6 kwietnia 2012, 16:18:29 - mogiel
Bramka Piotra Polczaka

Piotr Polczak strzelił swoją pierwszą bramkę dla Tierieka Grozny w dzisiejszym wygranym 2-0 (1-0) meczu 38. kolejki rosyjskiej ekstraklasy ze Spartakiem Nalczyk.

6 kwietnia 2012, 14:15 - Grozny (Achmat-Ariena)
Tieriek Grozny 2-0 Spartak Nalczyk
Maurício 25, Piotr Polczak 83

żółte kartki: Martin Jiránek, Maciej Rybus - Michaił Bagajew, Aleksandr Kulikow, Roman Koncedałow, Miodrag Džudović.
czerwona kartka: Adnan Zahirović (71. minuta, Spartak, za brutalny faul).

sędziował: Stanisław Suchina (Małachowka).

Zarówno Polczak jak i Maciej Rybus rozegrali pełne spotkanie, a kontuzjowany Marcin Komorowski opuścił boisko w 38. minucie zmieniony przez Stanisława Murichina. Tieriek jest aktualnie jedenasty w tabeli rosyjskiej Priemjer-Ligi, a trzeci w grupie spadkowej.

LuaLua - 6 kwietnia 2012, 16:20:11 - *.elk.mm.pl
Prima Aprilis był w niedzielę.

Podhalancz - 6 kwietnia 2012, 16:21:59 - *.174.170.81
kto to jest ? skąd sie tam znalazł?

RębajłoTYR - 6 kwietnia 2012, 16:24:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piotruś Polczak to typowy ogórek z polskiej ligi, został kupiony z Wielkiej Cracovii do Tiereka, gdy był słaby jak kwas fluorowodorowy. Nie gra tam zbyt często.

KSC - 6 kwietnia 2012, 16:27:05 - *.150.70.86
Cracovia zrobiła na nim interes życia sprzedając go na 800 tys euro

Jaroslaw - 6 kwietnia 2012, 16:28:09 - *.xdsl.centertel.pl
A gadacie glupoty, kibice z interentu - Mnie zawsze cieszy news o bramce rodaka za granica i to jeszcze w lidze Rosyjskiej ! Piotrek powodzenia.
Chociaz i tak jestes drewnem ktore zamrnowal kilka goli w reprezentacji, wchodzili w Ciebie jak w maslo !

@buba - 6 kwietnia 2012, 16:28:31 - *.ip.netia.com.pl
nie uznali tej bramki, Polczak strzelił drugą. A wy polaczki moglibyście odpuścić to narzekanie chociaż w święta

Boro - 6 kwietnia 2012, 16:33:21 - *.adsl.inetia.pl

Ma - 6 kwietnia 2012, 16:37:49 - *.dsl.makor.pl
Kto myślał, że chodzi o bramkę samobójczą? Ja.

Baciar - 6 kwietnia 2012, 16:43:30 - *.internetdsl.tpnet.pl