18 lutego 2012, 22:37:28 - slady
Czerwona kartka Pawła Kieszka

Bramkarz Rody Kerkrade Paweł Kieszek został ukarany czerwoną kartką w przegranym 1-2 (1-0) meczu 22. kolejki holenderskiej Eredivisie z Heraclesem Almelo. Polak opuścił plac gry w 75. minucie za faul na Samuelu Armenterosie.

18 lutego 2012, 20:45 - Almelo (Polman Stadion)
Heracles Almelo 2-1 Roda JC Kerkrade
Everton 65, Williamssteve Overtoom 78 (k) - Sanharib Malki 40

żółte kartki: Lerin Duarte, Joey Belterman - Martijn Monteyne.
czerwona kartka: Paweł Kieszek (75. minuta, Roda, za faul).

sędziował: Wim Smet.
widzów: 8431.

Zawodnik Rody Mikołaj Lebedyński całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Bramkarz Mateusz Prus wszedł w 75. minucie za Madsa Junkera. Zespół Polaków z dorobkiem 31 punktów zajmuje ósme miejsce w tabeli.

wit - 18 lutego 2012, 22:45:36 - *.leczyca.vectranet.pl
ciekawe za co dostał? fighting z napastnikiem ?

Jakar - 18 lutego 2012, 22:47:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kadra czeka ;)

cobi(L) - 18 lutego 2012, 22:50:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sfaulowal w polu karnym. czlowieku masz chyba napisane ze w 78min byl karny a dostal w 75 czerwona troche wyobrazni.

x - 19 lutego 2012, 9:32:56 - *.adsl.inetia.pl
dajcie video

e - 19 lutego 2012, 9:33:59 - *.238.243.35
to juz jego 3 czerwona w 15 meczach!!!!!!!!!!!!

parseval - 19 lutego 2012, 14:07:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Typowy obieżyświat, nigdzie nie może zagrzać miejsca i wywalczyć podstawowego składu na dłużej.

DENIS - 19 lutego 2012, 17:59:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl