21 kwietnia 2012, 17:57:16 - elenril
Bramka Radosława Majewskiego

Radosław Majewski zdobył gola dla Nottingham Forest FC w przegranym 1-2 meczu 45. kolejki angielskiej Championship (II poziom) z Hull City. 25-letni pomocnik ma na swoim koncie sześć bramek w obecnym sezonie.

21 kwietnia 2012, 16:00 - Kingston upon Hull
Hull City AFC 2-1 Nottingham Forest FC
Chris Gunter 58 (s), Matt Fryatt 80 (k) - Radosław Majewski 90

żółte kartki: Richard Garcia, Liam Rosenior, Corry Evans - Andy Reid.

sędziował: Geoff Eltrigham.
widzów: 20 786.

Majewski rozegrał pełne 90 minut, a jego zespół zajmuje aktualnie 20. miejsce w tabeli z 47 punktami na koncie.

Extra! - 21 kwietnia 2012, 17:58:31 - *.ssp.dialog.net.pl
ależ dzisiaj dużo strzelają Polacy za granicą!! Wielkie, wielkie brawa! Zwłaszcza dla Radka, ostatnio chyba zaliczył hat-tricka, nie? Szkoda tylko że Nottingam przegrało.

Hewem - 21 kwietnia 2012, 17:59:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radzio do Kadry na Euro za Peszkę

mhsc - 21 kwietnia 2012, 18:01:54 - *.160.182.160
Do kadry zamiast Polanskiego, Matuszczyka itd.

Hewem - 21 kwietnia 2012, 18:14:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polanski Matuszczyk to zawodnicy defensywni a Majewski gra jako ofensywny pomocnik lub centralny a nawet w ataku...

Mądry - 21 kwietnia 2012, 18:14:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sympatyczny,waleczny i jeszcze strzela...
Powinien przynajmniej być baczniej obserwowany.
Wg.mnie powinien być w czasie euro NIE przed telewizorem.

Josh - 21 kwietnia 2012, 18:18:00 - *.dynamic.mm.pl
Majewskiego Smuda nie lubi bo popija jak Peszko

Mądry - 21 kwietnia 2012, 18:21:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fajnie gdyby na euro gole padały po akcjach Majewskiego z Lewandowskim.
Tak jak kiedyś w ZNICZU Pruszków.

ju - 21 kwietnia 2012, 18:22:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dyzma powinien mu się przyjrzeć

dk 14 - 21 kwietnia 2012, 18:26:55 - *.5-4.cable.virginmedia.com
smuda nie lubi jak ktos popija a sam nie jest swiety, jesli chodzi o maje to gra na dobrym poziomie, jest szanowanym zawodnikiem w nottingham, po drugie tam po meczach zawodnicy po meczu ida na piwo z kibicami i nikt za to im nie ma za zle, gerrard tez chodzi na piwo po meczach to jeden z wielu przykladow,widzialem jak pije browara po meczu i co, jakos picie maji jesli pije nie wplywa na jego gre, pozdro

mksp - 21 kwietnia 2012, 18:31:36 - *.zielonepole.pl
Dajmy sobie spokój z powoływanienie go na EURO! To zawodnik czterdziestej w hierarchi drużyny angielskiej do tego często rezerwowy. Gdyby był dobry grałby w zdecydowanie lepszej drużynie.

Giovanni - 21 kwietnia 2012, 18:38:48 - *.play-internet.pl
Smuda go nie powoła bo Radek lubi to samo co Peszko

uwe - 21 kwietnia 2012, 19:31:05 - *.dynamic.chello.pl
Smuda go nie powola bo jest glupi!!! mial brac tych co graja i sie wyrozniaja a powoluje tych samych zawodnikow! Nie zdziwie sie jak w kadrze na Euro znajdzie sie matuszczyk.

oi - 21 kwietnia 2012, 20:20:03 - *.pai.net.pl
@mksp
Ta twoja "czterdziesta w hierarchii drużyna" potrafiła zdobyć Puchar Europy, taką Ligę Mistrzów sprzed lat. I potrafiła ten tytuł obronić co wcale nie jest takie łatwe! Tak, wiem to historia. Ja Radosława Majewskiego pamiętam z gry w Polsce, Messim na pewno nie będzie ale ma poukładane w głowie, zna swoje miejsce i umiejętności. Ale bramkę potrafi huknąć z każdej pozycji (i za to go szanuję).Dowodów na youtube nie brakuje. Czy powoływać go na Euro? A potrzebne nam to Euro ja w kuciapce zęby :/

polo - 21 kwietnia 2012, 20:46:25 - *.as13285.net
do dk 14 - a wiesz jakby gerrard graj jakby nie popijal ?? messi by nu nie mogl nawet butow wiazac

grom - 21 kwietnia 2012, 21:23:52 - *.olsztyn.vectranet.pl