T-Mobile Ekstraklasa: Śląsk 1-0 Bełchatów

7 kwietnia 2012, 15:45 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)

Śląsk: 25. Marián Kelemen - 24. Tadeusz Socha, 3. Piotr Celeban, 14. Dariusz Pietrasiak, 28. Marek Wasiluk - 10. Mateusz Cetnarski (46, 5. Waldemar Sobota), 7. Sebastian Dudek (80, 21. Cristián Díaz), 29. Rok Elsner, 11. Sebastian Mila, 16. Dalibor Stevanović (59, 20. Piotr Ćwielong) - 27. Łukasz Gikiewicz.

Bełchatów: 12. Łukasz Sapela - 2. Filip Modelski, 5. Damian Zbozień, 6. Szymon Sawala, 4. Jacek Popek - 16. Mateusz Mak, 3. Grzegorz Baran (87, 30. Kamil Wacławczyk), 21. Marcin Żewłakow, 15. Miroslav Božok, 11. Kamil Kosowski (85, 8. Michał Mak) - 9. Dawid Nowak (79, 20. Paweł Buzała).

żółte kartki: Ćwielong, Díaz - Kosowski, Popek.

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 7500.

W 4. minucie Grzegorz Baran nie wykorzystał rzutu karnego (Marián Kelemen obronił).

tomi - 7 kwietnia 2012, 17:36:30 - *.adsl.inetia.pl
Boże tragedia , poziom gry tego zespołu , który "wygrał" moim zdaniem nieuczciwie to dramat ... Ale gdzie ślunsk nie może tam sędzia dopomorze , tak jak wiosną ... Szkoda GKS ..

Przemek - 7 kwietnia 2012, 17:36:33 - *.adsl.inetia.pl
sędzia zrobił sobie świąteczne jajo dyktując z kapelusza karnego. gks sam sobie w sumie jest winny. nie powiedziałbym aby stary stadion przy oporowskiej jest taki szczęscliwy. faktem jest że po prostu śląsk wiosną gra o wiele słabiej a stadion nie ma tutaj nic do rzeczy. jutro święta liga nie gra ale dziadek zabiera mnie do czech gdzie wielkanoc nie jest tak popularna. najpierw havirzow-mikulovice w 4 lidze a potem derby w 2 lidze. karvina-opava. wesołych świąt, pozdrawiam Przemek

siwewlosy - 7 kwietnia 2012, 17:36:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten „sędzia” musi mieć silne plecy. Pozdro! Dziadek Siwe Włosy
Patrząc na grę Śląska, to stacza się chyba coraz bardziej po równi pochyłej. Wrócili nawet na stary stadion, ale ten gość do mikrofonu dalej się wydziera. Wygrana dość przypadkowa. Bełchatów powinien ten mecz przynajmniej zremisować, nie mówiąc już o niewykorzystanym karnym. Lyczmański powrócił do Ekstraklasy i od razu podarował karny! Ten „sędzia” musi mieć silne plecy. Pozdro! Dziadek Siwe Włosy

vfr - 7 kwietnia 2012, 17:36:50 - *.233.135.42 (*.2.2.125)
Śląsk & Motor!

Ciamciara - 7 kwietnia 2012, 17:36:56 - *.204.101.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z tej strony Janusz Ciamciara, wierny kibic z Ząbek. Śląsk znowu z tym facetem który non stop się drże. Panowie i panie, nie wiem jak Wy tam organizujecie doping ale to jest żenujące. Jeśli chcecie zobaczyć jak się prowadzi doping, odezwijcie się do mnie, chętnie wam dam pare wskazówek. Christian Diaz dostał kartkę za założenie sobie głowy ptaka. Prześmieszna sytuacja, prawie tak jak powtarzanie na Polsacie że Wrocławianie są paką na Ligę Mistrzów.

dfdfd - 7 kwietnia 2012, 17:37:15 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda Bełchatowa..dobrze grali! Śląsk na farcie, nie z ta grą do LE! :/ Pozdro ze Szczecina

miśYogi - 7 kwietnia 2012, 17:37:21 - *.dynamic.chello.pl
hahaha śląsk gra żenade cały mecz, kibice ich wyzywają i zarzucają brak ambicji (słusznie), po chwili sędzia dyktuje karnego jak zwykle z dupy dla malinowych i nagle zabawa na trybunach :D cały śląsk... a na stronce malinowych na powrót będzie gadka o walce o mistrza, potędze,nieustająca napinka itd.. P.S. bohaterowie meczu : Kelemen i Lyczmański ;d

bkk - 7 kwietnia 2012, 17:37:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Był w tej lidze kiedyś gorszy sędzia od Lyczmańskiego?

LG - 7 kwietnia 2012, 17:37:33 - *.rev.pro-internet.pl
Brawo WKS !! Wesołych Śląsk od Biało-Zielonych WŁADCÓW PÓŁNOCY !!

Les - 7 kwietnia 2012, 17:37:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mój Śląsk bez formy. Ale lepiej tak wygrywać niż wogóle... Hej Śląsk!

kib - 7 kwietnia 2012, 17:39:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Suma punktów za sytuacje do zdobycia gola

Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 16 - 23

Sytuacje do zdobycia gola (ocena w nawiasie)

4 min. Baran Grzegorz - rzut karny (3)
6 min. Mila Sebastian - strzał z dystansu w bok (1)
7 min. Żewłakow Marcin - strzał z pola karnego (2)
8 min. Nowak Dawid - sam na sam (3)
9 min. Nowak Dawid - strzał z pola karnego (1)
10 min. Mila Sebastian - strzał z dystansu (1)
17 min. Gikiewicz Łukasz - strzał głową (1)
18 min. Żewłakow Marcin - strzał z dystansu w bok (1)
20 min. Dudek Sebastian - strzał z dystansu w środek bramki (1)
23 min. Celeban Piotr - strzał głową (2)
30 min. Nowak Dawid - strzał głową (zabl.) (2)
31 min. Nowak Dawid - strzał z pola karnego (1)
32 min. Popek Jacek - strzał głową (zabl.) (1)
36 min. Nowak Dawid - strzał z pola karnego (2)
45 min. Mak Mateusz - strzał z pola karnego (3)
45 min. Nowak Dawid - strzał z pola karnego (1)
47 min. Sobota Waldemar - strzał z dystansu w bok (2)
48 min. Wasiluk Marek - strzał głową (1)
67 min. Ćwielong Piotr - strzał z pola karnego (1)
74 min. Wasiluk Marek - strzał głową (1)
76 min. Żewłakow Marcin - sam na sam (3)
84 min. Diaz Cristian - rzut karny (6)

Dunder - 7 kwietnia 2012, 17:39:15 - *.toya.net.pl
Solorz nie płaci kasy to słaby wks wraca na bałagan.... słaby wks...płaczki... A co do Kosowskiego daj se Pan siana z grą...

mario - 7 kwietnia 2012, 17:39:15 - *.30.106.109.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pościągajcie te szmaty wielki,twierdza,bo jesteście żałośni.Do akt z lat 2004-07 dopisze się i ten sezon p.Lyczmański 12 zawodnik Kiepskich.Brawo GKS byliście lepsi ale pionki Schetyny nie mogli stracić punktów przecież ?

kibol - 7 kwietnia 2012, 17:39:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląsk won z pucharów. Lyczmański niech już zostanie we Wrocławiu.

Dlugi KSG - 7 kwietnia 2012, 17:39:25 - *.play-internet.pl
..... W kasach juz biletów brak... Hahaha 7.500 ludzi na stadionie ponad 30tys.
Brak słow....

solik - 7 kwietnia 2012, 17:39:34 - *.polkowice.vectranet.pl
Mecz wyrównany. Jakość nieszczególna. Statystyki przemawiają jednak za Śląskiem, który inkasuje trzy punkty.

as - 7 kwietnia 2012, 17:39:38 - *.internetia.net.pl
HAHAHAHAHA JAKI KARNY!!! No masakra - czy ten pan może już przestać sędziować? Lyczmański - twoje miejsce jest w lidze okręgowej, ale tam nie będziesz mógł gwizdać swoich wałków, bo po prostu dostaniesz po mordzie albo dostaniesz widły w plecy. Koniec świata z tymi polskimi arbitrami.

adam81w - 7 kwietnia 2012, 17:39:41 - *.free.aero2.net.pl
Ekstra wynik. Brawissimo Śląsk!

kolo - 7 kwietnia 2012, 17:39:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hehe Bełchatów za sprzedawanie spadnie

0l0 - 7 kwietnia 2012, 17:40:03 - *.b-ras3.chf.cork.eircom.net
Brawo Śląsk na pohybel łosiom internetowym Byle do przodu.

Marian - 7 kwietnia 2012, 17:40:21 - *.ssp.dialog.net.pl
Sędzia pomógł Śląskowi? A ile razy faulował Baran? 20? Nawet żółtej kartki za to nie dostał.

patriotalo - 7 kwietnia 2012, 17:41:10 - *.anonymouse.org
Czy może mi ktoś powiedziec to to jest ta popie-przona osoba o nicku Przemek, siwewlosy i Ciamciara w jednej osobie ?

haha - 7 kwietnia 2012, 17:41:25 - *.internetia.net.pl
Rozkazuje wam wszystkim narzekać! pamiętajcie: frekwencja, sposób gry, sędziowanie, doping :D

Guteq - 7 kwietnia 2012, 17:41:32 - *.internetia.net.pl
Za co sedzia dyktuje karnego w 4 i 83 minucie?

do pana bkk
jest, nazywa się Daniel STEFAŃSKI
uznany za najgorszego sędziego 2009 roku, totalnie nie czujący gry, autor mega wpadek jak pamiętny wolny w meczu Cracovia-Legia w ostatnich sekundach meczu, czy też w ostatniej kolejce Wisła-Legia, szczególnie upodobał sobie również ośmieszanie się w starciach Śląskich drużyn i Arki Gdynia. W nagrodę promowany na sędziego międzynarodowego i dawany do meczy na szczycie. Witajcie w Latolandzie moi kochani

ert - 7 kwietnia 2012, 17:42:19 - *.adsl.inetia.pl
szczesliwa wygrana kiepskich mam nadzieje ze ten słaby klubik nie załapie się na puchary

kibic - 7 kwietnia 2012, 17:42:29 - *.plusgsm.pl (*.16.171.95)
7500? Haha nie no szalejecie- potega!

Janko Bzyk - 7 kwietnia 2012, 17:42:45 - *.play-internet.pl
Znowu Tuslczymansky w roli głownej !!! Jak długo tak można !!!!

Ericson - 7 kwietnia 2012, 17:42:54 - *.ssp.dialog.net.pl
oglądałem mecz Legia - Ruch oraz Śląsk - Bełchatów i szczerze powiedziawszy Legia jest lepszym zespołem o 2 klasy wolał bym aby to legia reprezentowała Polskę w lidze mistrzów, a ten karny we Wrocławiu, to niech mnie sczyści jak był uczciwie odgwizdany, sędzia był bardzo blisko całej sytuacji i nie widział jak zawodnik Śląska teatralnie upada? kupczyki z Wrocławia jak nie da się sportowo wygrywać to myślą, że kupią sobie mistrzostwo?

Kanidżia - 7 kwietnia 2012, 17:43:44 - *.centertel.pl
Śląsk prezentuje poziom 2-ligowy.
Niezasłużona porażka Bełchatowa.
Będzie wielki wstyd jeśli taka zgraja zakwalifikuje się do pucharów. ŁKS ponad wszystko!

GKS.B. - 7 kwietnia 2012, 17:43:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak frajersko przegranego meczu nie widziałem od 10 lat. Choć jestem kibicem GKSu, to jednak muszę to powiedzieć: GKS BEŁCHATÓW TO NAJWIĘKSI FRAJERZY LIGI!!!

duder - 7 kwietnia 2012, 17:44:03 - *.play-internet.pl
ten Śląsk to jakaś żenada

Laguna - 7 kwietnia 2012, 17:45:29 - *.ssp.dialog.net.pl
Bełchatów cisł a WKS zainkasował 3pkt i do tego z karnego. Żal.

vito - 7 kwietnia 2012, 17:45:55 - *.30.106.109.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wiecie już dlaczego Solorz się wycofuje? bo ile można słuchać takiego wieprza z megafonem?

Arjen - 7 kwietnia 2012, 17:46:16 - *.opera-mini.net (*.217.45.110, 212.2.96.15)
Slask gral na poziomie II ligi. Mnostwo strat, Mili odechcialo sie juz wykonywac rzutow wolnych, jedynie Kelemen spisal sie dobrze. Tego "szatana" prowadzacego doping powinni juz dawno wywalic, dzieci drace sie do mikrofonu, nawet malutkiego "stadionu" nie wypelnili haha kibice sukcesu. Z taka gra powinni walczyc o utrzymanie a nie o mistrza, tragedia!

ANAKONDA - 7 kwietnia 2012, 17:46:19 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
zart roku: "mecz wyrownany" ...to co Slask gra nie da sie opisac slowami, GKS powinien byc mistrzem bo gra najlepsza pilke

quteq - 7 kwietnia 2012, 17:46:50 - *.internetia.net.pl
Kapitalny mecz w wykonianiu obu ekpi.Karne rzecz względna jak na moje oko to Bełchatow nie miał karnego i Slask rowniez,ale ja nie jestem sedzią.Bardzo dobre widowisko we Wroclawiu.Brawo piłkarze.

xxx - 7 kwietnia 2012, 17:47:03 - *.dynamic.chello.pl
Jak się ma karnego w 3 minucie i wystawia do jego wykonania lebiodę która nie potrafi piłki dokopać do linii bramkowej to trzeba mieć pretensje do siebie.

Mikel - 7 kwietnia 2012, 17:47:52 - *.183.183.24.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Hej Śląsk ! Ważne 3 pkt. ale gra nadal nie zachwyca. A tak wogóle to mecz na Oporowskiej łosie gdzie wchodzi 8000 więc cicho. Pozdro normalni.

patriotalo - 7 kwietnia 2012, 17:48:58 - *.anonymouse.org
Ciamciara 'Ty sie dobrze czujesz?

haha - 7 kwietnia 2012, 17:49:34 - *.internetia.net.pl
widze że każdy oglądał mecz (takie zainteresowanie WKSem czy Bełchatowem?) nawet niektórzy nie ogarniają gdzie mecz był rozgrywany... dla dzieci są inne portale! ochłonijcie i oceńcie sami na spokojnie - fart był, ostatnio go nie było to się wszyscy cieszyli;) i zostawcie sędziego!!!

Rafał - 7 kwietnia 2012, 17:49:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za dno. Jak te drewna ze śląska będą w pucharach to się ośmieszą i odpadną z jakimiś maltańczykami.

BaczaSquad - 7 kwietnia 2012, 17:49:48 - *.dynamic.chello.pl
i dobrze bełchatów mógł się nie podkładać lechii tydzień temu to by nie był na skraju degradacji... PGE ma swoje prawa...

Ericson - 7 kwietnia 2012, 17:50:04 - *.ssp.dialog.net.pl
Ludzie!!! o jakim farcie wy mówicie? dali sędziemu łapówkę i tyle, popatrzcie na powtórki jak sędzia blisko stał tego teatralnego upadku zawodnika Śląska w polu karnym!!!

do niezori - 7 kwietnia 2012, 17:50:20 - *.219.189.27
do tych co narzekajana frekwencje:
Mecz był na Oporowskiej czyli na stadionie liczącym 8.000miejsc bo ten 40.000 jest w budowie :D

Qubeq - 7 kwietnia 2012, 17:50:31 - *.internetia.net.pl
Karny dla Bełchatowa i Ślaska z kapelusza.Mecz fajny dla oka.Widac ze Śląsk ma juz mały kryzys za sobą i prawdopodobnie załapie sie na puchary.Bełchatow gra fajnie ale nie ma szczescia.Spadek im nie grozi.oby wiecej meczow na takim poziomie w naszej lidze to bedzie oki.

RW - 7 kwietnia 2012, 17:51:56 - *.play-internet.pl
WKS na farcie,ale szczescie sprzyja lepszym!!

sędziowani - 7 kwietnia 2012, 17:53:41 - *.catv.broadband.hu
Nie no ludzie ratujta. Polska pośmiewiskiem Europy. Pchanie na siłę tych sędziów to tragedia. Rozumiem że tylko mocne plecy pchają Lyczmańskiego do ekstraklasy. W meczu Lechia - Korona karnych nie widział, a tutaj jak najbardziej. Ten sam sędzia a takie cuda wyczynia, że albo jest wyjątkowo głupi, albo ma tak sędziować bo to prikaz z góry.

dip - 7 kwietnia 2012, 17:54:35 - *.opera-mini.net (*.174.122.181)
beznadziejny śląsk.karny z dupy.finansowany z naszych podatkow!zlikwidowac ten syf

Player1st - 7 kwietnia 2012, 17:54:43 - *.opera-mini.net (*.114.175.142)
Jaką żenada jak można karnego nie wykorzystać...

asa - 7 kwietnia 2012, 17:55:44 - *.warszawa.vectranet.pl
Radziłbym tym wszystkim (znawcom) co kwestionują rzuty karne przeczytać przepisy gry, a co do sędziowania to Liczmański prowadził dobrze zawody

eric - 7 kwietnia 2012, 17:58:01 - *.ssp.dialog.net.pl
dawno nie widziałem takiego karnego z kapelusza PZPN brawo!!!

Legnica - 7 kwietnia 2012, 18:00:33 - *.pl1.william.ir
Klub jest w czubie tabeli, walczy o mistrzostwo Polski, a na trybunach 7 tys. kibiców.
Co ? Z zimno na mecz ? Śmieszny klub - śmieszni kibice sukcesu

trop - 7 kwietnia 2012, 18:03:15 - *.dynamic.chello.pl
Piszecie o karnym dla Bełchatowa??????

muniek s. - 7 kwietnia 2012, 18:07:25 - *.anonymizer.ccc.de
Wszyscy Polacy ufundowali Śląskowi stadion z własnych podatków.
A dlaczego w Lublinie nie ma stadionu ? Kibice Motoru muszą grać w strasznych warunkach.
Gdzie jest sprawiedliwość.
W Śląsk ładowane są publiczne pieniądze, a mój Motorek klepie biedę.
Stadion dla Lublina !!

el - 7 kwietnia 2012, 18:12:28 - *.146.52.28
muniek s. - nie siej zamętu, bo jak byś był kibicem Motoru, to byś wiedział, że budowa stadionu w Lublinie rusza na jesieni. Poza tym stadion we Wrocławiu został sfinansowany z budżetu miasta Wrocław, a więc raczej przez Wrocławian, a nie przez "wszystkich Polaków" - Stadion Narodowy w Warszawie został "ufundowany" przez "wszystkich Polaków", bo z budżetu centralnego.Śląsk i Motor!!

musachi - 7 kwietnia 2012, 18:13:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a czemu na oporowskiej grali?

qwe - 7 kwietnia 2012, 18:15:17 - *.dynamic.mm.pl
ten drewniany Śląsk ma grać w pucharach? Chyba w salezjance. Są bezbadziejni a Kelemenowi powinni się zrzucic na paliwo do peżota. Koniecznie pełen bak

mario - 7 kwietnia 2012, 18:16:31 - *.30.106.109.umts.dynamic.t-mobile.pl
@el ty jesteś taki głupi czy takiego udajesz?

miki - 7 kwietnia 2012, 18:19:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
grali na Oporowskiej, bo na Maslicach zadyma z koncówką budowy.

apacz - 7 kwietnia 2012, 18:22:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak nie idzie, to nie idzie. W GKSie coś się zacięło. Mamy kryzys i trzeba go przezwyciężyć! Ale GKS jeszcze nie spadł. Ci co się cieszą, że GKS już spadł, jeszcze bardzo się zdziwią!

pawsonwks - 7 kwietnia 2012, 18:46:06 - *.171.198.150.static.crowley.pl
Oba karne prawidlowo podyktowane za przewrocenie zawodnika w polu karnym. Mecz ciekawy. Przypominam ze w pucharach graja najlepsze zespoly calego sezonu, A aktualna dyspozycja nie jest wykladnia tego jak beda wygladac druzyny na pucharowej jesieni. A wiec ochloncie wieczni malkontenci i cieszcie sie z gry waszych wirtuozow futbolu Czy to w 1 Czy 2 lidze.

do mario - 7 kwietnia 2012, 18:47:15 - *.play-internet.pl
mario boli cię coś przyqluqie?

ja - 7 kwietnia 2012, 18:50:14 - *.9.169.55.dolnet.pl
Grałby o utrzymanie,gdyby nie te punkty na jesień to przed Crakowią by byli,a te trzy oczka dzisiaj to prezent na Święta od sędziego,a A klasie lepiej sędziują a poziom gry taki sam.Dno i tyle na ten temat.

WKS - 7 kwietnia 2012, 18:53:17 - *.dynamic.chello.pl
Karny dla Śląska prawidłowy.Śląsk słabo ale są 3 punkty. Jak jakimś cudem wywiozą 3 pkt z Bielska to mogą być jaja.

ck87 - 7 kwietnia 2012, 19:13:07 - *.dynamic.chello.pl
Lyczmański a dwóch karnych w Gdańsku w meczu Lechia - Korona to nie widziałeś?

ismael.bla - 7 kwietnia 2012, 19:14:18 - *.net81.citysat.com.pl
Wszyscy winicie sedziego, ale że bełchatów nie strzelił karnego też z kapelusza to wszystko oki???? Drewna nie kibice!

Kaka - 7 kwietnia 2012, 19:15:12 - *.ssp.dialog.net.pl
Słaby ten Ślask, ale głupi ma szczęście...

djh - 7 kwietnia 2012, 19:17:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo kompleksy na 90 minut, skad wy sie dzieci bierzecie?

do legnica - 7 kwietnia 2012, 19:26:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak byś był choć trochę ogarnięty to byś wiedział, że Śląsk grał na Oporowskiej.

witam - 7 kwietnia 2012, 19:32:20 - *.255.210.163
oba karne trochę naciągane,ale oczywiście dla wielu "obiektywnych" tutaj tylko ten dla Ślaska to błąd sędziego,a wszystkie wygrane Śląska w 2011r.to tylko na farcie.Zawsze tu dużo wpisów anty Śląsk.Co grają i gzie są w tabeli wasze klubiki?Gra Śląska jest słaba na wiosnę,nie tylko przez słabą formę grajków ale też problemy w klubie.Czasami piłkarzykom chce się walczyć tak jak to dzisiaj było,to przynajmniej mają jakieś sytuacje.A to,że Bełchatów marnuje prezenty od naszej obrony i nic nie strzela to ich problem.

motor - 7 kwietnia 2012, 20:08:03 - *.plusgsm.pl (*.17.212.120)
tyle widzow bo slask gral na oporowskiej a nie na nowym stadionie.
Hej slask&motor

DENIS - 7 kwietnia 2012, 20:29:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No proszę Śląsk Musiał wrócić na Oporowską żeby w końcu wygrać to dalej do myślenia

Radek32 - 7 kwietnia 2012, 20:30:18 - *.play-internet.pl
Jeżeli tak ma wyglądać przyszły mistrz Polski lub drużyna na puchary to czeka nas jak widzę ciekawa pucharowa jesień.Co do jednego nie mam wątpliwości.GKS Bełchatów miał dzisiaj najsłabszego przeciwnika od początku rundy i do samego jej końca słabszego już mieć nie będzie.Jednak szkoda by było aby spadła ta drużyna bo chociaż promuję gre młodych Polaków a nie sprowadza odpad z zachodu.

Kos - 7 kwietnia 2012, 20:37:37 - *.85-237-169.tkchopin.pl
Ten Przemek i Dziadek siwe włosy to jeden wielki fake. Żarty sobie robią z naiwnych forumowiczów tej strony. Pomyślcie logicznie jak oni mogą tak szybko przemieszczają się z meczu na mecz ? Chyba, że oglądają mecze w telewizji, ale dla mnie to jest jeden wielki żart z ich strony.

Gucfa - 7 kwietnia 2012, 22:47:35 - *.internetia.net.pl
7.500 to nie tak mało ludzi na obiekcie ktory moze pomieścić około 8.000.Przypomne że kilka dni wstecz na stadionie Zagłebia Lubiń było max 5.000,a stadionn moze pomiescic chyba ponad 25.000.To dopiero żenada.Co do meczu..Śląsk i Bełchatów zagrali na tyle ile ich obecnie stać-czyli na niewiele.Dwa karne ewidentnie jak na mój gust z kapelusza.Myśle że Sląsk w tym sezonie nie zagra w pucharach a Bełchtów bez problemów sie utrzyma.Majstrem Polski bedzie z pewnościa Legia

Widok - 7 kwietnia 2012, 23:11:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczęście do Śląska Wrocław wraca, We Wrocławiu w 2012 r. będziemy mieli MISTRZA. Alleluja

GranTorino - 7 kwietnia 2012, 23:55:26 - *.9-2.cable.virginmedia.com
Jak wam nie pasuję doping na Śląsku to sobie ściszcie fonię ,a najlepiej nie oglądajcie przeznawcy dopingu.

czy może ktoś potwierdzić info, jakoby działacz branży tekstylnianej z Wrocławia, niejaki Marian P. wraz z sąsiadami Arnoldem B. i Ferdynandem K. mieli zakupić pakiet akcji większościowych w klubie Śląsk Wrocław?

Bart - 8 kwietnia 2012, 1:41:04 - *.13-2.cable.virginmedia.com
do Gucfa: po pierwsze piszę się w Lubin a nie Lubiń!Po drugie stadion w Lubinie ma pojemnosć 16.500 a nie 25.000 !Po trzecie na ostatnim meczu w Lubinie było nie max.5000 tylko dokładnie:6127 ludzi!

Hsifyd - 8 kwietnia 2012, 9:08:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Psy szczekaja a karawana jedzie dalej!
WKS

czaja - 8 kwietnia 2012, 9:32:06 - *.ssp.dialog.net.pl
sędzia tego meczu wypowiada się o tych karnych:
"- Widziałem obie sytuacje w powtórkach. Zareagowałbym tak samo - powiedział w telewizji Polsat Sport Adam Lyczmański, arbiter meczu Śląska-GKS.
- Jeśli chodzi o rzut karny dla Śląska to oczywiście widziałem powtórki. Decyzję potwierdził mój asystent. Od tego zresztą jest. Było pchnięcie zawodnika Bełchatowa w związku z czym był karny. Uważam, że takie sytuacje trzeba gwizdać. W moim odczuciu to decyzja prawidłowa. Zawodnik Śląska, jeśli nie zostałby popchnięty, to znalazłby się w korzystnej sytuacji.
W przypadku jedenastki dla Bełchatowa to w tej sytuacji Dariusz Pietrasiak ewidentnie wystawił nogę i spowodował upadek Dawida Nowaka. W obu sytuacjach uważam, że podjąłem poprawną decyzję."
ia-po-meczu-slask-gks-belchatow-oba-karne-zagwizda
lbym,id,t.html

ooo - 8 kwietnia 2012, 13:48:12 - *.adsl.inetia.pl
do Dlugi KSG grali na oporowskiej debi....

mi - 8 kwietnia 2012, 16:30:15 - *.adsl.inetia.pl
Jako kibic Śląska cieszę się że jest na niego tyle napinki. Ludzie napinają się zawsze na najlepsze zespoły, którym zazdroszczą najczęściej: miejsca w lidze, budżetu, frekwencji, dopingu. Dlatego zawsze największa napinka jest na Legię, Wisłę, Lecha. A tak na poeważnie: wasze komentarze są żałosne - jak można oceniać drużynę po wynikach ostatnich meczy? Po to gra się rok aby mistrz nie był przypadkowy. To że teraz Śląsk gra piach każdy widzi. Tylko że wcześniej tak nie było o czym świadczy tabela...

ZL - 8 kwietnia 2012, 20:30:01 - *.play-internet.pl
gucfa ty masz takiego downa czy tylko udajesz
po pirwsze na zagłębie przyszło 7 tys
a stadion ma 15tys
po drugie co to za pedofil tam krzyczy

do mi - 9 kwietnia 2012, 11:00:01 - *.dynamic.chello.pl
Tak zazdroscze wam zwlaszcza budzetu haha, bankruci :D frekwencji tez 7500 heehee. zapomnialem o dopingu haha. jestescie beznadziejni im szybciej to zrozumiecie ty lepiej dla was

- 9 kwietnia 2012, 12:06:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bełchatów jest beznadziejny! Powinni wygrać mecz 5:1 albo lepiej. Śląsk na wiosnę nie gra nic, a ciągle myślą o mistrzostwie, przynajmniej Łukasz Gikiewicz tak myśli. Potem takie drużyny grają w pucharach i mają problem żeby dotrwać do sierpnia i przejść zespół z Malty (tak jak Ruch Chorzów w poprzednim sezonie)

F.Cuda - 10 kwietnia 2012, 22:11:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ehh pofatygowałem się na ten mecz żeby zobaczyć czy Orest założy swoją ekstra czapkę niestety się pomyliłem ;< i musiałem oglądać to żenujące spotkanie ale udało mi się wyłowić jedną perełkę która dostanie powołanie do mojej kadry na Euro tylko jest mały problem że nie jest to piłkarz tylko kibic który energicznie machał rękoma myślę że ma świetlaną bramkarską przyszłość powołanie leci!