29 lutego 2012, 16:53:03 - koofel
Debiut i gol Edgara Çaniego w kadrze Albanii

Napastnik Polonii Warszawa Edgar Çani w swoim debiucie w reprezentacji Albanii strzelił gola w przegranym 1-2 (1-0) towarzyskim spotkaniu z Gruzją. W 29. minucie inny zawodnik stołecznej Polonii Gruzin Wladimer Dwaliszwili nie wykorzystał rzutu karnego.

29 lutego 2012, 15:00 - Tbilisi
Gruzja 2-1 Albania
Aleksandre Kobachidze 47, Aleksandre Amisulaszwili 87 - Edgar Çani 3

W 29. minucie Wladimer Dwaliszwili (Gruzja) nie wykorzystał rzutu karnego (Samir Ujkani obronił).
W 87. minucie Dawit Targamadze (Gruzja) nie wykorzystał rzutu karnego (Samir Ujkani obronił).

Çani przebywał na boisku do 82. minuty, a Dwaliszwili zszedł z niego w 58. minucie.

Baciar - 29 lutego 2012, 17:02:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wladimer Dwaliszwili zagrał chociaż chwilę czy ławeczka 90 minut + to co czarni doliczają..?

ff - 29 lutego 2012, 17:07:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież pisze Ci łosiu, że poza kadrą!

karol1273 - 29 lutego 2012, 17:10:36 - *.glinik.pl
do ff: gdzie ci łosiu pisze po za kadrą?!

JarriEN - 29 lutego 2012, 17:55:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahahahaha co za debile na górze!!! hahahaha:D jeden mądrzejszy od drugiego:D chyba wolą bardziej obrazki oglądać niż czytać.

as - 29 lutego 2012, 17:57:03 - *.adsl.inetia.pl
wedlug innego żrodla bramke dla Albanii zdobyl nie Edgar Cani tylko Lorik Cana.

Dziubek - 29 lutego 2012, 17:59:39 - *.fema.krakow.pl (*.16.6.65)
No właśnie, na livescorze jest, ze tego gola zdobył Loric Cana :P

GKS_B - 29 lutego 2012, 18:15:21 - *.man.tk-internet.pl
No to na livescore gadają bzdury...

Cani - 29 lutego 2012, 18:19:06 - *.warszawa.vectranet.pl
przecież widać na YouTube, że biegnie Johnny Bravo i strzela lewą nogą w długi róg, przy okazji w sposób nieco ryzykowny, nieco samolubny- to musi być Cani

Irtysz - 29 lutego 2012, 18:47:27 - *.ip.netia.com.pl