letni polski napastnik na boisko wszedł w 68. minucie, zastępując Kevina Vissera.

8 lutego 2012, 19:00 - Haga
HFC ADO Den Haag 0-6 AZ (Alkmaar)
Charlison Benschop 33, 47, 69, Maarten Martens 73, Jozy Altidore 85, 88

żółta kartka: Christian Supusepa (ADO Den Haag).

sędziował: Kevin Blom.
widzów: 13 000.

Nowy klub Smolarka zajmuje aktualnie 14. miejsce w tabeli z 22 punktami na koncie.

lux - 8 lutego 2012, 20:55:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warto zaznaczyć,że pojawił się na boisku przy stanie 0-2...ale zgarnie kilka baniek,później może Emiraty, Arabia ewentualnie Klub Kokosa

karol - 8 lutego 2012, 20:56:11 - *.lublin.mm.pl
stracili tylko 4 gole, gdy wszedł :D

hehe - 8 lutego 2012, 20:56:27 - *.ists.pl
bo minucie w której wszedł widać że przyczynił się do porażki bo w ostatnich 20 minutach stracili 4 bramki, ale co to dla Smolarka centusia dla którego nie liczy się awans sportowy czy doskonalenie swoich umiejętności tylko kasa !!!

a - 8 lutego 2012, 20:56:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieźle Ebi, dwa razy się pokazał w debiucie, możliwe że już go w następnym meczu od 1.minuty wstawi. Obrona ADO na poziomie ŁKS-u

Irtysz - 8 lutego 2012, 20:58:17 - *.elpos.net
z 2 albo 3 strzeli i od lipca wraca do Feyenoordu

znafca - 8 lutego 2012, 21:00:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obrona ADO jest na poziomie niespotykanym chyba nawet w Ekstraklasie, bo wydaje mi się, że nawet ta z Cracovii czy ŁKS-u zagrałaby w tym meczu lepiej...Kto nie wierzy, niech sobie oglądnie powtórkę. Zresztą podstawową obronę ADO przeszkolił w pucharach średniak ligi litewskiej, a tu grali też rezerwowi...Natomiast Smolarek zaprezentował się bardzo obiecująco, dwie, trzy dobre akcje, po jego pierwszym strzale nożycami Esteban musiał popisać się efektowną paradą.

olo - 8 lutego 2012, 22:55:17 - *.dynamic.chello.pl
Ludzie zrozumcie ze Smolarka wynik wogule nie obchodzi !!! tot jest najwiekszy materialsta z polskich pilkarzy, alb by sie okazało ze Den Haag wycofuje sie z ligi ale kontrak bedzie mu płacil to by był w 7 niebie...
SMOLAREK NAJWIEKSZA PORAŻKA POLSKIECH FUTBOLU !!

kapral - 8 lutego 2012, 23:04:32 - *.adsl.inetia.pl
olo masz rację.Wyrąbał szejków teraz dyma holendrów.Ciekawy jestem ca za du... podpisał z nim kontrakt,ale wydaje mi się ze ślepy.W chwili obecnej to beztalencję nadaję się co najwyżej na III ligę w PL

rumta - 9 lutego 2012, 0:28:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
najlepiej jechac po kolesiu, ale jak strzelal dla nas bramki w meczu z Portugalia to wszyscy byli zachwyceni, po prostu zalosne :/

olo - 9 lutego 2012, 0:43:41 - *.dynamic.chello.pl
Nigdy nie byłem jedo fanatykiem nawet jak strzelał gole Portugali, dla mnie to było zawsze chuchro wiegajaće w koszulce i zawsze myslałem ze jak by mu wejsc ciałem to gosc umiera na boisku.... pomyłka.!! a co do kontraktu ! na menagera z dobrymi znajomosciami, z ktorym sie dzieli kasa i dlatego umi mu wywalczyc "ciepłe" kontrakty...a wiadomo ze naiwnych ludzi w piłce nie brakuje i nie bedzie nigdy brakowało (czyt. Wojciechowski)

seba - 9 lutego 2012, 1:31:42 - *.kwidzyn.mm.pl
tylko ze tamten smolarek byl inny. jeszcze nie zepsuty mmonotonia pilkarksa bynnjamniej nie at tak widocznie. chlopakowi chcialo sie grac mial talent ma go do dzis tego nikt mu nie odbierze. mago po ojcu ale z charakterem oj cieniutko.. no ale to jest tez roznica czasu. wtedy zycie bylo inne i dzis jest inne. szkoda ten tak znakomity wydawalosie zawodnik rozmienil siebie i swoje nazwisko na dorbne

Shaam - 9 lutego 2012, 4:35:59 - *.146.58.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ja tam Smolarka bardzo lubiłem i nadal dobrze mu życzę. Przeżyłem dzięki niemu kilka pięknych chwil i jestem mu za to wdzięczny. To, że pokłócił się o pieniądze z JW (a nie miał racji) to już inna historia. Wydaje mi się, że coś do niego dotarło, bo jednak wolał grać w Holandii, niż w Katarze. Myślę, że się Ebi odbuduje i jeszcze się niektórzy znawcy bardzo zdziwią.

znafco - 9 lutego 2012, 5:50:59 - *.aster.pl
masz coś do Cracovii czerwony moherze????Tylko POgoń Siedlce

kibic z Łę - 9 lutego 2012, 5:53:09 - *.aster.pl
Shaam masz rację.Żeby tylko wchodził choćby na 25 min.On się wstrzeli i kwestią czasu będą gole.

raf - 9 lutego 2012, 8:15:58 - *.ms-net.eu
jak ebi wszedl na boisko to wdedy prali jak w kaczą dupe(;

Pix - 9 lutego 2012, 9:18:35 - *.180.185.18
Ta, jasne, wieszajcie psy na Ebim, jeszcze jakis czas temu to wogóle och i ach było i nikt sobie repry bez niego nie wyobrażał. Wpadł w dołek i wiedzie mu się gorzej, ale nie z takich problemów piłkarze wychodzili

przemKSP - 9 lutego 2012, 9:19:35 - *.netia.pl
coś mało fanów znad kanałku...

gyerek - 9 lutego 2012, 10:08:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oczywiście za to wszystkich "znawców"-gimnazjalistów pieniądze by nie obchodziły i zgodziliby się pracować za darmo, czyż nie? Pójdziecie do pierwszej pracy, to zmienicie zdanie. Ja Ebiego szanuję po dziś dzień.

Jam11 - 9 lutego 2012, 11:59:26 - *.tktelekom.pl (unknown)
Niech ci co nie oglądali meczu się nie odzywają Ebi co miał piłe to grał dobrze wszedł w 68 minucie a chyba był najlepszy z całej drużyny obrona zawiniła maksymalnie nie wieszajcie psów na Ebim bo był najlepszy Powaznie

ml - 9 lutego 2012, 13:00:25 - *.home.aster.pl