3 marca 2012, 12:52:37 - euzi
Marcin Komorowski i Maciej Rybus zadebiutowali w Tierieku

Byli piłkarze Legii Warszawa Marcin Komorowski i Maciej Rybus rozegrali swój pierwszy mecz w barwach Tierieka Grozny. W pierwszym w tym roku spotkaniu grupy spadkowej i tym samym 33. kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi drużyna reprezentantów Polski wygrała z Tomem Tomsk 1-0 (0-0).

3 marca 2012, 11:00 - Grozny (Stadion imieni Sułtana Bilimchanowa)
Tieriek Grozny 1-0 Tom Tomsk
Szamil Asildarow 62

żółte kartki: Martin Jiránek, Marcin Komorowski, Maurício - Emin Machmudow.

sędziował: Aleksiej Nikołajew (Moskwa).

Komorowski rozegrał cały mecz, a Rybus wszedł na boisko w 60. minucie w miejsce Olega Iwanowa. Na ławce rezerwowych pozostał Piotr Polczak. W pierwszym składzie Toma zagrał natomiast Siergiej Omieljanczuk - w przeszłości obrońca Tierieka i Legii Warszawa. Rezerwowym bramkarzem gości jest inny piłkarz mający na koncie grę w polskiej lidze - były golkiper Wisły Kraków Ilie Cebanu.

Tieriek jest obecnie na jedenastym miejscu w tabeli (trzeci w grupie spadkowej). Tom zdobył jak dotąd 21 punktów i zamyka tabelę.

wojtas - 3 marca 2012, 12:54:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
podobno asysta Rybusa!

Eniu - 3 marca 2012, 12:55:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Można powiedzieć, że polski mecz w lidze rosyjskiej :D zaakcentowany żółtą kartką..

Polak - 3 marca 2012, 12:55:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tierek zapewni sobie zwycięstwo dooiero jak wszedł Rybus hehe

micha'el - 3 marca 2012, 12:56:22 - *.escom.net.pl
Niezły mecz Rybusa.

mogiel - 3 marca 2012, 12:56:23 - REDAKCJA
Rybus tylko podawał do zawodnika, który zaliczył asystę.

drMalec - 3 marca 2012, 12:56:25 - *.akademiki.uni.torun.pl
nawet nieźle zagrali, komorowski bardzo pewny w obronie, lepszy niż ten drugi, czeski stoper, a rybus szarpał, próbował i całkiem, całkiem mu szło ;)

Rafał - 3 marca 2012, 12:56:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rybus to drewno czystej postaci.

pituu - 3 marca 2012, 12:57:46 - *.gl.digi.pl
Oglądałem od 65 minuty i muszę powiedzieć, że na moje oko Rybus najlepszy na boisku. Kilka ładnych rajdów, dobrze bite rzuty różne (po jednym Komorowski o mało nie strzelił bramki), często faulowany i co bardzo ważne szybko wracał do obrony. Najlepszym komenatrzem niech będzie skandowanie jego nazwiska przez kibiców oraz pochwała trenera po meczu. Komorowski też ładnie, oby tak dalej!

kibic - 3 marca 2012, 12:59:30 - *.mlawa.vectranet.pl
Rafał ty sam jesteś drewno jest dobry technicznie dlatego wykonuje stałe fragmenty

pisuar - 3 marca 2012, 13:05:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ciągnie tych Komorowskich do Rosji...

xxx - 3 marca 2012, 13:05:10 - *.skierniewice.vectranet.pl
I dobrze ;)

trener - 3 marca 2012, 13:11:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo dla Komora, dla mnie to bardzo solidny zawodnik. Przyszedł i od razu na 0 z tyłu. Do kadry go.

Kenni - 3 marca 2012, 13:13:58 - *.play-internet.pl
Komorowskiego do kadry na Euro!

Rafał - 3 marca 2012, 13:16:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibic: rybik jest dobry technicznie ? buhahaha ale się uśmiałem. Maciuś to taki jeżdziec bez głowy dawaj gałe i na pałe.

Jack - 3 marca 2012, 13:23:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rafał twoje IP mówi samo za siebie.
A tak na marginesie, to i tak ruskie go zniszczą.

dude - 3 marca 2012, 13:28:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no ja po prostu nie wierze ze Rybka grzeje ławe w jakims Tereku po co on tam jechal wogole?

Macu - 3 marca 2012, 13:32:20 - *.dynamic.chello.pl
dude Naprawdę jesteś taki ograniczony? Przecież wiadomo, że nowy zawodnik rzadko kiedy wchodzi od razu do zespołu. Zwłaszcza jak w środę grał mecze w kadrze. Komor grał od początku, ale może sytuacja kadrowa była do tego konieczna. Zresztą zawodnikom ofensywnym często daje się więcej czasu.

Thorn - 3 marca 2012, 14:37:46 - *.airnet.opole.pl
Szkoda że muszą walczyć w grupie spadkowej. No ale to tylko do połowy roku a potem już będą mogli powalczyć o miejsca w europejskich pucharach. Myślę że Tereka z Polakami będzie na to stać chociaż w lidze jest aż 7 potentatów których ciężko będzie wyprzedzić: Zenit, CSKA, Rubin, Anży, Spartak, Lokomotiv i Dynamo (Rosja ma 6 miejsc w europucharach).

wrrr - 3 marca 2012, 14:57:39 - *.play-internet.pl