WGW - 31 marca 2012, 18:00:39 - *.adsl.inetia.pl

Bogdanka - 31 marca 2012, 18:04:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo GKS! W górę tabeli, walka walka walka - Bogdanka! Pozdro dla prawdziwych, braci sie nie traci!

KS - 31 marca 2012, 18:04:32 - *.extreme-net.one.pl

wea - 31 marca 2012, 18:04:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bogdanka do ekstraklasy!
żaden kurnik tylko GKS BOGDANKA

Fryzjer - 31 marca 2012, 18:07:38 - *.7-2.cable.virginmedia.com
zaczeło sie sprzedawanie meczy przez Kolejarza. Na awans ich nie stać.W tabeli wysokie miejsce a przy okazji cos u buka można dorobic. Warto stawiać na ich porażki.

Nyrolo - 31 marca 2012, 18:09:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik Łęczna Budka Suflera i Lublin jest Wam Wdzięczna!!!!

Przemek - 31 marca 2012, 18:09:50 - *.dynamic.mm.pl
Byłem na meczu razem z dziadkiem ale dziadek musiał sie wrócić bo zapomniał nr Pesel.
Bardzo dobra partia Kusiaka , dzisiaj zarobiłem duzo na bramkach musze dziadkowi kupić tabletki na pamięć zeby taka sytuacja sie juz nie powtórzyła.

heeh - 31 marca 2012, 18:12:01 - *.ennet.pl
Kolejarza caly mecz bez jednej składnej akcji.. zero zagrożenia..

zzz - 31 marca 2012, 18:20:45 - *.adsl.inetia.pl
A ja byłam na meczu z babcią, ale babcia nie lubi Kolejarza

Henryk - 31 marca 2012, 18:21:56 - *.dynamic.mm.pl
Dałem dziadkowi Przemka swój pesel i weszliśmy razem na jeden.
W połowie na sektorze 3 odegrała sie kłotnia bo jakis pan zasłaniał drugiemu nie mało co przemek by sie włączył do bijatyki ale zobaczył ze na dole pop=corn sprzedają i poszedł sobie kupić.Mecz pełen emocji , dobra partia Kusiaka. Oziemczuk na kacu po wczorajszej imprezie.Sędzia sprawiedliwy , gwizdał wtedy jak ktos krzyknął "ała".Teraz jedziemy do Poznania bo Lech z Cracovią gra i chcemy zdążyć jeszcze na drugą połowe.Przemek wygrał dzisiaj 30 zł , był wczoraj u Babci i dała mu 15 zł , całą kwote przeznaczył na dzisiejszy mecz.Przepraszam ale śpieszymy sie.Kolejna relacja z Poznania.

babcia jad - 31 marca 2012, 18:22:41 - *.vfnet.de (*.74.227.132, 10.215.157.251, 10.215.157.61)
siwe wlosy mial kare i zostal w domu

rafalski - 31 marca 2012, 18:28:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 połowa bardzo słaba,Łuczak przy swojej sytuacji zachował się tak jak by pierwszy raz tak uderzał na bramkę Nawet na przysłowiowym podwórku tak nie przystoi Druga połowa to koncert Brawo dla Paluchowskiego Tym golem wejdzie teraz przebojem do pierwszej jedenastki !!!

rafalski - 31 marca 2012, 18:30:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najprawdopodobniej!

rafalski - 31 marca 2012, 18:54:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W pierwszej połowie na murawie oprócz Renusza i Nikitovica,postawą boiskową reszta przypominała mi fenomenalną naszą aktorkę teatralną i filmową Mieczysławę Ćwiklińską która grała w przedstawieniu "Drzewa umierają stojąc"

kibic - 31 marca 2012, 19:04:44 - *.lublin.mm.pl
czy ten pan mogl sie odsónac jak byl mecz sektor 3 !

kibol - 31 marca 2012, 19:32:16 - *.dynamic.chello.pl
popcorn był zimny i niedobry więc kupiłem jeszcze jedną paczkę.Za dużo mnie kosztuje ta bogdanka :/

szneka - 31 marca 2012, 20:46:54 - *.icpnet.pl
Ktoś tu wczoraj pisał, że 3:0 na bank, pewny kupon. 1,5 godziny szukałem gdzie można to obstawić? Udało się. Takie wały zawsze w modzie.

fan - 31 marca 2012, 20:48:25 - *.intan.pl
Kolejarz czas na zmiany i to predko!!

NS - 31 marca 2012, 22:09:57 - *.tktelekom.pl
desperat - Coś Ci się pomyliło !! O EX to miała grać Sandecja. Kolejarz spokojne utrzymanie i tyle w temacie !!

Mr. Jojo - 1 kwietnia 2012, 11:13:40 - *.polkowice.vectranet.pl
Ale beka Bogdanka i Nieciecza awansują do E-klasy.

Kolejarz - 1 kwietnia 2012, 11:51:44 - *.extreme-net.one.pl
Nic się nie stało gramy dalej! KOLEJARZ !

KSP - 1 kwietnia 2012, 12:29:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Leczna grala w ekstraklasie 4 lata wiec o co wam chodzi. Stadion maja,baze treningowa tez. Kibice przyjezdzac beda z calej lubelszczyzny, bo jest tam zapotrzebowanie na pilke z prawdziwego zdarzenia.

bebe - 1 kwietnia 2012, 15:06:54 - *.bb.sky.com
Kolejorz pewny spadek w tym sezonie

papkin37 - 1 kwietnia 2012, 16:51:48 - *.adsl.inetia.pl
zagraja z Arka, termalica czy pogonia dopiero bedzie mozna ich ocenic na co sa w stanie grac. Kolejorz w tym meczu pokazal tyle co dzisiaj Korona w Zabrzu czyli wielkie nic. Dopiero ten karny obudzil zdolnosci strzeleckie, bo tak to wygladalo kiepsko tyle sytuacji ale nic nie chcialo wpasc. Ciekawe co teraz w Polkowicach pokaza mam nadzieje, ze chociaz remis bedzie.

akra - 1 kwietnia 2012, 20:05:46 - *.lukman.pl