sikornik - 31 marca 2012, 19:25:37 - *.net.stream.pl

kszenio - 31 marca 2012, 19:26:18 - *.rzeszow.mm.pl
Jak sędziuje taki sędzia jak ten warszawiak to wychodzą takie właśnie wyniki

Piast - 31 marca 2012, 19:27:04 - *.net.stream.pl

AGKŚ - 31 marca 2012, 19:29:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Olimpia Grudziądz brawo biało zieloni pozdro z Gdańska

waldi - 31 marca 2012, 19:29:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
arka awans buhahahaha

hehe - 31 marca 2012, 19:29:27 - *.play-internet.pl
juz wielka Arka w europejskich pucharach grac miala a tu szok - slabiutkiej Olimpi nie sprostala. Coz takie juz zycie sledzika ze jego druzyna po pierwszo ligowych boiskach sobie w przyszlym sezonie pobryka :P hehe

19london94 - 31 marca 2012, 19:29:33 - *.toya.net.pl
i po kuponie ..

do kszenio - 31 marca 2012, 19:30:33 - *.net.stream.pl
co ma sedzia do samobuje ? było by 1:0 to wszystko pieknie, a jak juz samobuj to nahle wina sedziego haha wes sie schowaj gosciu

jano - 31 marca 2012, 19:31:41 - *.79.98.92
I po kuponie-wczoraj pewniak Piast dzis Arka a kumpel za 10 e wygrał 1500 dajac na Hayes H.,Brentford i Freiburg.3 mecze za 10 = 1500 i tak sie gra

DW - 31 marca 2012, 19:32:21 - *.internetia.net.pl
Śląsk Wrocław -brawo arka pośmiejemy się tak jak wy z nas w pucharze

Pavel_1991 - 31 marca 2012, 19:32:48 - *.tczew.vectranet.pl
Nic się nie stało,przypominam że Arka w odróznieniu do innych I-ligowców ma w nogach PP,ale w tym roku trzeba walczyć o awans!!,ponieważ :
-Piast nie ma napastnika,
-Zawisza to beniaminek i może być różnie
-za rok będzie trudniej,Cracovia,Lechia itp .

szwed - 31 marca 2012, 19:33:57 - *.044-195-73746f44.cust.bredbandsbolaget.se
@waldi pier.ol sie ze swoim klubikiem i cala reszta co przeciw nam

AG - 31 marca 2012, 19:35:15 - *.gdynia.mm.pl
slabiutka Olimpia haha. Zobacz se na ostatnie ich wyniki nie sa takie slabe.
TAG

re - 31 marca 2012, 19:35:58 - *.net.stream.pl
Piast nie ma napastnika ?

hehe - 31 marca 2012, 19:36:09 - *.play-internet.pl
a i jescze jedno wam powiem moi mili - wszycy w Gdansku sie zdziwili ze taka slaba frekwencja na meczu w Gdyni jest ,a kady z szalikiem arki powiem wam szczerze to pies :P Sledziki sie smiali z Lechii ze malo nas na stadion chodzi a arce w tym wzgledzie tez sie nie powodzi, a przeciez nowy stadion jest bbbbblecz ja wiem swoje ze nie ma roznicy czy to sledz czy pies :P

Sycylijczy - 31 marca 2012, 19:36:54 - *.internet.malbork.pl
A mieli miec wylacznosc na Olimpie

:D - 31 marca 2012, 19:36:56 - *.113.106.161
Arkowcy grubo was na meczu ponad 3 kola ehehheh

:D - 31 marca 2012, 19:37:59 - *.113.106.161
Arkowcy grubo was na meczu ponad 3 kola ehehheh. Domyslam sie ze jak zawsze bylo was ponad 10tys tylko zawsze wam zanizaja no nie

haha - 31 marca 2012, 19:41:08 - *.play-internet.pl
prawie 25% zapelnili stadion hahahahaha co to za klub co za kibice - oj przepraszam klub jest ale kibicow nie ma

meto - 31 marca 2012, 19:42:27 - *.238.35.69
hej gks-a hej,super wynik dla olimpii,chociaż nic nie graliśmy ale punkcik jest.W innych meczach graliśmy a punktów nie było,albo 1.Z zawiszą powinniśmy mieć minium 4,a mamy 0.Ale tak to jest HEJ GKS-a HEJ

szwed - 31 marca 2012, 19:42:42 - *.044-195-73746f44.cust.bredbandsbolaget.se
pogon jak wygra a zawisza to jest ok i tylko 4 punkty straty do 2 miejsca

Arka - 31 marca 2012, 19:43:50 - *.231.21.244.koba.pl
Mamy Marciba Drozdoicza, mamy Przyemysława Trytko. idziemy na majstra.... 3 ligi

matt - 31 marca 2012, 19:44:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Według mnie Arka nie awansuje do ekstraklasy gdyż po pierwsze jest tam duży stres związany z awansem nie oszukujemy się że mimo dobrych zawodników Arka nie ma z sobą zgrania podobnie ŁKS poza tym drużynę powinno budować od wychowanków gdzie obecnie są Płotka czy Czoska a po drugie wszyscy zawodnicy Arki mówią że awansują do ekstraklasy bo mają takie zadanie od właściciela

Convers - 31 marca 2012, 19:49:17 - *.85-237-169.tkchopin.pl
@Do kilka postów wyżej
Bojkot jest dzieci, dlatego nie przychodzi ponad połowa na stadion dzieci.

fat - 31 marca 2012, 19:54:09 - *.bb.online.no
zaczeły sie kolejki cudów ten remis da Arce utrzymanie

@:D - 31 marca 2012, 20:02:11 - *.dynamic.chello.pl
debilu, jak mozesz wgl wspominac, pisac o frekwencji podczas trwania bojkotu... niektorzy sa tak glupi ze az szkoda

---|||--- - 31 marca 2012, 20:02:19 - *.gl.digi.pl
Brawo Olimpia za walkę. Wczoraj po meczu Piasta z KS Polkowice to właśnie kibice Arki już się śmiali z Piasta i wyliczali kto awansuje a kto nie a widać że i Zawisza straciła pkt i pogoń dostaje po 1 połowie 1:0 tak więc tutaj każda drużyna straci punkty i to nie raz i należy się do tego przyzwyczajać a najsolidniejsza drużyna uzyska awans z 1 miejsca.

kibic - 31 marca 2012, 20:04:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Convers - dzieciaku jaki bojkot Wy nawt bojkotu nie potraficie zorganizować skoro 3500 waszych niby kibiców przychodzi na stadion Bałtyku Gdynia to o jakim bojkocie ty gadasz.
a co do meczu super wynik brawo Olimpia brawo biało zieloni.

DENIS - 31 marca 2012, 20:05:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma tragedii spokojnie

benekPG - 31 marca 2012, 20:05:49 - *.legnica.vectranet.pl
Jeżeli wczoraj kibice Piasta mogli być wściekli tracąc 3 pkt na sześć minut przed końcem, to co dzisiaj mają mówić kibice Zawiszy czy Arki?

Fan - 31 marca 2012, 20:16:17 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
co za anty futbol Ten Grudziądz gra to szkoda słów jesteście obok Elbląga pierwszymi kandydatami do spadku! nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę same symulki i gra na czas i do tego ten sędzia na wszystko się nabierał.

LG Staroga - 31 marca 2012, 20:17:24 - *.dynamic.chello.pl
Ten remis raczej przekreśla szanse Arki na awans a szkoda.Jako kibic wolę drużynę z Gdyni w towarzystwie Zawiszy lub Pogoni zobaczyć w T-Mobile lidze niż Niecieczę ze stadionem na polu kukurydzy.
a co do waszego bojkotu to z tego co się orientuję to nie bardzo wam wychodzi przekonywanie wszystkich grup kibicowskich do przyłączenia się do niego i zostaje was garstka pod stadionem.

Fan - 31 marca 2012, 20:23:54 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
chyba komuś z górki bardzo zależy żeby Arka nie awansowała Tory i Olimpijska najwierniejsi kibice zawsze z Arką !

w - 31 marca 2012, 20:25:18 - *.85-237-170.tkchopin.pl
Do końca ligi zostało jeszcze jedenaście kolejek (33 pkt) wszystko się może zdarzyć no prawie.
Drużyny do siódmej pozycji utrzymanie mają w kieszeni.
W pierwszej lidze dużo się biega i walczy (myślę że w tej chwili jest nawet ciut wyższy poziom niż dwa trzy lata temu.
Awansuje Pogoń kto drugi wyjaśni się w bezpośrednich starciach (Piast ma bardzo dużą szansę gra u siebie) Arka za dużo pkt straciła na jesień (8 pkt do drugiego miejsca)
Spadek ostatnia piątka.
Ale nikt się nie położy przed zespołami z czołówki.
Co tylko dobrze wpłynie na poziom gry (zażartość)
Pozdr. dla kibiców kopanej.

ml - 31 marca 2012, 20:33:31 - *.play-internet.pl
wczoraj Arka smiala sie z Piasta-dzis prosze,szydzili z naszej frekwencji -4700,dzis prosze na ich rzekomo pieknym obiekcie 3800- samo zycie panowie z Gdyni...wiecej pokory

Mr. Jojo - 31 marca 2012, 20:42:20 - *.polkowice.vectranet.pl
Szkoda Arko że nie wygrałaś Polkowice na Ciebie liczyły. No ale już lepszy ten remis niż przegrana. Tylko Górnik! Nasz KS!

Lechista - 31 marca 2012, 20:42:57 - *.8.9.212.dyn.jtglobal.com
tydzien temu jaraliscie sie wygrana z "a"klasowym zespolem z elblaga no ale jak trzeba sie zmierzyc z prawdziwymi pilkarzami powietrze z was schodzi.nie awansujecie a MY nmie spadniemy zapomnijcie o tym

Ja_AG - 31 marca 2012, 20:47:23 - *.dynamic.chello.pl
Olimpia przez cały mecz oddała jeden(!) i to niecielny strzał w słupek dobity do pustej przez Tomasika. To co zrobił Nemec w drugiej połowie jest karygodne. A co do Olimpii to najsłabsza drużyna jaka przyjechała w tym sezonie do Gdyni. Polonia Bytom dostała u nas 4 bramki, a i tak się lepiej zaprezentowała. Raczej nie wróżę wam utrzymania. Gdyby nie arogancja naszego trenera w 2 części gry to tu byłoby z 4,5-0.

Miki - 31 marca 2012, 20:53:54 - *.play-internet.pl
Panie Krauze szkoda kasy na ta zbieranine tego Czecha.

LG Staroga - 31 marca 2012, 21:02:30 - *.dynamic.chello.pl
Jaka liczba Olimpii?

giekaes - 31 marca 2012, 21:07:43 - *.smgr.pl
Pewnie 0, ze względu na przyłączenie się do bojkotu.

aa - 31 marca 2012, 21:07:55 - *.46-29-146.tkchopin.pl
Grudziądz jest 1000km od Gdyni więc sie chłopacy na wybrali na mecz bo to bardzo daleki wyjazd jak dla nich

do LG - 31 marca 2012, 21:08:03 - *.dynamic.chello.pl
Olimpii zero bo poparli nasz bojkot w przeciwieństwie do ,,honorowych" malinowców.

LG Staroga - 31 marca 2012, 21:11:25 - *.dynamic.chello.pl
Ok,dzięki.
Powodzenia.
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Greg. - 31 marca 2012, 21:27:48 - *.silesiamultimedia.com.pl
do jano.Cos chyba kumpla fantazja poniosła, AKO 150 na 3 meczach?!

Willy - 31 marca 2012, 21:55:12 - *.67.13.203
Do konca jeszczedo zdobycia 33 pkt.znajac zycie sporo sie jeszcze namiesza,Pogon i Naciecza odskoczyly troszke ale wszystko jest w nogach pilkarzy.Wystarczy seria wygranych po 3 pkt i juz w czubie.Pozdrawiam napinaczy a hehe zycze dobrej nocy coby sie nie zahahal za bardzo.

kibic - 31 marca 2012, 22:21:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To jak to jest z tą Arką niby Olimpia taka słaba najsłabszy przeciwnik który występował na stadionie ( Bałtyku) a tylko remis to znaczy że i Arka słaba i o awansie powinna zapomnieć w obecnym sezonie.
Denis masz rację jest dobrze I liga to obecnie szczyt marzeń.

Edgard - 31 marca 2012, 22:49:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem Arkowcem od 20 lat ale tak źle jak teraz to jeszcze nie było zespół kompromitacja, kibice kompromitacja niech ktoś to weźmie i ogarnie

www. - 31 marca 2012, 22:50:12 - *.79.230.147
jeden mecz a tutaj wielki odzew narodu ze sie nie uda ze nie da rady. moze lepiej spojrzcie na inne wyniki w tej kolejce i dopiero zacznijcie cos pisac na temat kto awansuje a kto nie.
na dzien dzisiejszy nie ma pewniakow do awansu.

ikiopl - 31 marca 2012, 22:52:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak megapompon chce rządzić w Arce to niech wykupi udziały a nie jakieś szopki odwala i tylko zyski liczy.

df - 31 marca 2012, 23:46:23 - *.gdynia.mm.pl
Nemec po co tobie Niedziela i Nakana ? nas na ja poczyka nie stać w rezerwach u nas tak nie kwitnie - poza tym mecz parodia ładne lodowisko dzis i do tego autobus w bramce , w drugiej połowie mysleli ze wpadnie i wpadło tylko nie do tej bramki i sami jeszcze sobie strzelili , nie przy takiej pogodzie panowie na takim lodowisku nie da sie barcelony zagrać tzreba było jednak troche wiecej pobiegać

Olimpia - 1 kwietnia 2012, 0:03:07 - *.smgr.pl
aaa - Pajacu wyłącz komputer i idź się pobaw w piaskownicy ,bo jeszcze chyba nie wyrosłeś nawet na durne wypowiedzi w internecie

misiek - 1 kwietnia 2012, 0:16:26 - *.dynamic.mm.pl
Jakim cudem po boisku biegał Dąbrowski? W olimpii się nie pauzuje za kartki?

włochaty - 1 kwietnia 2012, 1:15:09 - *.238.38.173
Nie nie pauzuje. Tak jak niektórzy nie mają matmy w szkole albo robią za znawców nie mając pojęcia o zasadach jakimi rządzi się liga...

mały - 1 kwietnia 2012, 8:29:40 - *.249.83.smslowianin.pl
zagracie w ekstraklasie chyba nie teraz buhaha

Ja_AG - 1 kwietnia 2012, 10:43:14 - *.dynamic.chello.pl
do kibic:
jak już napisałem Olimpia jeden strzał i gol. Arka już do przerwy mogła wysoko prowadzić, bo miała oprócz gola jeszcze 4 setki. W drugiej połowie ewidentnie oszczędzali siły na Legie i tak się skończyło.

waldi - 1 kwietnia 2012, 11:35:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja_AG ty chcesz ograc Legie ?

oSSk - 1 kwietnia 2012, 13:04:03 - *.dynamic.chello.pl
Waldi, ocipiałeś?! Arka chce ograć Barcę w finale LM 2013, a Ty głupio pytasz... :D

tom53 - 1 kwietnia 2012, 14:48:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
ten mecz niech bedzie ostrzezeniem dla trenera i pilkarzy..niepotrzebne glupie tlumaczenia ,,w stylu pzpn,, arka jest jedna i ma byc normalnie;MECZ TRWA 90 MINUT,, i tyle pilkarze maja walczyc!!!!!

Ja_AG - 1 kwietnia 2012, 21:51:57 - *.dynamic.chello.pl
Ja nie chcę ograć Legii. Twierdze tylko, że taka była taktyka naszego treneiro.

zzz - 2 kwietnia 2012, 18:20:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl