30 marca 2012, 19:00 - Gliwice (Stadion Miejski)

Piast: 12. Dariusz Trela - 21. Wojciech Lisowski, 15. Łukasz Krzycki, 4. Mateusz Matras, 18. Gediminas Paulauskas - 16. Pavol Cicman (57, 6. Mariusz Zganiacz; 87, 10. Adrian Świątek), 19. Álvaro Jurado, 8. Rudolf Urban, 22. Rubén Jurado, 17. Tomasz Podgórski - 13. Tomáš Dočekal (63, 24. Wojciech Kędziora).

Polkowice: 1. Sebastian Szymański - 20. Dawid Wacławczyk, 8. Piotr Kucharzak, 2. Rafał Darda, 25. Przemysław Kocot - 7. Krzysztof Janus, 5. Tomasz Salamoński (85, 16. Maciej Bancewicz), 9. Damian Dąbrowski, 10. Łukasz Sierpina (65, 4. Jakub Więzik), 14. Damian Piotrowski (60, 15. Damian Ałdaś) - 17. Mateusz Piątkowski.

źródło: własne / Piast Gliwice / ekstraklasa.net

alojzy - 30 marca 2012, 20:54:35 - *.ssh.gliwice.pl
dobry wynik

adsas - 30 marca 2012, 20:55:24 - *.pz3-nat.espol.com.pl
hahahahhahaahaha, jutro Pogoń wygrywa z Niecieczą, Zawisza przegrywa z Flotą i spokojnie będziemy zmierzać do ekstraklasy. tydzień temu meczu z Sandecją to tylko był wypadek przy pracy

PS - 30 marca 2012, 20:55:39 - *.opera-mini.net (*.217.29.212, 212.2.96.15)
Haha w najpiękniejszych snach wymarzyłem sobie taki wynik ;)

damian - 30 marca 2012, 20:55:52 - *.opera-mini.net (*.31.127.115)
I po kuponie !

KS Polko - 30 marca 2012, 20:55:54 - *.31.122.18
Brawo Polkowice! cenny pkt i to z Piastem!

KS - 30 marca 2012, 20:56:01 - *.ssp.dialog.net.pl
brawo Polkowice, punkt wywalczony na trudnym terenie jedziemy w górę tabeli !!!

ARKOWIEC - 30 marca 2012, 20:59:53 - *.tvteletronik.pl
dzięki Polkowice !!!! tylko Arka Gdynia !!!!

kiriak - 30 marca 2012, 20:59:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zespół nie przygotowany do gry. zero kondycji, stac ich na 45 minut, zmarnowany okres przygotowawczy. jesli zarzad mysli o ugraniu awansu w tym sezonie, to trzeba wywalic brosza. hej Piast!

xls - 30 marca 2012, 21:00:02 - *.superkabel.de
Nic sie nie stalo. Piast nic sie nie stalo. Odbijemy to sobie w kolejnych meczach!

o - 30 marca 2012, 21:01:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i po kuponach

Pauleta - 30 marca 2012, 21:03:02 - *.pogodnanet.pl
tlumy tlumy ale deszczyk padal i wialo

soltys - 30 marca 2012, 21:04:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy mówili, że fakt, iż Piast gra większość spotkać w rundzie wiosennej na swoim stadionie to Jego wielki atut. Moim skromnym zdaniem jest na odwrót. Każda drużyna (w szczególności słabsza), która przyjeżdża/przyjedzie do Gliwic wie, że Piast gra o awans i to do tego na swoim terenie, więc ustawia atuobus w bramce. Dla Polkowic taki remis jest jak wygrana. Jutro Mój Kochany Zawisza pokony Flotę, Neciecza przegra w Szecienie, bo Pogoń się będzie chciała odryźć za Nowy Sącz. Pozdrawiam normalnych!!

ciekawy - 30 marca 2012, 21:11:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
miało być 7koła kibiców hi

Piast - 30 marca 2012, 21:13:16 - *.gl.digi.pl
Ale zawalili piłkarzyki! Piast to My a nie wy!

antopol16 - 30 marca 2012, 21:14:51 - *.play-internet.pl
Druga połowa w wykonaniu Piasta to masakra jakaś.
Co to było? Gra od 60 minuty na utrzymanie 1-0. Tomek, mimo strzelenia bramki do zmiany. Niestety, nie ma formy.

PGliwice - 30 marca 2012, 21:15:06 - *.gl.digi.pl
Ten wynik to jakis zart miala byc ekstraklasa a remisujemy z zespolem ktory jest jedna noga w 2 lidze! W dodatku kibice nie dopisali czyzby stadion sie znuzdil a moze przestraszyli sie pogody. Piast miał się piąć a narazie następuje regres zarowno pilkarski jak i kibicowski

GREAT_MKS - 30 marca 2012, 21:23:03 - *.stargardszczecinski.vectranet.pl
dzięki Polkowice....dawajcie z nami do ekstraklasy

Awans - 30 marca 2012, 21:24:26 - *.3s.pl
Brawo Piast! Cenny punkt z wymagającym i ciężkim przeciwnikiem...Awans mamy w kieszeni ;)

Diox - 30 marca 2012, 21:25:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hej Piastole co Wy wyczyniacie ekstraklasa czeka
Pozdro z Sopotu

m - 30 marca 2012, 21:27:02 - *.238.201.25
właśnie po kuponie na 3,5 tys

jaro - 30 marca 2012, 21:28:19 - *.238.64.16.ip.abpl.pl (*.13.106.138)
OOO frekwencja rosnie!!!

llllllllol - 30 marca 2012, 21:28:51 - *.eimperium.pl
a miało być 20 tysięcy kibiców pfsss...

PG - 30 marca 2012, 21:39:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Brosz. Pana fatalne błędy zdecydowały o wyniku spotkania. Proszę z całym szacunkiem o opuszczenie Gliwic i danie szansy piłkarzom, kibiciom i miastu na awans do ekstraklasy. Panu już dziękujemy.

llllllllol - 30 marca 2012, 21:42:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widzów: 4784
Dziękuje dobranoc.

lydziej - 30 marca 2012, 21:51:40 - *.magsoft.com.pl
Druga połowa. Piastunki myślały, że na stojąco "wychodzą" meczyk, trener robi zmiany jakby chciał bronić wyniku. Za BROSZ ambicji. Minimalizm się nie powiódł tą razą. Pozdro dla normalnych.

Madzia - 30 marca 2012, 21:51:44 - *.95.93.119.gl.digi.pl
Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu Piasta,szkoda tylko tych zmarnowanych okazji. Druga połowa to masakra to co wyprawiali to bramka aż wisiała w powietrzu,na własne życzenie zremisowali,choć sędzia też był bardzo słaby,nie wiem z kont oni ich biorą. Szkoda tych tak głupio straconych punktów,no ale już trudno
Teraz trzeba wyciągnąć wnioski,wziąć się do roboty i nie pozwolić więcej na takie błędy. Na plus za to doping kibiców brawo.CŻPG

Santi - 30 marca 2012, 21:53:55 - *.gliwice.vectranet.pl
Chyba powinien byc karny dla Piasta w koncowce ale z mojej pozycji ciezko do konca stwierdzic czy byla reka czy tez nie. Jednak niestety musze przyznac ze remis sprawiedliwy. Piast slabiutko w 2 polowie, bramke stracilismy na wlasne zyczenie...

mimi - 30 marca 2012, 21:56:46 - *.play-internet.pl
Brosz ma jedną cechę o której wie już cała polska, wiosna w wykonaniu jego drużyn zawsze jest fatalna.
A on po raz kolejny dowodzi że jest tak uparty że nie dopuszcza do siebie że popełnia wiecznie ten sam błąd.

---|||--- - 30 marca 2012, 21:58:58 - *.gl.digi.pl
Początek meczu bardzo obiecujący dla Piasta już po 3 minutach mogły paść nawet 2-3 bramki dla Piasta bardzo dobre okazje wtedy mieli o ile mnie pamięć nie myli 2x Docekal(bardzo dobrze się pokazał w tym meczu na tle innych zawodników) i 1x Paulauskas. Ogólnie początek to Piast dosłownie siedział na Polkowicach w tym czasie też Polkowice wyprowadził zwłaszcza jedną groźną kontrę w którym to poprzeczka uratowała Piasta. W pierwszej połowie to Piast grał co chwile mając jakieś sytuację na bramkę a to właśnie wcześniej wspomniany Docekal czy Paulauskas do tego należy dodać Rubena i Podgórskiego którzy też mieli swoje bardzo dobre okazję. Druga połowa to Piast całkowicie siadł, mecz zwłaszcza toczył się w środku. Akcje Piasta zazwyczaj kończyły się już za połową boiska a Polkowice czyhało na kontry i właśnie taka kontra im wyszła w tej 83 minucie przy tej bramce to wyłożył się jak dziecko Lisowski później piłka zagrana do zawodnika z Polkowic z nr. 4 ten przyjął na klatkę odegrał i strzał tuż przy słupku i mamy 1:1. Na 3 minuty przed końcem Ruben mógł dać jakże cenne trzy punkty, kompletnie nie kryty doszła do niego piłkę uderza głową... prosto w bramkarza. Kędziora po wejściu nic nie pokazał, Świątek nie mógł pokazać bo Brosz wystawił go na SKRZYDLE :o
Niestety Piast zremisował mecz który mógł już sobie wygrać w I połowie.

Bolo - 30 marca 2012, 22:09:22 - *.szczecin.mm.pl
No i gdzie do exstraklasy !!!!!!!!!!!!
jakieś Balbinki Gliwice się pchają tam gdzie
nie jest ich miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!
Jedynie na exstraklase zasługuje nasza
ukochana POGOŃ SZCZECIN I Szczecinscy kibice
reszta do odstrzału!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kosa - 30 marca 2012, 22:11:43 - *.szczecin.mm.pl
mialo byc 50 tys kibicow ! hehe,wiedzialem juz po meczu w Szczecinie ,ze Polkowice sie utrzymaja :D

do:Lurvigo - 30 marca 2012, 22:15:10 - *.adsl.inetia.pl
Człowieku - popatrz na tabelę, terminarz, formę poszczególnych drużyn i zrewiduj swoje przemyślenia. Bo chyba nie masz pojęcia o tym co dzieje sie w I lidze

endrju - 30 marca 2012, 22:29:53 - *.play-internet.pl
trener zdaje sie nie popisal w tym meczu,co miala oznaczac zmiana Zganiacza nie wiem,trza było Bzdege wpuscic i Cicmana zostawic,szkoda takie mecze nalezy wygrywac.nie podniecajcie sie karuzela dopiero sie rozkreca

woytek - 30 marca 2012, 22:58:20 - *.chcgilgm.dynamic.covad.net
Arka jednak wejdzie ,zawisza ,nieciecza i piast slabi

k-1 - 30 marca 2012, 22:59:11 - *.dynamic.chello.pl
Nie przejmuj się Arturro jeszcze nie jeden mecz przegracie i nie jeden wygracie!!jestem z tobą!googleman!pozdro!

Jancor - 30 marca 2012, 23:00:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po 15 min mogło być 3-0, ale nie było.
Głupia gra ala Barca w srodku pola w II połowie zamiast cisnać i palnąć 2 bramkę skończyła się tym ze wynik meczu jest remisowy. Ogólnie słaba gra Piasta poza 30 min 1 połowy.
W tej lidze każdy może wygrać z każdym jak i stracić punkty. Bedzie ciekawie do końca rozgrywek.
Dlatego ten punkt może okazać się w ogólnym rozrachunku szczęśliwy.
Teraz czekamy na popis rywali...

Leo - 30 marca 2012, 23:01:48 - *.dynamic.chello.pl
no Arka to bardzo mocna jest .... ah poczekamy zobaczymy

woytek - 30 marca 2012, 23:08:13 - *.chcgilgm.dynamic.covad.net
Pamietaj ,Leo ,ze arka to nie ta druzyna z jesieni po spadku , rozbita ,wzmocnili sie porzadnie w zimie i nie tracimy pkt jak wszystkie inne druzyny , co nie znaczy ze nie stracimy , ale trzeba byc obiektywnym , mamy najlepszy sklad , stadion , tylko szkoda protestu kubicow , napewno zaslugujemy na awans , a co zycie pokaze zobaczymy , milego weekendu

linux - 30 marca 2012, 23:11:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bolo ogarnij sie i odpocznij troche od internetu bo bywasz irytujacy a czesto widze ze komentujesz...
Tak samo z reszta. Hurraoptymisci, liga zweryfikuje czy nasza Pogoń awansuje czy to bedzie ktos inny, na papierze to wyglada fajnie ale widzielismy co tydzien temu bylo w saczu. Nie napinac sie, nie wyzywac zadnej Niecieczy od burakow czy wiesniakow bo tylko swoj poziom pokazujecie wcale nie wyzszy,
DUMA POMORZA !

rudy - 30 marca 2012, 23:11:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
gratulujemy polkowicom. widzialem ich w szczecinie dwa razy ostatnio - w lidze i sparingu i grali tak ze dziwilem sie ze sa na takim miejscu w tabeli. no i trener kudyba - gosc z klasa i taktem w przeciwienstwie do wiekszosci pseudotrenerow, ktorzy przegrywajac nie byli w stanie tego wziac "na klate" gratulacje i zyczymy utrzymania sie polkowicom i trenerowi kudybie

rudy - 30 marca 2012, 23:20:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
a tak w ogole polkowice to rudy jest z wami

Wlodi - 30 marca 2012, 23:21:08 - *.146.202.3.ip.abpl.pl
Piast defensywa
Trela - przy straconej bramce nie mógł praktycznie nic zrobić, dobre wznawianie gry, ogólnie gra nogami na plus. Kilka wyjść do górnych piłek w miarę pewnie, kilka natomiast stosunkowo niepewnych.
Paulauskas - bardzo aktywny w grze ofensywnej szczególnie w pierwszej połowie (niestety zbyt często pomijany przez kolegów z drużyny) co naturalnie przełożyło się na gorszą grę w destrucji.
Krzycki - parę ważnych, pewnych wślizgów, gorzej w grze powietrznej, ale mimo wszystko na plus.
Lisiecki - kilka razy przysnął bez przykrych konsekwencji dla drużyny.
Matras - duży potencjał, sporo udanych zagrań, dobrze współpracował z kolegami z zespołu zarówno w grze ofensywnej jak i defensywnej. W drugiej połowie sporo dojrzałych zagrań w aut w sytuacjach niejednoznacznych zamiast wybijania po omacku w bok bądź do przodu.
Ogólnie jak dla mnie nie do końca udany mecz w wykonaniu defensywnie usposobionych graczy Piasta . Polkowice dysponujące znikomymi atutami w ataku kilka razy w zbyt łatwy sposób przedostawało się w nasze pole karne i stwarzało sobie klarowne sytuacje po indywidualnych błędach. Przydałby się ktoś bardziej doświadczony za kogoś z pary Lisiecki-Krzycki w obronie (np. Buryan) przynajmniej z bardziej wymagającymi rywalami. Warto również zwrócić uwagę, że bardzo wolno Piast przeorganizowywał się z gry ofensywnej na defensywną po straconych w środku piłkach i kontratakach Polkowic.

obiektywny - 30 marca 2012, 23:21:10 - *.play-internet.pl
@Leo
Arka na bank straci jakieś punkty, ale jest poważniejszym kandydatem do awansu od Piasta. Bez napinki.

Wlodi - 30 marca 2012, 23:41:52 - *.146.202.3.ip.abpl.pl
Piast pomoc
Alvaro Jurado - najlepszy na boisku, ogromna ilość zagrań na bardzo wysokim poziomie w kreowaniu gry (zmiana cieżkości, tempa gry) kilka mniej i bardziej udanych prób zagrań otwierających drogę do bramki dla napastiników. Dużo odbiorów w środku pola. W grze powietrznej wypadł najgorzej.
Podgórski - parę udanych zrywów, wygranych pojedynków 1 na 1. Duża ambicja, przez co czasem podejmował zbyt pochopne decyzję głównie jeżeli chodzi o strzały na bramkę.
Urban - specyficzna rola na boisku, walka głównie w destrukcji i czasami inicjowanie akcji. Stałe fragmenty dużo grożniejsze w pierwszej odsłonie meczu.
Cicman - nie przekonał mnie do siebie, bez błysku. Duża różnica w grze w pierwszych 30 minutach w porównaniu do reszty spotkania. Na początku aktywny, kilka dobrych dośrodkowań, z minuty na minutę jednak wygasał. Rzadko decydował się na pojedynki 1 na 1.
Zganiacz - dał bardzo dobrą zmianę, co wpłynęło na lekkie korekty w systemie gry. Dużo trafnych decyzji w rozegraniu piłki. Szkoda, że tak krótko na boisku.
Świątek - rzadko pod grą, dużo mniej efektywny w porownaniu z dotychczasowymi występami w ataku. Miał mało czasu, aby przekonać mnie do siebie.

Wlodi - 30 marca 2012, 23:56:15 - *.146.202.3.ip.abpl.pl
Piast atak
Ruben - dobra współpraca z pomocnikami i Docekalem. Sporo wymian piłki na jeden kontakt. Łatwość wypracowania sobie dogodnej sytuacji. CHOLERNIE NIESKUTECZNY. Mnogość zmarnowanych sytuacji. Cały czas pod grą.
Docekal - zupełnie inne odczucia wzgledem Czecha względem ostataniego spotkania. Bardzo przydatny drużynie. Niezliczona ilość wygranych powietrznych i siłowych pojedynków. Bardzo altruistycznie zachowywał się na boisku. Całkowicie podporządkowany co do wypracowywania sytuacji kolegom z boiska. Duży plus.
Kędziora - chyba najgorsza zmiana, brak zrozumienia z innymi graczami, często bezproduktywne bieganie. W żadnym aspekcie się nie wyróżniał. Słabiutko.

rob - 31 marca 2012, 0:01:34 - *.as13285.net
Ty BOLO a cos tak cicho siedzial jak tydzien temu ta twoja ukochana pogon wpieprz dostala od sandecji??? Pajacu

---|||--- - 31 marca 2012, 0:02:01 - *.gl.digi.pl
Dla mnie E-klasa marzenie 18-zespołowa liga i wsród nich.
Legia, Śląsk, Ruch, Korona, Polonia(?), Lech, Wisła, Widzew, Górnik, Jagiellonia, Lechia, Zagłębie Lubin, ŁKS, Cracovia, Pogoń, Zawisza, Piast, Arka.
Poczekalnia:
GKS Katowice, Polonia Bytom, Zagłębie Sosnowiec, GKS Tychy, Resovia, Sandecja, Motor Lublin, Stal Stalowa Wola.

Gdynianin - 31 marca 2012, 0:24:05 - *.dynamic.chello.pl
ARKA GDYNIA to jest ta jazda Bójcie się chamy do ekstraklasy wracamy !

Znawca - 31 marca 2012, 0:42:15 - *.vodafone-net.de
Panowie ile wy macie lat do konca jeszcze 12 kolejek i wszystko jest mozliwe. Awansowac moze nawet GKS Katowice ale nie ma tam kasy i niestety jest jak jest Zobaczcie na to inaczej na inne ligi np Angielskie czy Niemieckie w Klubach ktorch jest kasa sa i wyniki np. Pilkarze MC maja duze premie za wygrane mecze czasmi premie sa wyzsze od kontraktow jakie maja to samo w Polskiej Pilce ktory klub ma kase ten ma i wyniki Np Legia ma najwiekszy budzet i cos graja chociaz ostatnio zawodza, Sorry wyjatkiem jest Korona Kielce Ktora ma maly Budzet nie ma gwiaz a dobrze graja Fenomen. Ale zejdzmy na 1 Ligi na starcie sezonu Obstawialem do awansu 4 druzyny Warte Poznan Bogdanke Leczna Sandecje i Flote myslalem ze ktoras z Tych druzyn awansuje ale jak na razie zadna z nich nie idzie w tym kierunku aby awansowac. Przeanalizowalem to i co sie okazalo ze n ie maja dobrch sponsorow tylko moze Bogdanka ale ich gwiezdzie Nilo chyba kasa uderzyla do glowy. Moim obecnym Typem do awansu jest Jutro chyba sie wszystko wyjasni Jak Pogon Wygra z Termalika to na 100%awansuje ale bedzie im ciezko poniewaz Termalika Bedzie robila wszystko bo pilkaze za Zwyciestwo maja obiecana Bardzo Wysoka Premie niw wiem ile ale podobno duza a tera liczy sie kasa. Ktorej pdobno w Termalice Nie Brakuje niektorzy polkarze w Tym Klubie maja wieksze zarobki niz T-mobail i dlatego sa na drugim miejscu. Jesli bedzie wygrana temaliki to Oni Awansuja, kolejny Moj Typ to Zawisza ale sie boje bo w tym Klubie gra kilku chazadzistow i moga robic wszystko by nie awansowac poniewaz jak by awasowali do T-M to by byli gdzies na koncu 10-16 miejsce bo nie maju dobrego skladu i by bylo ciezko dla kumatych wszystko chyba jasne o czym mowa. A spadek niestety Olimpia Elblak. A awans z II ligi 100 Okocimski i Stomil i GKS Tychy znak zapytanie chrobry Glogow Pozdrawiam

lolo - 31 marca 2012, 1:07:54 - *.230.5.149.gl.digi.pl
Podgorski slabiutki. Egoista. Udowodnil to gdy do rzutu wolnego podchodzil Lisowski, ktoremu nie pozwolil strzelac. Sodowka uderzyla mu do glowy. Brohas, wyslij go do klubu kokosa na pare meczy, moze tam zmadrzeje. jest bez formy i pomyslu na gre. A opaske kapitana niech odda komu innemu.

Mr. Jojo - 31 marca 2012, 1:30:18 - *.polkowice.vectranet.pl
Brawo Polkowice!!! Bardzo cenny punkt z ciężkim rywalem Górnik utrzyma się na 100% w 1 lidze, więc tak dalej trzymać chłopaki.

eman - 31 marca 2012, 1:33:57 - *.opera-mini.net (*.175.209.12)
Tak jak napisałem skromnie tydzień temu,po pukcik do Gliwic,Brawo Górnicy brawo,wielka sobota 3 pukty z Bogdanką.Do Góry Górnicy do góry pniemy do góry.stara zasada ważne jak się kończy,Brawa do też dla Klubu Kibica!!!

Pionas - 31 marca 2012, 2:24:29 - *.polkowice.vectranet.pl
Byliśmy tam w 14 - 13 + kobita. Emocje do samego końca. Było warto pojechać, bo było co przeżywać. Niech żałują ci co nie pojechali. Mam nadzieję że chłopaki są zadowoleni z dopingu, który im daliśmy w tak małym gronie. Może nas słyszeli??? Ale i tak jesteśmy z nimi, należy się to im.
Chej KaeSie Oleee, Chej KaeSie Oleee .....

Pionas - 31 marca 2012, 2:27:06 - *.polkowice.vectranet.pl
Areczko!!!!
Pomóż nam i wygraj!!!!!
Powodzenia!!!!

kuno - 31 marca 2012, 6:43:22 - *.oswiecim.vectranet.pl
No to po awansie Piasta!! bo jak chce sie awansować to sie nie remisuje u siebie tylko wygrywa i to jeszcze z dołem tabeli!1

Lotos - 31 marca 2012, 7:02:02 - *.play-internet.pl
A co niektorzy twierdzili ze Piast wszystkie mecze u siebie wygra i w cuglach awansuje do Ekstraklasy

Vip - 31 marca 2012, 7:29:53 - *.opera-mini.net (*.22.4.115, 212.2.96.15)
Nad Broszem wisi jakieś fatum. Ten gość nigdy nie awansuje ani nie utrzyma żadnej drużyny przed spadkiem. Pogoń to pewniak. Na tą chwile Piast Arka Zawisza i Termalica mają równe szanse na awans.

FC Polkowi - 31 marca 2012, 9:07:48 - *.anonymizer.ccc.de
Całe Polkowice
100% Zagłębie Lubin

Felciu - 31 marca 2012, 10:14:25 - *.ssp.dialog.net.pl
Rudy widzę swój chłop a do Pana FCP,czego się dziwisz ? do polkowic z lubina jest 8 minut...po za tym budżet lubina wynosi ok 15mln a polkowic może 1,5 więc zagłębie oddaje nam zdolnych chłopaków albo nawet sami przychodzą bo mają blisko

ass - 31 marca 2012, 10:34:48 - *.252.48.43.internetia.net.pl
Piast klub bez kibiców

kibic - 31 marca 2012, 11:34:58 - *.pasjo.net
Piast ma w tej rundzie o tyle ułatwione zadanie, że większość meczy gra w Gliwicach, na własnym stadionie, więc jest zdecydowanym kandydatem do awansu obok dobrze grającej Pogoni Szczecin.

obi - 31 marca 2012, 13:07:15 - *.play-internet.pl
4000 drobiu na Tesco Arena

eqweq - 31 marca 2012, 13:23:36 - *.adsl.inetia.pl
piastunki:D:D

as - 31 marca 2012, 13:51:43 - *.dynamic.chello.pl
To było pewne,że wszytskiego Piast nie będzie wygrywać u siebie, ale i tak w dalszym ciągu to główny faworyt do awansu.

5-ty - 31 marca 2012, 14:04:29 - *.net.stream.pl
Piast(czytaj Brosz) nie potrafi grać z drużynami z dolnej części tabeli

Pajo - 31 marca 2012, 14:19:04 - *.ssp.dialog.net.pl
W Polkowicach :
30% Górnik (KS), 30% Zagłebie, 15% Śląsk, 15% Chrobry, 10% Miedź

byk - 31 marca 2012, 14:26:28 - *.adsl.inetia.pl
dobry wynik dla Zawiszy ,ale już tak nieśmiało zaczyna się nagonka na trenera ,mameje już marudzą ...

Gliwice - 31 marca 2012, 15:09:59 - *.grakom.pl
jestem z Gliwic jestem kibicem sukcesu kibicuje Górnikowi bo ma 14 tytułów ma nadziej z Piast przestanie istnieć

DENIS - 31 marca 2012, 15:20:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Całkiem nieźle

do Pajo - 31 marca 2012, 15:42:36 - *.polkowice.vectranet.pl
do Pajo: o jakim Sląsku i Miedzi ty mówisz ?? Sam jestem kibicem Górnika ale twój podział to brednia. Dodatkowo zapominałeś o damskiej koszykówce CCC gdzie hala praktycznie zapełnia się co mecz. Co do Chrobrego to są w Polkowicach ale z tym Sląskiem i Miedzią to przegiąłeś, może max 2 osoby. A co do Zagłebia to na pewno nie jest 30 % tylko troszkę więcej.

ju - 31 marca 2012, 16:20:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja uważam,że tyle meczów z rzędu,jakie Piast gra u siebie to jego atut,z polkowicami tylko zremisował,co nie jest dla nich dobrym wynikiem,ale KS gra naprawdę nieźle odkąd tą drużynę prowadzi Kudyba

xXx - 31 marca 2012, 18:03:26 - *.dynamic.chello.pl
No to Arka ma otwarte drzwi do ekstraklasy

kaj - 31 marca 2012, 18:09:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
p.Brosz czy chodzi pan na mecze rezerw,ma pan tam zawodnika żywe srebro Pietrzaka czemu ten chłopak nie gra ?.To chyba pana tajemnica.

jaszczur - 31 marca 2012, 18:24:47 - *.internetdsl.tpnet.pl
@felciu.ty albo jeżdzisz porshe do lubina z polkowic albo jakąś drogą przez las.oO z tego co mi wiadomo to jakies 15.z resztą mow za siebie,ludzie jeżdzą na Zagłąbie bo są omamieni.a z budżetu to im się za taką grę w jesiennej to powinno oddac i rodzielić po klubach z okręgu..brawo ks.oby tak dalej.w sobotę wygrana z łęczną i będzie super!;-)

felciu - 31 marca 2012, 22:41:10 - *.ssp.dialog.net.pl
Od końca Polkowic i początku Lubina jest jakieś 10 minut.Mówię o samej dwupasmówce

DPLKS - 31 marca 2012, 23:54:00 - *.polkowice.vectranet.pl
W Polkowicach ci a ci 25%...
o ludzie, o czym Wy gadacie?
Na Zagłębie jeździ około 40-50 aktywnych kibiców.. reszta pikniki. Na Górnika narazie jest z 20 aktywnych kibiców, reszta pikniki.
Na Śląsk z tego co wiem 3 osoby jeżdżą bo tam się urodzili i okej, nie gardzą przynajmiej cwaniacko innymi klubami a tym bardziej Górnikiem jak FCP...
Pozdr. dla normalnych kibiców, którzy chcą atmosfere na trybunach a nie nakur*iankę pod :/ i cwaniactwo won ;/ hehe

SOSNICA - 1 kwietnia 2012, 0:04:56 - *.42.186.194
wowo frekwencja rosnie, ale jak na was to i tak duzo za duzo, pogrilujecie wkoncu czy nie dziewczeta

wifi - 1 kwietnia 2012, 1:41:30 - *.play-internet.pl
DO sośnica
TG = Nożownicy

kibic - 1 kwietnia 2012, 9:45:27 - *.pasjo.net
Piłka nożna to sport dla ludzi normalnych,a nie bandy skretyniałych idiotów szukających jedynie okazji do zadym i awantur.Wypierd.... wszystkich chuliganów z naszych stadionów,a wówczas będziemy mogli poczuć prawdziwą atmosferę piłkarskich meczy,wzorem Hiszpanii czy Niemiec!

aa - 2 kwietnia 2012, 19:31:52 - *.xdsl.centertel.pl