3 marca 2012, 17:55:43 - euzi
Gol Łukasza Sosina

Łukasz Sosin strzelił swojego pierwszego gola w lidze w tym sezonie dla Árisa Lemessoú. Polak w meczu 23. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z AÉ Olympiakós Lefkossías dał swojej drużynie remis 2-2, ale ostatecznie Áris przegrał 2-3 (1-2). Oprócz tego trafienia Sosin ma też na koncie gola w Pucharze Cypru.

3 marca 2012, 16:00 - Limassol
Áris Lemessoú 2-3 AÉ Olympiakós Lefkossías
Gelson 25, Łukasz Sosin 46 - Mércio 19, Chidi Onyemah 27, Emmanuel Kenmogne 81

żółte kartki: Marko Barun, Maroš Klimpl - Moussa Koïta.

sędziował: Leóntios Tráttou.

Sosin wszedł na boisko w przerwie w miejsce Claudiu Ionescu. Áris jest na jedenastym miejscu w tabeli i dał się wyprzedzić swojemu dzisiejszemu rywalowi, który awansował na 9. pozycję.

Kenni - 3 marca 2012, 18:01:31 - *.play-internet.pl
Kiedy o nim było coś słychać... chyba nie za wiele strzela...

mati003 - 3 marca 2012, 18:02:42 - *.cht-bng-11.adsl.virginmedia.com
na EURO go trzeba powolacpanie smuda prosimy

bliźniak - 3 marca 2012, 18:16:10 - *.internetia.net.pl
Pamiętam, jak z bratem i jego wnuczkiem Przemkiem jeździliśmy do Wodzisławia na mecze, żeby kibicować przeciwnikom Odry i ten cały Sosin nas denerwował. Do tego stopnia, że potem Przemek wędrował do rodziców, a my szliśmy zalać robaka do Las Vegas.

kuij - 3 marca 2012, 18:29:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@bliźnaik - masz sie czym chwalić "typowy polaczku"

kocurdosto - 3 marca 2012, 19:03:40 - *.multimo.pl
Gość strzelił ponad 140 bramek na Cyprze, ciekawe czy jakiś inny Polak może się pochwalić takim wyczynem.

kocurdosto - 3 marca 2012, 19:06:36 - *.multimo.pl
chodzi mi oczywiście o podobną liczbę bramek w dowolnej zagranicznej lidze, nie musi być to Cypr

ugly - 3 marca 2012, 19:09:52 - *.zamosc.mm.pl
mam przypomnieć że liga cypryjska jest lepsza od naszej ?

Rafaelo - 3 marca 2012, 19:22:48 - *.dynamic.chello.pl
@Ugly: Wyczyny jednej drużyny nie muszą oznaczać, że cała liga jest na takim poziomie.

DENIS - 3 marca 2012, 20:16:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

Rafał - 3 marca 2012, 23:48:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ kocurdosto - Krzysztof Warzycha dla Panaty.

daytbc - 4 marca 2012, 0:24:46 - *.238.159.239
brawo dla Sosina wiele lat już strzela wmiare regularnie nie mowiac juz o tych jego sezonach z koroną króla strzelców. naprawde fajnie, że w dość zaawansowanym wieku Polak raz na jakis czas jeszcze cos strzeli. bardzo go lubie, pokazuje ze mozna zostac gwiazda ligi zagranicznej, bo taka był a moze i nadal jest biorac pod uwage to czego udalo mu sie dokonac. Sosin naprawde to super człowiek i zawodnik. byle takich wiecej, a jeszcze pamietam jak zdobwywał korony strzelcow i strzelał jak na zawołanie, to co drugi na stronach pisal w komentarzach i wyśmiewał tę "słabą lige", ktora w tym roku pokazuje ze nie jest tak słaba, a gracze tam wystepujacy nie sa wcale słabsi od gwiazd (oby ich u nas jak najwiecej) naszej ekstraklasy patrz przykład Dellas mistrz europy z 2004 roku ZAWISZA PANY !!

venom - 4 marca 2012, 10:27:12 - *.mcr-bng-012.adsl.virginmedia.net
bliźniak - taką rzewną opowieść opowiadałeś na spotkaniach AA?