19 lutego 2012, 19:53:59 - koofel
Ligowa porażka Standardu

Royal Standard de Liège przegrał 2-4 (1-2) z SV Zulte Waregem w 26. kolejce belgijskiej Jupiler Pro League. Rywal Wisły Kraków w 1/16 finału Ligi Europy zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

19 lutego 2012, 18:00 - Waregem
SV Zulte Waregem 4-2 Royal Standard de Liège
Davy De Fauw 33, Habib Habibou 43, 62, Mbaye Leye 53 - Michy Batshuayi 25, Yoni Buyens 70

Standard: 18. Anthony Moris - 6. Laurent Ciman, 2. Réginal Goreux, 25. Kanu, 55. Rami Gershon - 77. Serge Gakpé (46, 7. Birkir Bjarnason), 21. William Vainqueur (85, 39. Imoh Ezekiel), 17. Yoni Buyens, 20. Luis Manuel Seijas (46, 11. Cyriac Gohi Bi) - 23. Michy Batshuayi, 10. Mémé Tchité.

żółte kartki: Teddy Chevalier, Sammy Bossut - Luis Manuel Seijas, Mémé Tchité, Yoni Buyens.

sędziował: Christof Dierick.

W pierwszym meczu Wisła zremisowała ze Standardem 1-1. Rewanż odbędzie się w Belgii w najbliższy czwartek 23 lutego o 19:00.

z - 19 lutego 2012, 19:56:52 - *.adsl.szeptel.net.pl
bardzo dobrze

Olek - 19 lutego 2012, 19:57:29 - *.244.150.135
Pewnie Murzyny nei awansuja z Wisłą

j - 19 lutego 2012, 19:57:38 - *.dynamic.mm.pl
i tak mecz bez znaczenia .... Zulte bedzie walczylo w gr spadkowej a standard w mistrzowskiej...
beznadziejny system w tej lidze

gdsj - 19 lutego 2012, 20:00:49 - *.50.54.34
do "j" ale jak wyzej zajmiesz miejsce to bedziesz mial atut wlasnego boiska, jak w kazdych play offach

WKS - 19 lutego 2012, 20:21:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mimo wszystko Wisła będzie mała ciężko w rewanżu... Standard u siebie gra znacznie lepiej...

cr - 19 lutego 2012, 20:25:14 - *.tel.tkb.net.pl
Wisła w LE na wyjazdach dostała łupnia i od Twente i od Fulham. O sukces będzie ciężko.

baza - 19 lutego 2012, 20:25:27 - *.stimo.net
cos standard wychamowal, a Wisł mimo remisu dzis moim zdaniem zaprezentowała sie bardzo dobrze... powinna Wisła to wykorzystać i awansować

koti - 19 lutego 2012, 20:40:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@baza za to Ty wyhamowałeś coś z nauką...

baza - 19 lutego 2012, 20:44:33 - *.stimo.net
@koti , pozdrawiam człowieka który nigdy w życiu nie popełnił błędu

faza - 19 lutego 2012, 21:01:01 - *.dynamic.chello.pl
Akurat taki błąd jak pisanie czasownika "wyhamować" przez "ch" nie jest powodem do dumy.

DENIS - 19 lutego 2012, 21:06:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia też przegrała ale oby się udało

bobik - 19 lutego 2012, 21:23:12 - *.tktelekom.pl
Good Night Left Side

rw - 19 lutego 2012, 21:23:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powiem szczerze że wisła dzisiaj nie zagrała dzisiaj fenomenalnie , ani standart ,a ni wisła w tej kolejce nie wygrały meczu z tzw. słabiakami nie ooszukujmy się Zagłębie do najsilniejszych nie należy, ani ta frużyna co grała ze standardem wystarczy spojrzeć na tabele.
W Teorii Standart gra u siebie fenomenalną piłke moim zdaniem nawet chyba chcieli żeby W krwkowie padł taki rezultat, bo u siebie meczy nie przegrywają, a jak przegrywają to z silnym Anderlchtem.
Jestem kibicem Widzewa ale bez napinki teraz, Wisłą nie poradzi sobie w Belgi.. jak u siebie wyszarpałaa ledwo Remis. Niestwety Skończą udział w pucharach . większe nadzieje pokładam w Legi, Ze jednak uda im się ograć sporting bo Druzyna z portugali nei gra ZBYT DOBRZE. moje typy
Standart 1-1Wisła
Sporting1-2Legia.

pl - 19 lutego 2012, 21:33:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rw - w wypadku 1:1 Wisły, grana będzie dogrywka i ew. karne.

qwerty - 19 lutego 2012, 22:09:10 - *.play-internet.pl
rw-No właśnie,jak taki z Ciebie typer,to jaki będzie wynik w przypadku remisu Wisły 1-1??? Co dalej?he

qwerty - 19 lutego 2012, 22:13:59 - *.play-internet.pl
rw-I nie zapominaj że Wisła wyszarpała remis w 10-tke od 27 minuty..Gdyby grała pełnym zespołem przez 90 min,to kto wie czy wynik nie byłby na korzyść Wisły..I w rewanżu by cudu nie potrzebowali;)

ca - 20 lutego 2012, 19:59:11 - *.adsl.inetia.pl
Małecki tak kocha Wisłę, że dalej robi problemy wokół siebie 3 dni przed meczem ze Standartem, jakże ważnym dla klubu. wywalić go na zbity py--sk i do widzenia, ciekawe kto go weźmie. poza tym jednak przereklamowany słaby grajek, o niebo lepszy jest Iliew.

ten - 23 lutego 2012, 2:48:28 - *.140-501-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se