29 lutego 2012, 21:40:35 - qmichal
Wyjazdowa wygrana Rosji

Rosja wygrała na wyjeździe w meczu towarzyskim z Danią 2-0 (2-0). Rosjanie będą grupowym rywalem Polski na Euro 2012.

29 lutego 2012, 19:45 - Kopenhaga (Parken)
Dania 0-2 Rosja
Roman Szyrokow 4, Andriej Arszawin 45

Rosja: Władimir Gabułow - Aleksandr Aniukow, Wasilij Bieriezuckij, Siergiej Ignaszewicz, Jurij Żyrkow (63 Dienis Głuszakow) - Roman Szyrokow (70 Dinijar Bilaletdinow), Igor Dienisow, Konstantin Zyrianow (46 Dmitrij Kombarow) - Ałan Dzagojew (46 Pawieł Pogriebniak), Aleksandr Kierżakow (46 Aleksandr Kokorin), Andriej Arszawin.

sędziował: István Vad (Węgry).

Mecz Polska - Rosja odbędzie się 12 czerwca o 20:45 w Warszawie.

t. - 29 lutego 2012, 21:58:02 - *.141.117.206
@edit - hahaha. Ucz się lepiej, bo jutro klasówka w twojej klasie.

Pauleta - 29 lutego 2012, 22:49:15 - *.pogodnanet.pl
Od poczatku bylo wiadomo, ze Rosja to faworyt grupy. Jak Polska nie pocisnie Grecji to skonczy sie jak zawsze czyli "dobrym" meczem na luzie z Czechami na pozegnanie.

szop - 29 lutego 2012, 22:59:00 - *.is.net.pl
Tak tak, oczywiście malkontenci zawsze przodem i mają najwięcej do powiedzenia. Jeszcze się zdziwicie, z grupy wyjdziemy my i Rosja.

Mądry - 29 lutego 2012, 23:05:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Grupa łatwa dla...wszystkich.
Każdy ma szansę wyjść z tej grupy,zobaczy się jak będzie.

klondike - 29 lutego 2012, 23:26:06 - *.yt.northwestel.net
Teraz , gdy Arszawin i Pawluczenko wrocili do rosyjskich klubow , to nareszcie beda grac i Rosja stanie sie faworytem grupy . Moze strategia utrzymania bezbramkowego remisu w dzisiejszym meczu Polski z Porugalia byla pod katem spotkania z Rosja na Euro ? hohoho ...

now 55 - 29 lutego 2012, 23:49:01 - *.182.126.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Możemy przegrać z Grecją,możemy przegrać z Czechami,ale porażki z Rosją nigdy im nie wybaczę !!!

Lenin - 1 marca 2012, 17:53:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska - Grecja 1:0
Polska - Rosja 2:0
Polska - Czechy 1:1