normalnie w ostatniej sekundzie meczu brameczka

Ketald - 18 kwietnia 2012, 18:52:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

djsim23 - 18 kwietnia 2012, 18:53:16 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Gieksa kolejny mecz i kolejne punkty.

Majkel - 18 kwietnia 2012, 18:53:17 - *.dynamic.chello.pl
oby tak dalej a wszystko bedzie DOBrZE

Pauleta - 18 kwietnia 2012, 18:53:37 - *.pogodnanet.pl
Brawo GieKSa brawo! A gole strzelaja Zabole

ŻabaGieKSa - 18 kwietnia 2012, 18:53:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cieszy zwyciestwo,3y pkty i gol w 90siatej minucie.BRAVOO GKS!!!a teraz do roboty z usmiechem.AVE.

siwe włosy - 18 kwietnia 2012, 18:53:46 - *.8.105.6
Słaby mecz w drugiej połowie. Pierwsza była bardzo emocjonująca. Gdzieś około 60.minuty Przemek zasnął, ale nie mam o to pretensji, bo jak mówię mecz był nudny, a poza tym przecież on codziennie ma do szkoły na 8:00 i musi to kiedyś odespać. A dziś na stadionie Polkowic nadarzyła się ku temu okazja. Jednak w 90.minucie obudzili się wszyscy, gola zdobył GKS KATOWICE, a ja jestem niepocieszony bo postawiłem kasę z emerytury na remis

arekksg - 18 kwietnia 2012, 18:54:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
piłkarze Gornika wygrali mecz GieKSie

19GKS64 - 18 kwietnia 2012, 18:54:23 - *.welnowiec.net
TO JEST TA GIEKSA! piłakrze, za tą walke i ambicje bedziecie przez nas docenieni!! teraz 3 pkt na Zawiszy!
Ino GieKSa!

SteveG - 18 kwietnia 2012, 18:55:04 - *.adsl.inetia.pl
To jest ta GieKSa !! grają do samego końca !

AC - 18 kwietnia 2012, 18:57:43 - *.dynamic.chello.pl
GKS!!!!!!KSG!!!!

sanczo - 18 kwietnia 2012, 18:59:21 - *.sta.asta-net.com.pl
Może za rok GieKSa powalczy o awans.

edi - 18 kwietnia 2012, 18:59:58 - *.multimo.pl
Obrona do wymiany w KS-ie. Trzy ostatnie mecze i 8 straconych bramek. "Brawo"!! I trzeci mecz pierwsi strzelamy gola i przegrywamy. Tragedia!

FC WSCHÓD - 18 kwietnia 2012, 19:00:06 - *.6-1.cable.virginmedia.com
FC Wschód GieKSa

jano - 18 kwietnia 2012, 19:00:16 - *.79.109.253
Wszyscy do Bydgoszczy teraz-tam czekaja 3 punkty!!!GKSA!!!!

tipico - 18 kwietnia 2012, 19:00:26 - *.hsi.kabel-badenwuerttemberg.de
Nie jestem fanem ale jest ok

kruchy - 18 kwietnia 2012, 19:01:55 - *.107.26.250
Brawo Gks super bramki chłopaków z Górnika.

tipico - 18 kwietnia 2012, 19:03:29 - *.hsi.kabel-badenwuerttemberg.de
Wasze miejsce jest polke wyzej ale cierpliwosci moze za rok to pochytocie bo derby z gieksa zawsze byly ok pozdro dla zaleza od chorzowskiego ci z Lisa beda kumac o kogo chodzi nara

kkk - 18 kwietnia 2012, 19:03:54 - *.152.112.82.dyn.jtglobal.com
Brawo GKS!wasze miejsce i tak jest w EX.gratulacje.pozdrawiam z Olsztyna

kibic - 18 kwietnia 2012, 19:07:32 - *.mmj.pl
Super w 93 minucie bramka ale jo sie ciesza teraz jademy do Bydgoszczy powalczyc o punkty, te 3 punkty przyblizyly nos do utrzymania

GeRhaRd - 18 kwietnia 2012, 19:15:56 - *.ngm.net.pl
Niebieskie katowice płaczą

siemRce - 18 kwietnia 2012, 19:44:42 - *.sukcesnet.pl
na siemcach tez smutek a juz myslałem ze spadna FARCIARZE pewnie sedzia pomogł

GintheR - 18 kwietnia 2012, 19:47:57 - *.ngm.net.pl
bezma brama zdobyli w 93 min z 2 -metrowego spalonego - to scandal!

b - 18 kwietnia 2012, 19:59:39 - *.internetia.net.pl
dziękujcie jastrzębianinowi ze strzelil

miętowy - 18 kwietnia 2012, 20:06:10 - *.polkowice.vectranet.pl
Spadek zagląda KS Polkowice w oczy.Słaby mecz w 2 połowie. Odniosłem wrażenie ze Polkowice nie chciały wygrać.Dziwię ze sędzia nie uznał bramki w 1 połowie dla KS.

a.p - 18 kwietnia 2012, 20:19:44 - *.dynamic.chello.pl
do GErHArD kaj w katowicach sa kibice ruchu ze piszesz niebieskie katowice jedynie sa w szopkach bo na giszu ostatnie niedobitki dostaly lomot TROJKOLOROWE KATOWICE

Hobbit - 18 kwietnia 2012, 20:23:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdzie Kocot,Wacek,Sierpol,Piątas,Salamon? ;/
Cieszy mnie jedno... Szymek na ławie

luka - 18 kwietnia 2012, 20:31:32 - *.opera-mini.net (*.87.211.69)
Druga bramka dla KS powinna być uznana, spalonego nie było. Mimo to Polkowice przegrały na własne życzenie. Obrona dziurawa, skrzydłowi też się nie popisali. 1 bramka stracona na życzenie i po błędzie KS, który GKS potrafił wykorzystać, brawo. Druga połowa słaba w wykonaniu obu zespołów. Nie rozumiem dlaczego trener Kudyba tyle czasu zwlekał ze zmianami.

Mr. Jojo - 18 kwietnia 2012, 20:35:20 - *.polkowice.vectranet.pl
Normalnie brawa dla Polkowic za kolejny przegrany mecz, jeśli tak ma wyglądać walka o utrzymanie to nawet niema o czym gadać. To już 3 mecz z rzędu gdzie drużyna przeciwna strzela nam gola w doliczonym czasie. PORAŻKA! Teraz jest już ostatni dzwonek aby w końcu wziąć się za robotę i zacząć wygrywać wszystkie mecze do końca jeśli chcą myśleć o utrzymaniu.

Mr. Jojo - 18 kwietnia 2012, 20:41:03 - *.polkowice.vectranet.pl
PS: Niech Klub nie narzeka na brak kibiców, skoro zarząd ma w dupie kibiców a piłkarze przegrywają wszystko co się da, to nie ma co się potem dziwić, dlaczego tak mało ludzi przychodzi na stadion. Będą wyniki, będą kibice taka prawda.

KATon - 18 kwietnia 2012, 20:44:40 - *.232.230.244.hotel-katowice.pl
Kolejne bardzo ważne punkty GieKSt , przed serią meczy z drużynami aspirującymi do awansu ...czy one chcą awansować czy chodzi o inną grę ?

fcPSZCZYNA - 18 kwietnia 2012, 20:59:50 - *.dynamic.chello.pl
hehe najlepsze jest to ze najbardziej zalamani z porazki Polkowic sa GeRhaRd,GintheR,SiemRce czyli chorzowscy O czym to swiadczy ? Kazdy oceni po swojemu
GKS TYCHY FC Pszczyna

ramzes - 18 kwietnia 2012, 21:11:22 - *.host.wavenet.at
W tym sezonie drugi roz drugie zwycięstwo z rzyndu,Bravo GieKSa, pozdro do GieKSiarzy z Austri.PNG

nero - 18 kwietnia 2012, 22:28:42 - *.polkowice.vectranet.pl
Polkowice szukają nowego trenera. Pewne info.

do nero - 18 kwietnia 2012, 22:59:26 - *.walbrzych.vectranet.pl
czas najwyzszy pogonic safandułe !

Pionas - 19 kwietnia 2012, 7:17:06 - *.114.62.71 (*.48.70.154)
Do - "Mr. Jojo - 18 kwietnia 2012, 20:41:03 - 078088078094.polkowice.vectranet.pl
PS: Niech Klub nie narzeka na brak kibiców, skoro zarząd ma w dupie kibiców a piłkarze przegrywają wszystko co się da, to nie ma co się potem dziwić, dlaczego tak mało ludzi przychodzi na stadion. Będą wyniki, będą kibice taka prawda." - zawsze tak piszecie i mówicie. My się jakos z klubem potrafimy dogadać i spotkać. Potrafimy pojechać w 8 czy 12 (ostatnio Sandecja - 8 + znajomi z wypoczynku). Zwróć uwagę że poraz kolejny jak jest mecz, CCC wystawia termin o pół godz. później. To dopiero jest rywalizacja o kibica. Ale niestety jesteśmy małym miastem i walka o każdą osobę będzie na wagę złota.
Do zobaczenia w Niecieczy.

JohnyKSG - 19 kwietnia 2012, 7:55:58 - *.zabrze.vectranet.pl
Bravo Gieksa! Ludzie z Górnika strzelaja dla Was brameczki!

Zabol - 19 kwietnia 2012, 8:29:34 - *.dip.t-dialin.net
super yno tak dali .PozdROW.

FZG - 19 kwietnia 2012, 9:00:57 - *.static.oc3.zagan.visnet.pl
Brawo dla Gieksy Polkowice 2 liga tuż tuż!

olo - 19 kwietnia 2012, 11:07:14 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Gieksa jeszcze ino pora punktów i uczimanie pewne.A za rok walczycie o awans tego wom życza bo wasze miejsce jest w exstraklasie .Pozdro od KSG Siemce!!!

KS\G/KS - 19 kwietnia 2012, 11:59:45 - *.dynamic.chello.pl
Extra wynik i dalej do przodu a bydzie dobrze.