24 marca 2012, 15:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Adrian Frańczak 23, Maciej Dąbrowski 25, 38 - Ricardinho 40, Ariel Jakubowski 82 (k), Kamil Biliński 84

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 6. Jakub Cieciura (46, 21. Bartłomiej Kowalski), 23. Hubert Kościukiewicz, 2. Maciej Dąbrowski, 16. Jarosław Ratajczak - 33. Adrian Frańczak, 8. Mariusz Kryszak, 14. Dariusz Kłus, 9. Piotr Ruszkul (79, 11. Jarosław Białek), 10. Janusz Dziedzic (71, 22. Paul Grischok) - 18. Adam Cieśliński.

Wisła: 1. Boris Peškovič - 7. Damian Jaroń, 3. Rafał Zembrowski, 14. Marko Radić, 29. Ariel Jakubowski - 20. Ricardinho, 17. Szymon Matuszek, 2. Michał Rutkowski (61, 22. Patryk Kamiński), 19. João Paulo (53, 31. Kamil Biliński), 6. Piotr Petasz - 10. Mosart (54, 11. Matar Guèye).

żółte kartki: Kłus, Ratajczak, Dąbrowski, Kościukiewicz - Zembrowski, Petasz, Kamiński.
czerwone kartki: Maciej Dąbrowski (78. minuta, Olimpia, za drugą żółtą), Jarosław Ratajczak (86. minuta, Olimpia, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
widzów: 2000.

źródło: własne / Wisła Płock

P - 24 marca 2012, 16:58:04 - *.plock.mm.pl
Nie moglem być z wiadomych mi powodów.ALE Z 3:0 NA 3:3 Pięknie !! ZKS!! ZKS!! utrzymanie spokojne!

cx - 24 marca 2012, 16:58:06 - *.233.135.42 (*.2.2.125)
hahah olimpia jaki wstyd

marian - 24 marca 2012, 16:58:42 - *.wod.abpl.pl
Grudziądz - czysta amatorka, pewnie w szatni jakaś flaszka pękła za udaną pierwszą połowę. Po porostu obciach.

pebe - 24 marca 2012, 16:58:46 - *.48.4.253
brawo wisla za charakter ale pierwsza polowa całkiem zawalona

plock - 24 marca 2012, 16:59:53 - *.132.c94.petrotel.pl
Pozdro dla tych co byli!
A do utrzymania to jeszcze daleka droga...

OG - 24 marca 2012, 17:02:10 - *.adsl.alicedsl.de
Zremisowac wygrany mecz oby sie utrzymac taka mam nadzieje powie mi ktos ilu Plockich na meczu dzieki pozdro

kibic - 24 marca 2012, 17:04:00 - *.238.38.129
2 mecze= 6 bramek straconych ,dobra obrona to podstawa.... jeśli w g-dz nie bdz utrzymania to ten klub skończy jak KSZO ,czego oczywiście bym nie chciał! miejmy nadzieję że to są wypadki przy pracy ...

kfr - 24 marca 2012, 17:04:54 - *.plock.mm.pl
z Płocka 250 osób

plk - 24 marca 2012, 17:05:41 - *.23.103.46
Only Petra>Tak trzymac.powinni spokojnie sie utrzymać.

Plicha - 24 marca 2012, 17:06:35 - *.opera-mini.net (*.217.39.199, 212.2.96.15)
Jakubowski mógł grać,przecież z olimpia dostał czerwoną kartkę?

OG - 24 marca 2012, 17:06:53 - *.adsl.alicedsl.de
Kto na bramce Olimpii Osiecki czy znow Wrobel

włochaty - 24 marca 2012, 17:06:58 - *.play-internet.pl
@kibic - taki z ciebie kibic, a farmazony kleisz. Poza tym weź jeszcze raz liczydło do ręki.
Mecz niesamowity, szczególnie dla kibiców z Płocka... Szkoda - ponownie daliśmy pewne części ciała. Będzie lepiej, o utrzymanie się nie martwię.

daro - 24 marca 2012, 17:07:01 - *.244.c87.petrotel.pl
all idz sie przespij bo bredzisz

Plicha - 24 marca 2012, 17:07:41 - *.opera-mini.net (*.217.39.199, 212.2.96.15)

ZKS - 24 marca 2012, 17:11:32 - *.100.c79.petrotel.pl
Jakubowski dostal 2 zolte wiec mogl grac. A dla Wisly Szacunek za odrobienie 3 bramek. Ale w nastepnym meczu musi bronic Kamyk!!

Ole - 24 marca 2012, 17:12:23 - *.dynamic.chello.pl
będzie walkower dla Olimpii, bo w Wiśle grał Jakubowski, który jest zawieszony za kartki

a - 24 marca 2012, 17:13:43 - *.adsl.inetia.pl
Mógł grac bo czerwoną z Olimpią dostał w konsekwencji dwoch zółtych kartek.
Brawo Wisła- będzie utrzymanie, ale zacznijmy w koncu wygrywac,a nie tylko remisy!

WP - 24 marca 2012, 17:16:07 - *.c156.petrotel.pl
Ole- nie siej fermetu, Jakubowski mógł grać bo dostał dwie żółte w poprzednim meczu, a nie od razu czerwpną.

esmax - 24 marca 2012, 17:17:57 - *.plock.mm.pl
noooooo.utrzymanie pewne,AŻ 2 (słownie dwa) punkty w meczach z "czołówką-potentatami" ligi(szczerze cudem)-jednym słowem optymizm wskazany. mam pytanie czy ta wielka/odradzająca się Wisła o której mówił "zarząd" klubu to już ta z pierwszych kolejek? czy też potrzeba jeszcze czasu?

esmax - 24 marca 2012, 17:25:43 - *.plock.mm.pl
optymizm wskazany 2 pkt. z potentatami ligi.brawo. mam pytanie idąc dalej tropem huraoptymizmu czy to już w pierwszych kolejkach grała ta nowa/odrodzona/wielka Wisła budowana z takim rozmachem przez ten wspaniały zarząd? czy potrzeba jeszcze czasu?

sdf - 24 marca 2012, 17:32:46 - *.c156.petrotel.pl
kolejny duren tym razem z mojego miasta spamowicz

Olimpia Gr - 24 marca 2012, 17:35:20 - *.smgr.pl
Nasza obrona nie istnieje. W Gdyni będzie masakra.

a - 24 marca 2012, 17:37:32 - *.adsl.inetia.pl
Ruch Radzionkow dzis pojechał z Zawiszą. Za tydzien w Płocku Wisła bedzie miała ciezko wygrać

oligran - 24 marca 2012, 17:45:05 - *.238.41.217
Oby ostatni raz Kościukiewicz środkowym obrońcą.

koko - 24 marca 2012, 17:46:18 - *.pub.krusz-lan.pl
tej og odwal sie od wrobla bo osiecki nie dorasta mu do piet bo jest cienki

plocki - 24 marca 2012, 17:51:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niestety mimo pogoni to tylko 1 pkt wywalczony, oj ciezko bedzie sie utrzymac..

Januszss - 24 marca 2012, 18:24:34 - *.ttk.pl
Nie ma Olimpii w Grudziądzu nie ma olimpii.

GKS - 24 marca 2012, 18:34:26 - *.smgr.pl
Widać że Janusz.
GU nas bez zmiany,Olimpia pany.

oly - 24 marca 2012, 18:35:00 - *.30.30.226
hubert najsłabszy zawodnik olimpii od dwóch meczy.chyba kończy już kariere 2 bramki to jego wina z takim obrońcą się nie utszymamy dąbrowski,cieśliński i frańczak najlepsi na boisku.

plicha - 24 marca 2012, 18:48:18 - *.class100.petrotel.pl
dzekuje ZKS

jac - 24 marca 2012, 20:01:41 - *.htsit.net
Panowie Piłkarze zapomnieli, że mecz trwa 90 minut a nie 45. Wyszedł typowo polski minimalizm, prowadzi się 3-0 to można odpuścić i resztę meczu pochodzić. To była masakra, ja najbardziej boję się o morale po takim meczu ciężko będzie je odbudować. Dla Wisły szacunek za ambicję - dokonali rzeczy prawie niemożliwej. Sędziowie też masakra - poziom okręgówki.

zks - 24 marca 2012, 20:30:04 - *.119.c65.petrotel.pl
Czego niby chcecie od sedziow? Gwizdali w obie strony tak samo.
Brawo ZKS, jeden z lepszych meczow jakie widzialem
Grudziadz 3 strzaly i 3 bramki .Taktyka tylko wywalenie do przodu i niech sie Cieslinski martwi, z taka gra nie wroze wam utrzymania. Pozdro

Bask - 24 marca 2012, 20:57:48 - *.play-internet.pl
Brawo Wisła za gre do końca.Matar powinien grać od początku.

kubas1987 - 24 marca 2012, 21:18:28 - *.smgr.pl
sedziowie gwizdali w obie strony tak samo tylko, że olimpia dostała 6 żółtych i 2 czerwone i karnego a wisła 2 żółte, także tak samo ale nie do końca

ajko - 24 marca 2012, 21:21:28 - *.plock.mm.pl
wisełka brawo

GKS - 24 marca 2012, 21:22:30 - *.smgr.pl
Wisły około 200,zagłuszeni.Pod koniec meczu troche słyszalni.Na meczu około 3.000 widzów.

WISLA PLOC - 24 marca 2012, 21:24:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem szczerze zdumiony, że zdołałiśmy odrobić 3 bramki.. ;) ładnie, cenny punkt!
Nas w Grudziądzu ponas 200 osób

do gks - 24 marca 2012, 21:27:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wy mówicie, że my byliśmy zagłuszeni?
hahahaha, dobre sobie ;D
Wasz śmieszny młynek tak sie prezentowal, ze lzy lecialy.
Bez spiny, same fakty.

GKS - 24 marca 2012, 21:34:21 - *.smgr.pl
Tak w ogóle to my chociaż zaprezentowalismy oprawe i dopingowaliśmy do końca.Wy przy 3:0 siedzieliście cicho.My cały czas byliśmy głośno i zostalismy po meczu,także skończ oglądać te pornole,bo chyba z tego podniecenia odbiegłeś od rzeczywistości dzieciaku.

gks - 24 marca 2012, 21:35:47 - *.smgr.pl
I ogólnie w tym "Młynku" było nas więcej niż was na meczach ligowych,więc skończ wypisywać te farmazony ,bo cie nawet nie było na meczu pajacu.

GKS - 24 marca 2012, 21:37:05 - *.smgr.pl
Aaa,wiem że spamuje.Olimpii w młynie +300 osób.

do gks - 24 marca 2012, 21:46:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety mylisz się, byłem na meczu, pozatym skoro mówisz , że my przy 3:0 nie dopingowalismy to chyba jakas kpina, dopingowalismny z przestojami, ale dopingowalismy
koniec tematu, kazdy ma swoje zdanie ;)

Gks - 24 marca 2012, 22:13:19 - *.smgr.pl
To byliście nie słyszalni.Mój kolega siedział na prostej i po meczu spytał,czy kibice Wisły mają jakiś protest że prawie w ogóle nie dopingują...Ale gośc mało kumaty.Chodzi o sam fakt.

wertus - 24 marca 2012, 22:15:17 - *.6.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
kopaninja straszna

now55 - 24 marca 2012, 22:53:45 - *.181.242.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Olimpia swoich kibiców nie oszczędza,co mecz to dramat w ostatnich minutach , 13 bramek w dwóch meczach,2 czerwone kartki ! Czyżby chcieli przekonać TV jakie mecze powinny być transmitowane ???

Poinformow - 24 marca 2012, 23:16:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła dostała 250 biletów, wykorzystała 191. Pozdro dla kumatych!

Do poinfor - 24 marca 2012, 23:34:52 - *.plock.mm.pl
W tym mała grupka nie weszła na stadion.

a - 24 marca 2012, 23:38:45 - *.adsl.inetia.pl
Z strony oficjalnej Wisły: "Jednak Wisła pokazała dziś niespotykany do tej pory charakter i przy ciągłym dopingu grupy 220 kibiców z Płocka próbowała odrabiać straty."

A więc na stadionie było 220 Nafciarzy.

GKS - 24 marca 2012, 23:40:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Oly
Które dwie bramki obciążaja konto Kościukiewicza?
Pierwsza to błąd Cieciury druga Kowala a trzecia Ratajczaka.

rudy - 24 marca 2012, 23:45:59 - *.204.37.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzieki Jaroniowi Wisła nie stracila wiecej bramek. Jaron do reprezentacji polski na Euro.

Wisła! - 25 marca 2012, 1:09:04 - *.adsl.inetia.pl
Brawa dla forum kiboli Petry za usuwanie postów. A podobno precz z komuną

rior - 25 marca 2012, 8:55:54 - *.dynamic.mm.pl
Gdzie sa zwyciestwa! Pala zapewnial ze beda,a tu szczesliwe 2 remisy. Z Olimpia remis gdy grala w 9!Dziekujemy juz Panie Pala.Zegnamy

aaa - 25 marca 2012, 9:09:23 - *.smgr.pl
wy z plocka siedzialem na prostej na przeciwko was i wogole was nie slyszalem (prawie) kilka razy tylko zenada a nie doping

sierpc - 25 marca 2012, 10:44:09 - *.staszic.waw.pl
po co stawiać na kamińskiego skoro można na emeryta. ale jaki prezes to i taki trener i bramkarz. miernota

i - 25 marca 2012, 12:04:29 - *.adsl.inetia.pl
DMO- PALA-KKRUSZEWSKI - białe chusteczki i PA PA PA !!!

fan Wisła - 25 marca 2012, 15:48:24 - *.class99.petrotel.pl
DO ZKS: Chyba jesteś jakimś znajomkiem !!
Napisz jakieś plusy, rządów P.Dmocha , oraz zatrudnianych przez niego ludzi: trenerów, piłkarzy.........

fan Wisła - 25 marca 2012, 15:54:05 - *.class99.petrotel.pl
Do ZKS: Chyba jesteś jakimś znajomkiem !!Napisz jakieś plusy rządów P. Dmocha! (jego trenerów)

KibicA - 25 marca 2012, 17:05:39 - *.adsl.inetia.pl
Tyle czasu Wisla grala w przewadze i nie potrafila wygrać.Zły sklad,po co ta gadka o ofensywie,po co ten Pala robi szow,gość swiruje ale ma szczęście ,jak długo?

kibic - 25 marca 2012, 20:08:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl