24 marca 2012, 15:00 - Łęczna (stadion Górnika)

Dolcan: 85. Maciej Humerski - 21. Damian Jakubik (81, 9. Marcin Stańczyk), 18. Daniel Dybiec, 5. Marcin Hirsz, 19. Rafał Grzelak - 24. Damian Świerblewski (76, 16. Michał Pulkowski), 20. Bartosz Osoliński, 6. Daniel Chylaszek, 13. Grzegorz Piesio, 10. Robert Chwastek - 11. Maciej Tataj (90, 27. Łukasz Zaniewski).

Bogdanka: 22. Sergiusz Prusak - 21. Petar Borovićanin, 8. Veljko Nikitović, 18. Paweł Magdoń, 19. Łukasz Pielorz - 92. Michał Zuber (59, 7. Jacek Kusiak), 6. Dawid Sołdecki, 4. Radosław Bartoszewicz, 2. Wojciech Łuczak (79, 10. Adrian Paluchowski), 24. Michał Renusz (84, 11. Kamil Oziemczuk) - 23. Tomáš Pešír.

żółte kartki: Hirsz - Nikitović, Bartoszewicz, Pielorz.

sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
widzów: 1500.

źródło: własne / Ekstraklasa.net

H96 - 24 marca 2012, 16:54:45 - *.net.stream.pl
Po meczu z Flotą niektórzy kibice Bogdanki mówili że walczą o awans a tu taki klops i nici z awansu

do H96 - 24 marca 2012, 16:56:53 - *.chelm.mm.pl
To Bogdanka ma kibiców?

do H96 - 24 marca 2012, 16:57:06 - *.ennet.pl
Jestes w błędzie. bogdanka nie ma kibiców.
WGW!

edit - 24 marca 2012, 16:58:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Remis to dobry wynik dla obu drużyn

H96 - 24 marca 2012, 16:59:40 - *.net.stream.pl
Ostatnio z Flotą było 1.800 kibiców według 90minut więc mają kibiców ...

1950 - 24 marca 2012, 17:01:03 - *.dynamic.chello.pl
przejeżdżałem przez Łęczną przed chwilą-słaby wynik.

ha - 24 marca 2012, 17:02:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kupon spartolili nie wygrac z cienkim dolcanem wstyd

adam - 24 marca 2012, 17:11:44 - *.lublin.mm.pl
co robił grzegorz sandomierski na trybunach w łęcznej?

LBN - 24 marca 2012, 17:32:02 - *.dynamic.chello.pl
nie stadion bogdanki tylko Górnika.
bogdanka nie ma stadionu.

rafalski - 24 marca 2012, 18:45:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W spotkaniu od początku Dolcan rzucił się do ataku,sprawiał wrażenie zdeterminowanego,chcącego zdobyć za wszelka cenę jakieś punkty.Mimo przewagi do przerwy było 0-0.W drugiej połowie drużyna z pod Warszawy też miała swoje okazje.Kontrolowała spotkanie.A goście (w protokole) zaprzepaścili dwie idealne sytuacje.Szkoda straty dwóch punktów.Z przebiegu całego spotkania sprawiedliwy podział punktów lecz to goście byli lepsi.Piłkarzem meczu zostali obydwaj bramkarze.

jjj - 24 marca 2012, 18:47:52 - *.233.130.178
był moze na meczu Przemek z dziadkiem ??

do adama - 24 marca 2012, 19:12:46 - *.dolsatbelchatow.pl
"co robił grzegorz sandomierski na trybunach w łęcznej?" -oglądał mecz

Skorpi - 24 marca 2012, 19:24:14 - *.play-internet.pl
Mecz był wyrównany i ten wynik jest dla mnie sprawiedliwym wynikiem. Dolcan wyszedł zdeterminowany i atakował jak tylko mógł. Gdzieś w 20 minucie meczu piłkarz Dolcan trafił w poprzeczkę. Później więcej okazji miała Bogdanka, lecz Dolcan nie ustępywał. Najciekawsze okazje drużyna Piotra Rzepki stworzyła sobie po stałych fragmentach gry. Pod koniec spotkania z główki w porzeczkę strzelił Nikitović i naprawdę nie wiele zabrakło do zdobycia bramki. Wcześniej było silne uderzenie W.Łuczaka, lecz Humerski pewnie interweniował. Na plus oceniłbym Borovićanina, Renusza, Osolińskiego i bramkarzu obu ekip.

Darek - 24 marca 2012, 20:18:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A powie mi ktoś dlaczego ten mecz odbył się w Łęcznej?

lubelak - 24 marca 2012, 20:24:05 - *.127.20.0
brak Nildo widoczny,ogolnie slabe spotkanie pomimo bardzo dobrych warunkow na niezlej plycie,w I polowie lepszy Dolcan,grozne stale fragmenty i strzal w poprzeczke glowa po jednym z nich,w II wyrownane spotkanie ale w wiekszosci nieudolne akcje Lecznian i brak wiekszego zaangazowania,na poczatku Zuber mial okazje zaskoczyc ale trafil w bramkarza i tak naprawde 2 minuty przed koncem pilke meczowa mial Nikitowic lecz z metrow trafil glowa od murawy w slupek,w doliczonym po rzucie rozne lekkie zamieszanie ale bramkarz Dolcanu broni celny strzal w srodek

Serek - 24 marca 2012, 21:10:55 - *.play-internet.pl
Z kim wygrywać jak nie ze słabym Dolcanem ?

hary - 24 marca 2012, 21:45:42 - *.icpnet.pl
Bogdanka zawiodła na całej linii -mówiłem jedna jaskółka nie czyni wiosny czyli wygrana z Flotą .

Henryk - 24 marca 2012, 23:23:01 - *.238.5.206 (*.195.170.221)
dziadek siedzial obok mnie. Nie bylo Przemka, bo wolal mecz łks-u z zaglebiem

rafalski - 25 marca 2012, 10:22:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dolcan-Bogdanka (kulisy meczu) Goście w dniu spotkania wyjechali na Lubelszczyznę.Mimo to prezentowali się korzystnie od początku.Gospodarze potraktowali ulgowo zespół z Mazowsza,myśleli że rozpieszczą widownie golami tak jak przed tygodniem.Nie było w meczowej osiemnastce Nildo,jak i na meczu w roli kibica,z niecierpliwością czekamy na tego piłkarza.Na in minus ocenił bym postawę Borovicanina i Zubra.Młodzieżowiec był sparaliżowany na tle przeciętnego zespołu,który i tak będzie miał ciężko by się uchronić przed degradacją.Na spotkanie zawitał bramkarz który jest w orbicie zainteresowań Dyzmy polskiego futbolu Grzegorz Sandomierski(Jagiellonia) Trener Rzepka trochę długo czekał ze zmianami Widać że Pesir chce rozgrywać i mu to wychodzi,może więc ze Stróżami on powinien być reżyserem gry,bo Wojtek wczoraj zawiódł na całej linii (oddał tylko jeden strzał na bramkę) Piłkarz meczu Sergiusz Prusak widzów około 1500

M - 25 marca 2012, 17:13:22 - *.ip.netia.com.pl
H96 oni mają widzów którzy prędko znikną z powodu niedostatecznych wyników, prawdziwi kibice chodzą na Górnika

BrzozaZBK - 25 marca 2012, 19:00:30 - *.home.aster.pl
@Darek - mecz odbył się w Łęcznej z powodu prac budowlanych trybuny w Ząbkach, ogólnie szkoda bo mogła być wygrana. Tylko Ząbkovski MKS!!!