11 lutego 2012, 21:21:37 - qmichal
Ligowa porażka Sportingu

Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy Sporting Clube de Portugal przegrał 0-2 (0-1) w wyjazdowym meczu 18. kolejki portugalskiej ekstraklasy z CS Marítimo. Sporting zajmuje czwarte miejsce w tabeli z 32 punktami na koncie.

11 lutego 2012, 19:30 - Funchal (Estádio dos Barreiros)
CS Marítimo 2-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
Selim Benachour 21, Danilo Dias 60

Sporting: 1. Rui Patrício - 19. Santiago Arias, 5. Oguchi Onyewu, 93. Xandão, 48. Emiliano Insúa - 25. Bruno Pereirinha (46, 8. Stijn Schaars), 21. Fito Rinaudo (62, 32. Sebastián Ribas), 77. Elias, 14. Matías Fernández, 18. André Carrillo (46, 10. Marat Izmajłow) - 9. Ricky van Wolfswinkel.

żółte kartki: Selim Benachour, Héldon - Oguchi Onyewu, Emiliano Insúa, Xandão, Elias.

sędziował: Cosme Machado (Braga).

Pierwszy mecz pomiędzy Legią i Sportingiem odbędzie się w najbliższy czwartek w Warszawie o 19:00. Rewanż zaplanowano tydzień później w Lizbonie o 21:05.

nyk3 - 11 lutego 2012, 21:23:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia jak trafiła z przygotowaniami ma szanse Sporting słabiutko grał.

cobi(L) - 11 lutego 2012, 21:25:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sporting przegrał już przed meczem Z Legią; to dobry znak:D TY(L)KO (L)EGIA:****

(L) - 11 lutego 2012, 21:26:13 - *.adsl.inetia.pl
też tak uważam ,słabego mają trenera po prostu grają jakby chcieli go zwolnić ma szanse Legia ale też zależy od dnia 50-50 z obecną formą sportingu bo gdyby mieli formę to z 5%dawałbym moje Legii a tak to faktycznie krótko ,słabo.

Mądry - 11 lutego 2012, 21:33:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No dlatego nie można mówić że Sporting jest nie do przejścia.
Szkoda że nie grali Pucharu,ale trzeba mieć nadzieję że są dobrze przygotowani i zagrają dobre mecze.
I wyeliminują zespół z Lizbony.Oby to była udana wiosna dla Legii i Wisły w L.E.

SCP - 11 lutego 2012, 21:45:18 - *.dynamic.chello.pl
Myślę, że "trójka do zera" i Sporting żegna frajera.

micha'el - 11 lutego 2012, 21:46:56 - *.escom.net.pl
Sporting spokojnie do przejścia.

nyk3 - 11 lutego 2012, 21:47:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
(L) O ile to co robił Sporting można nazwać grą bo pierwsza połowa w ich wykonaniu dno, pierwszy strzał (niecelny) był koło 25 minuty. A co do meczu był słaby i strasznie nudny w pierwszej połowie po 30 minutach wróciłem do programowania na kompie bo to była lepsza rozrywka kątem oka co jakiś czas zerkałem na tv

devon - 11 lutego 2012, 22:19:32 - *.8.208.160
Sporting sie odbuduje w meczu z Legia i znowu bedzie placz na Lazienkowskiej

Ante - 11 lutego 2012, 22:25:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zgadzam się z SCP

PS - 11 lutego 2012, 22:36:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciężko ocenić jak bedzie wyglądał mecz w czwartek. Sporting gra w kratke i słabo a forma Legi to jedna wielka niewiadoma bo meczów sparingowych nie można do końca brać pod uwagę...

kibc1 - 11 lutego 2012, 22:44:11 - *.rypin.vectranet.pl
Warto przypomnieć że Radovic ma kontuzję!

Wiesiek - 11 lutego 2012, 23:02:43 - *.marton.net.pl
Fajnie było by zobaczyć Legie grającą ze zwycięzcą pary Man City-Porto. mam nadzieje że awansują do 1/8 i zobaczymy wtedy... oczywiście wiśle tego samego życze

nico - 12 lutego 2012, 10:50:29 - *.dynamic.chello.pl
Ale czasów się doczekaliśmy.
Kibic Legii życzy Wiśle powodzenia.
Kibic Wisły życzy Legii wygranej.
Zaczyna być jakoś dziwnie.
Spokojnie.
I nawet sam mam ochotą iść na jakiś mecz...

demon - 12 lutego 2012, 11:14:03 - *.176.124.78.rev.sfr.net
Sporting to juz nie ta druzyna co 10 lat temu,słabiutki strasznie.Ale zawsze to ekipa zmobilizuja sie i kopaczy z Legii pokonaja

pionek - 12 lutego 2012, 13:24:04 - *.206.110.237
Dziś zobaczymy co pokaże Standard z Anderlechtem

Zulu gula - 12 lutego 2012, 13:29:18 - *.tktelekom.pl
Po co piszecie swoje wypociny nieudacznicy.Jak dobrze jest w pucharach to w was jakies oszołomy wchodzą bo chyba wam żal (doprawdy nie wiem czego)
Nasze kluby juz leja powoli i Angoli i Makaroniarzy Ruskich Holendrów tylko sie cieszyć a wam żal dupska ściska.
Super Legia i Wiślaki dzieki wam moze w końcu Polska piłka okradana zakłamana skorumpowana małymi kroczkami wyjdzie z tego dna i pociagniecie za soba kolejne druzyny które pokażą Europie że piłka u nas się odrodziła.
Pozdrawiam trzymam kciuki i powodzenia zyczę.
A nieudacznikom niech dalej głosuja na Tuska i jego złodziejska bandę.

maradona - 12 lutego 2012, 13:53:25 - *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie
Oby Legia i Wisla powalczyly i chociaz jeden klub przeszedl dalej. Tylko Widzew

DENIS - 12 lutego 2012, 17:51:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będzie dobrze w Czwartek

jam11 - 12 lutego 2012, 20:13:01 - *.tktelekom.pl (unknown)
Pacience to trener ,którego zespół przegrywa nie ruszy się z ławki siedzi i myśli co by tu zrobić ...zamaist ryknąć ....Kurcze mają 280 mln długów...A ta gra ich nie wygląda najlepiej zycze wam wszytskiego najlepszego ,ale po meczach przegranych z Legia hahahai zmience sobie trenera

Alwiderzej - 12 lutego 2012, 22:01:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Zulu Gula: POPIERAM !!! Masz absolutną rację we wszystkim co napisałeś. Tak udanego roku w pucharach niebyło od dawnaaaa albo i jeszcze dłużej. Błazny i pajace narzekają. Ale jest ich na szczescie mniejszosc i są to albo zazdrosnicy dla których sukcesem nie jest awans z grupy ale zdobycie pucharu albo jacys zakompleksieni kibole co to niepotrafią odroznic rozgrywek krajowych od europejskich. W czwartek liczę ze bedzie dobrze!!!