21 marca 2012, 22:46:21 - slady
Przemysław Tytoń obronił rzut karny w Pucharze Holandii

Przemysław Tytoń obronił rzut karny w półfinałowym spotkaniu Pucharu Holandii. Zespół PSV Eindhoven wygrał 3-1 (1-1) z sc Heerenveen. Polak rozegrał pełne 90 minut.

21 marca 2012, 20:45 - Heerenveen (Abe Lenstra Stadion)
sc Heerenveen 1-3 PSV Eindhoven
Viktor Elm 34 - Zakaria Labyad 23, Georginio Wijnaldum 46, Tim Matavž 50

żółte kartki: Ramon Zomer - Zakaria Labyad, Dries Mertens, Wilfred Bouma.

sędziował: Bas Nijhuis (Enschede).
widzów: 26000.

W 80. minucie Bas Dost (Heerenveen) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Tytoń obronił).

Rywalem PSV w finale będzie zwycięzca jutrzejszego meczu AZ (Alkmaar) z Heraclesem Almelo. Spotkanie finałowe odbędzie się 8 kwietnia w Rotterdamie.

super - 21 marca 2012, 22:48:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no. i po co wcześniej stał issakson. tytoń na EURO

jenas - 21 marca 2012, 22:54:51 - *.ip.netia.com.pl
@super- jak byś się piłką interesował to byś wiedział że Tytoń miał poważną kontuzję...

rumun - 21 marca 2012, 23:26:53 - *.p.lodz.pl
Jaki był wynik pierwszego meczu tych drużyn?

RGPB - 21 marca 2012, 23:28:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@mario88050
Pewnie masz rację, ale powoływanie rezerwowego Fabiańskiego to skandal...

Erni - 21 marca 2012, 23:32:42 - *.radionet.info.pl
Moim zdaniem zamiast Fabiańskiego, Kuszczak pojedzie.

Tytoń - 21 marca 2012, 23:53:20 - *.toya.net.pl
Tytoń Najlepszy !!!!!! Powodzenia

viola - 22 marca 2012, 0:41:54 - *.informel.pl
Boruc , szczęsny i pawłowski taka trójka powinna pojechać na euro

Strąku - 22 marca 2012, 0:45:40 - *.sqy-bng-012.adsl.virginmedia.net
@Viola- jaki pawlowski? Sodowa mu strzelila do glowy juz bo go Udinese kupilo, ogladales jak on sie zachowuje na boisku? Do kazdego pretensje , gwiazda. A tak naprawde do gwiazdy mu jeszcze duzo brakuje.
Szczesny
Tyton
Kuszczak ( Boruc , ale Franciszek cuda tego nie widzi )

Irtysz - 22 marca 2012, 7:12:55 - *.ip.netia.com.pl
Sandomierski ma jechać, nie po to wracał do Polski.

znafca - 22 marca 2012, 8:21:41 - *.xdsl.centertel.pl
Na ten moment sprawa dla Smudy powinna być OCZYWISTA: Szczęsny, Tytoń, Kuszczak. Cała trójka broni aktualnie regularnie, w niezłych ligach, w silnych klubach, poza Kuszczakiem, ale ten popisuje się świetną formą. Jeśli pojedzie w ich miejsce Fabiański, to będzie skandal i prywata. Boruca nie liczę w tej dyskusji z wiadomych względów.

Don - 22 marca 2012, 9:48:14 - *.adsl.inetia.pl
Kuszczak, Tytoń, Szczęsny!

leira8991 - 22 marca 2012, 10:15:26 - *.236.c65.petrotel.pl
moim zdaniem to Szczęsny, Tytoń i Boruc powinni byc w składzie na ERUO, hmm Boruc z ligi włoskiej to chyba tez dobra liga bo widze ze nektórzy pisza iz holenderska jest silniejsza pozdroawiam, tylko ZKS WISŁA PŁOCK !!!

Piter - 22 marca 2012, 11:20:18 - *.toya.net.pl
Po co sie zastanawiać kto bedzie 2 a kto 3.O bramkarzy to akurat sie nie musimy martwić.Najgorzej jest z pomoca i atakiem,bo nie ma kto bramek strzelać.A jak pojedzie przereklamowany Mierzejewski to juz w ogole bedzie katastrofa.

Tytoń jeszcze jest za cienki żeby na Euro się pchać. Boruc to kandydat nr.1
Dobrze że po kontuzji przynajmniej w pucharze gra.

KliMo - 22 marca 2012, 14:14:47 - *.nplay.net.pl
W tej chwili Tytoń bardzo dobrze ostatnim czasem broni wrócił do formy po kontuzji i coś mi się zdaje że po Euro może go wygryźć ze składu,

Dlaczego Fabiański a nie Boruc?
Bo Boruc popsuje atmosferę a Fabiański NIE.

DENIS - 22 marca 2012, 18:13:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Przemek widzę że już forma wróciła

yoyoł - 23 marca 2012, 1:37:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mądry: jaką atmosferę? co ty bredzisz człowieku? myślałem że mają grać najlepsi, ale skoro tu chodzi o atmosferę to powinien grać Robert górski z kabaretu moralnego niepokoju on atmosferę poprawi... zresztą jaką ta kadra ma atmosferę ? skoro nawet niektórzy z niej nie potrafią mówić po polsku(szczególnie trener) cały kraj ma z nich bekę i nazywa po imieniu: farbowane lisy PZPNU więc co ty gadasz o atmosferze człowieku?

Mądry - 23 marca 2012, 5:54:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja nie mam z nich beki i nie nazywam ich farbowanymi lisami.
Mamy dwóch bramkarzy z Arsenalu i jednego z PSV ale to widać niektórym jest za mało !!!
Domagają się Boruca...ale pytam się gdzie?
Na ławkę,czy do bramki i wtedy Szczęsny na rezerwę...?