15 kwietnia 2012, 20:32:13 - Rafal
Futsal: Czarnogóra 3-2 Polska

W drugim meczu towarzyskim rozegranym w Czarnogórze reprezentacja Polski w futsalu przegrała z gospodarzami 2-3.

15 kwietnia 2012, 18:00 - Tivat
Czarnogóra 3-2 Polska
Ilija Mugoša 10, 33, Zoran Barović 23 - Paweł Budniak 36, Paweł Machura 40

Czarnogóra: Dragoljub Despotović, Milovan Drašković, Zoran Barović, Nikola Perović, Ilija Mugoša. Grali także: Miloš Bošković, Bojan Bajović, Darko Ćalasan, Igor Jovanović, Marko Kovačević.

Polska: Maciej Foltyn, Łukasz Żebrowski, Mariusz Milewski, Michał Słonina, Tomasz Dura. Grali także: Bartłomiej Nawrat, Marcin Olejniczak, Marcin Kiełpiński, Michał Wojciechowski, Paweł Machura, Marcin Czech, Paweł Budniak, Marcin Mikołajewicz, Michał Kubik.

żółte kartki: Bošković - Budniak.
czerwone kartki: Nikola Perović (36. minuta) - Marcin Kiełpiński (40. minuta).

widzów: 300.

W sobotę zostało rozegrane pierwsze spotkanie między tymi reprezentacjami, Polska wygrała 3-0.

^^ - 15 kwietnia 2012, 20:47:54 - *.internetia.net.pl
hahahahaha

Ciamciara - 15 kwietnia 2012, 20:56:53 - *.205.23.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ech fucal, szkoda że to w Polsce mało znana dyscyplina, bo całkiem miło się to ogląda

as - 16 kwietnia 2012, 14:34:29 - *.internetia.net.pl
kraj mający około 650tyś ludności i powierzchni lekko ponad połowę woj. podlaskiego, leje nas w piłę halową ... śmiem nawet przypuszczać, że i w piłę na trawie dostalibyśmy od nich baty ... ehhhh ... bo to POLSKA właśnie.

smn - 17 kwietnia 2012, 7:13:38 - *.77.20.188
@as - typowa polska mentalnosc, schowaj sie ze swoimi nienawistnymi tekstami...

rutok - 17 kwietnia 2012, 14:03:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
polecam sprawdzic jak Czarnogóra grała z Czechami w barażach o Euro2012. Przegrali pierwszy mecz w koncowce, a w rewanżu u siebie jechali z Czechami jak chcieli, mieli masę sytuacji i tylko pech nie pozwolił im trafic.. Pod koniec meczu Czeci fartownie trafili. Czarnogórcy grają naprawde przedni futbol