[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


20 lutego 2012, 16:03:13 - slady
Ryotaro Nakano w Arce

Japończyk Ryotaro Nakano podpisał półroczną umowę z Arką Gdynia.

Nakano jest pomocnikiem. Urodził się 13 czerwca 1988 roku w Koganei. Mierzy 177 cm. Ostatnio grał w FC Pommern Greifswald (szósta liga niemiecka). Występował także w młodzieżowych reprezentacjach Japonii U-17 i U-19.

Trenujący ostatnio z Arką Robert Ziętarski nadal będzie występować w Kotwicy Kołobrzeg. 18-letni pomocnik w trzecioligowcu będzie grać na zasadzie wypożyczenia.


źródło: własne / Arka Gdynia

TYLKO LEGI - 20 lutego 2012, 16:05:18 - acip86.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witamy w POlsce !

edit - 20 lutego 2012, 16:06:09 - bop198.neoplus.adsl.tpnet.pl
ee piłkarz z 6 ligi do naszej 2? 6 liga to chyba amatorka

antyfols - 20 lutego 2012, 16:06:28 - host-81-190-51-51.lublin.mm.pl
ARKA WITA!!!!!!!!!!!!!!!!

sss - 20 lutego 2012, 16:07:03 - host-81-190-116-244.gdynia.mm.pl
gdybyś zobaczył jego umiejętności byś się nie zastanawiał gdzie grał ...

s - 20 lutego 2012, 16:08:01 - 178-37-96-176.adsl.inetia.pl
ej to prawda ze małecki do poloni w za 950 tys.euro?? :P

Tony - 20 lutego 2012, 16:15:36 - 89-79-53-226.dynamic.chello.pl
Powstaje drużyna na LM. Szukajcie jeszcze w piątej lidze pakistańskiej i czwartej mongolskiej..

robchy - 20 lutego 2012, 16:22:33 - 83-238-224-190.adsl.inetia.pl
Ryotaro jeśli masz rodzinę dziecko to ich nie przywoź bo dziecko Ci kibice pobiją!! Jak to miało miejsce na jednym z turniejów 8 latków

polo - 20 lutego 2012, 16:40:23 - 216-147-148-132.globalsat.net
Nooo i jak masz ojca na wózku inwalidzkim to tez nie sciagaj go do trójmiasta bo gdańszczanie specializuja sie w biciu inwalidów

małecki - 20 lutego 2012, 16:46:14 - user-188-33-243-76.play-internet.pl
Gdzie wyczytałeś takie info o małeckim?

(L) - 20 lutego 2012, 16:53:27 - 178-36-137-200.adsl.inetia.pl
My mieliśmy matsui na testach i go olali a lepszy to gracz z 10razy od nowego gracza Arki i najlepszy technik w historii Japońskiej piłki więc i ten pewnie ma jakąś technikę .

gdynia - 20 lutego 2012, 17:10:53 - host-81-190-51-51.lublin.mm.pl
WITAJ W MIESCIE Z MORZA I MARZEN bedziesz jednym z NAS!!!!!!!!!!!!!!!!

Pop - 20 lutego 2012, 17:21:01 - adkl126.neoplus.adsl.tpnet.pl
6 liga niemiecka.. w sam raz dla arki

real - 20 lutego 2012, 17:26:16 - cma163.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Niemczech to on został tylko zaparkowany na parę miechów...może odpalic koleś Powodzenia.

tom53 - 20 lutego 2012, 17:57:27 - host-81-190-67-105.gdynia.mm.pl
co tu sie dzieje na tym forum? druzyny nie zbuduje sie przez durne i idiotyczne wpisy.nie na tym to polega..pozbierajcie zabawki i idzcie zrobic siusiu....

rak - 20 lutego 2012, 18:03:15 - acvx98.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak Bałtyk prędzej awansuje do LM

DENIS - 20 lutego 2012, 18:23:17 - aao47.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witamy ja pokładzie

Mac - 20 lutego 2012, 18:28:26 - 178-213-123-173.eia.pl
VI liga niemiecka, padłem , jaki klub tacy piłkarze

ajadm - 20 lutego 2012, 18:51:53 - wapgw1.wapgw.era.pl
super wzmocnienie ))

hehe - 20 lutego 2012, 19:18:48 - 198-176-124-188.rev.pro-internet.pl
6 liga niemiecka dla arki jak znalazł

janek - 20 lutego 2012, 19:35:03 - ip-62-69-245-94.globalconnect.pl
Jedyny dobry azjatycki piłkarz w Polsce gra w Szczecinie, Takafumi Akahoshi - zapamiętajcie to nazwisko za pół roku gwiazda ekstraklasy

Andre - 20 lutego 2012, 19:44:36 - adpe24.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierw trzeba do niej jeszcze awansowac. Nie chwal dnia przed zachodem slonca ;)

asd - 20 lutego 2012, 19:45:54 - ekl21.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mac- Jaki nick taka praca przy hamburgerach.

antypajac - 20 lutego 2012, 20:08:11 - abpl12.neoplus.adsl.tpnet.pl
arkowcy kiedy znów robicie najazd na 8 latków jeszcze takiego klubu w Polsce nie było .nie na darmo spiewa cała Polska Arka Gdynia kur,,,wa swin,,ia

rybka - 20 lutego 2012, 20:11:51 - ti0023a380-dhcp0415.bb.online.no
powiem tak HaHaHa

kris - 20 lutego 2012, 20:35:30 - efn118.neoplus.adsl.tpnet.pl
juz nie jeden sie w Polsce przejechal, zobaczycie jaki pracowity bedzie , no chyba ze popatrzy na plakow jak pracuja na treningach to i ion nic nie osiagnie , szkoda ze Polacy to nie roby

w - 20 lutego 2012, 20:58:40 - 201.85-237-170.tkchopin.pl
@antypajac co powiesz o wielkiej Wiśle której kibice wbiegli pod koniec meczu i pobili piłkarzy Arki nie pamiętasz ?
Za przerwanie meczu nic Wiśle nie zrobili bo klub nietykalny pewno wpis też zostanie usunięty Pozdr dla moderatorów.

adr - 20 lutego 2012, 23:01:51 - 31.187.12.14
Skoro grał w młodzieżówkach japonskich, to znaczy, że w tej 6 lidze grał, bo przyjechał do Europy i musial sie gdzies na szybko zaczepić. Moze byc całkiem niezly, ale moze to byc tez niewypal, zobaczymy.

gdynianin - 21 lutego 2012, 1:35:17 - host-81-190-49-212.lublin.mm.pl
widzialem go na sparingach calkiem niezla ma technike no i duzo widzi na boisku , ja tam nie wiem jak to bylo w redzie ale wina lezy pewno po obuch stronach aczkolwiek nie popieram tego a goscia ktoey wozil sie w barwach lecji mogli po prostu obic po za terenem gdzie byl rozgrywany turniej (prawdziwi kibice Arki potepil tego rodzaju zachowanie wiec dajcie se spokoj i nie piszcie ze ktos dzieci pobil bo to sie juz smieszne robi)

gdynianin - 21 lutego 2012, 1:37:28 - host-81-190-49-212.lublin.mm.pl
mialo byc "ktory i lechji"bo zaraz jakis mondrala sie przyczepi

tataKazika - 21 lutego 2012, 7:40:39 - 78-131-222-9.tktelekom.pl
Nie grał wcześniej we Flocie? Dziwne.

viking - 21 lutego 2012, 8:28:21 - 79.162.115.162
Zobaczycie internetowi "eksperci" jak wam dziabary opadną po 3-4 kolejkach,jak zobaczycie jak ten Japończyk gra.

kolega z m - 21 lutego 2012, 8:44:28 - 178.181.5.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A gdzie niby zobaczymy?
To ktoś chce tą śmieszną ligę pokazywać?

Ja - 21 lutego 2012, 8:46:41 - 21.85-237-187.tkchopin.pl
No , znawcy , kogo Arka powinna wziac? wypalonych gwiazdorow , co to beda brali sportowa emeryture , czy raczej mlode wilki , jeszcze na dorobku , w stylu wlasnie tego Japonca??
Mala dygresja - Niemcy porobili badania i co wyszlo?? ze zawodnicy do 23 roku zycia graja zawsze na caly gwizdek , nie kalkuluja , czy to gra wewnetrzna na treningu czy mecz w lidze mistrzow - graja z pelnym zaangazowaniem, na pelnym gazie.
I reprezentacja Niemiec w wiekszosci skalda sie z takich wlasnie zawodnikow.

kibiczwysp - 21 lutego 2012, 9:58:18 - ip-92-42-118-176.uznam.net.pl
A dlaczego ten piłkarz nie jest z Floty Świnoujście ?

MrT - 21 lutego 2012, 14:08:40 - 188.29.21.173.threembb.co.uk
@w - chcesz porównywać dorosłych piłkarzy do dzieci z pierwszej klasy podstawówki ? Brawo za elokwencję... Masz dzieci ? Pewnie nie, bo sam nim jesteś. Więc jak będziesz miał to zrozumiesz...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas