28 marca 2012, 1:08:05 - Korbol
Futsal: Holandia 4-2 Polska

Reprezentacja Polski w futsalu przegrała 2-4 (1-3) z Holandią w meczu towarzyskim rozegranym w Eindhoven.

27 marca 2012, 20:00 - Eindhoven
Holandia 4-2 Polska
Najib El Allouchi 8, Jamal El Ghannouti 9, Amir Molkârâi 13, Jeroen De Groot 40 - Adrian Pater 13, Łukasz Żebrowski 33

Polska: Rafał Krzyśka - Rafał Franz, Michał Kubik, Marcin Olejniczak, Adrian Pater, Michał Słonina, Łukasz Żebrowski, Paweł Budniak, Michał Wojciechowski, Mariusz Seget, Tomasz Dura, Marek Chrobak.

źródło: własne / PZPN

Boniek - 28 marca 2012, 6:08:38 - *.kampsys.3s.pl
cos ta Polska jakos nie umi wygrac z Holandia ... grał ktos z Clearexu??

joachim - 28 marca 2012, 6:19:45 - *.oepd.com.pl
Najib El Allouchi , Jamal El Ghannouti , Amir Molkârâi holendrzy jak ujj ......

futsalfan - 28 marca 2012, 9:54:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przegrać z Holandią, która gra w futsal od nie dawna to duża sztuka... ręce opadają.

KP Sport - 28 marca 2012, 13:42:01 - *.tvk.torun.pl
W sumie to nie grał pierwszy garnitur naszych futsalowców - choć cieszy powrót Franza do kadry !

Kóło - 28 marca 2012, 16:34:55 - *.opera-mini.net (*.22.58.52, 212.2.96.15)
Już się odzywa "czysta rasa panów" żal ...

Malaga - 28 marca 2012, 16:36:24 - *.proxnet.pl
do futsalfan .. widzę, że nie zły z Ciebie FanFutsalu heh.. 'przegrać z Holandią która gra w Futsal od niedawna... heh.. Holandia grała w futsal wcześniej niż Polska..już w 1989r. grała w Finale Mistrzostw Świata z Brazylią... aa Polska Reprezentacja powstała dopiero w 1991r. tak więc gratuluje wiedzy ;)..pozdrawiam.

wojtek - 28 marca 2012, 18:26:13 - *.adsl.wanadoo.nl
Miałem okazję oglądać ten mecz na żywo, ponieważ od wielu lat mieszkam w Eindhoven. Trzeba otwarcie powiedzieć, że mecz nie obfitował w genialne akcje i zagrania. Toczył się niestety pod dyktando Holendrów, którzy przewyższali Polaków pod wzgledem techniki i wyprowadzania akcji. Poprostu byli od nas tego dnia lepsi.
ps.dysponuję zdjęciami jesli ktoś byłby zainteresowany. Pozdrawiam.

ooo - 28 marca 2012, 21:22:07 - *.tktelekom.pl
U nas są gwiazdkami, a jak wyjdą dalej - żal d*** ściska :/

gliwice - 29 marca 2012, 13:36:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zenada, nawet holandia nas leje, gdzie te czasy jak my lalismy wszystkich gdzie w kadrze bylo pol gliwic pol opola, zenada

Malaga - 29 marca 2012, 14:47:42 - *.proxnet.pl
co jak co ale z Holandią to chyba Polacy w Futsalu jeszcze nigdy nie wygrali ;).. pozdrawiam.

lewy84wm - 29 marca 2012, 19:35:53 - *.ip.telfort.nl
Byłem na meczu i muszę powiedzieć, że Holandia miała przewagę, ale Polacy dzielnie walczyli.
W reprezentacji Holandii grał chyba tylko jeden rodowity holender. Reszta to turcy, marokańczycy i bóg wie kto jeszcze. Na boisku nie mówili nawet po niderlandzku tylko w jakimś dziwnym arabskim języku.
Podsumowując..Polacy wstydu nie przynieśli na pewno, a ostatnią bramkę stacili w ostatniej sekundzie po 6 faulu.