11 marca 2012, 18:53:51 - elenril
Bramka Łukasza Sosina

Łukasz Sosin strzelił swojego drugiego ligowego gola w obecnym sezonie dla Árisa Lemessoú w wygranym 2-1 (1-0) derbowym meczu 24. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Apóllon FC. 34-letni polski napastnik rozegrał pełne 90 minut.

11 marca 2012, 17:00 - Limassol
Apóllon FC 1-2 Áris Lemessoú
Hristijan Kirovski 58 - Predrag Lazić 29, Łukasz Sosin 74

żółte kartki: Thiago Sales, Hristijan Kirovski - Chrístos Charalámbous.

sędziował: Mários Panayí.

Áris zajmuje aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli z 27 punktami na koncie.

GF - 11 marca 2012, 18:54:20 - *.dsl.opol.bdi.inetia.pl
Do kadry go!

piotr - 11 marca 2012, 19:00:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślę, że po zakończeniu kariery ma szansę dostać rolę w Na Wspólnej

1908 - 11 marca 2012, 19:35:40 - *.play-internet.pl
Chociaż sobie gra , Brożek podobno kolejny dobry mecz zagrał na trybunach w Celtiku buahha

Davidpl966 - 11 marca 2012, 23:32:14 - *.pools.arcor-ip.net
Wlasnie, tak jak Edi mowi, facet nastrzelal w karierze tych bramek ze szok, a ta cypryjska liga wcale taka slaba nie jest...

Lenin - 11 marca 2012, 23:46:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
on już chyba gra z przyzwyczajenia

jova - 12 marca 2012, 0:25:52 - *.nowinynet.pl
Moim zdaniem cypryjska liga jest identyczna poziomem co polska. Łukasz gdyby wrócił do Polski byłby naprawdę dobrym wzmocnieniem każdego zespołu nawet tych co grały w europejskich pucharach

bzik - 12 marca 2012, 0:33:40 - *.140-501-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
napewno lepszy od Lewandowskiego

z - 12 marca 2012, 7:16:03 - *.ssp.dialog.net.pl
przypominam że drużyna z Cypru właśnie grać będzie w ćwierćfinale ligi mistrzów czego nie można powiedzieć o naszych drużynach a Sosin nigdy był nie doceniany podobnie zresztą jak Sznaucner z Paoku który jest solidnym obrońcą a w kadrze regularnie pomijany

CZYTAJ - 12 marca 2012, 14:41:18 - *.play-internet.pl
Łukasz to inteligentny facet gra sobie w ciepłym kraju za dobrą kasę, gra systematycznie jest szanowany. Cypryjska liga jest w tej chwili 16 ligą Europy, a EKSTRAKLAPA 20 więc po co ma tu wracać chyba tylko po to żeby przejechać się płatną autostradą i słuchać wiecznie nie zadowolonych "znafcuf piłka norzna", a co do kadry to jest wiele nazwisk które powinny w niej grać, ale lepiej niech grają zawodnicy z prawomocnymi wyrokami za korupcję...

asd - 12 marca 2012, 18:11:39 - *.range217-42.btcentralplus.com
lolz. ma caloroczne wakacje na cyprze, za ktore mu placa, napewno dobra kase. pomimo ze najlepsze ma juz za soba to i tak bramki strzela. zagral w lidze mistrzow, o ile sie nie myle strzelil bramke werderowi (albo dzieki niemu byl samoboj, juz nie pamietam). w reprezentacji ma srednia bramke co drugi mecz. jak dla mnie - kariere zrobil o wiele lepsza od matusiakow brozkow albo innych "talentow"