sędziował: Hubert Siejewicz (Białystok).

Don - 28 kwietnia 2012, 17:35:48 - *.adsl.inetia.pl

Piast Gks - 28 kwietnia 2012, 17:35:55 - *.95.94.32.gl.digi.pl

crown - 28 kwietnia 2012, 17:36:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kib - 28 kwietnia 2012, 17:36:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Suma punktów za sytuacje do zdobycia gola

GKS Bełchatów - Korona Kielce 5 - 18

Sytuacje do zdobycia gola (ocena w nawiasie)

3 min. Giel Paweł - strzał z pola karnego (1)
5 min. Stano Pavol - strzał z pola karnego (6)
14 min. Sawala Szymon - strzał z pola karnego (2)
22 min. Stano Pavol - strzał z pola karnego (1)
28 min. Stano Pavol - strzał głową (6)
37 min. Buzała Paweł - strzał z pola karnego (1)
55 min. Popek Jacek - strzał głową (1)
58 min. Golański Paweł - rzut wolny (1)
59 min. Lisowski Tomasz - strzał z dystansu (1)
61 min. Kijanskas Tadas - strzał z pola karnego (1)
64 min. Lech Grzegorz - strzał z pola karnego (2)

obiektywny - 28 kwietnia 2012, 17:36:08 - *.backiel.com.pl
Tego się spodziewałem. Brawo Korona!

marian - 28 kwietnia 2012, 17:36:10 - *.181.133.202
Korona w Lidze Europy, wierzymy w to! Kibice z Kielc to chyba gardła zdarli, w TV nieźle ich było słychać, brawo piłkarze, brawo kibice

m - 28 kwietnia 2012, 17:36:11 - *.dynamic.chello.pl
No i ładnie

MKS. - 28 kwietnia 2012, 17:36:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Straszne brutale z tej Korony... Strach się bać.

Scyzor - 28 kwietnia 2012, 17:37:58 - *.kielce.hypnet.pl
Korona Pany !!!!

pan piotr - 28 kwietnia 2012, 17:38:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona wjeżdża do pucharów!

CKunios - 28 kwietnia 2012, 17:38:54 - *.9-3.cable.virginmedia.com
Bravo Korona!!! Mamy dobrą sytuację...tylko ciągle nie mogę odżałować tych straconych punktów z Lechem. Pozdro

Scyzor - 28 kwietnia 2012, 17:41:18 - *.kielce.hypnet.pl
CKunios - to już historia. Patrzmy do przodu. Nie mamy nic do stracenia więc walczymy do końca

CK'73 - 28 kwietnia 2012, 17:41:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to jeszcze został Widzew u siebie i Legia w ostatniej kolejce! jakby się udało wyrwać te 6 punktów może być bardzo pięknie!!! :D

Pawelek - 28 kwietnia 2012, 17:42:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest 9 zwycięstwo Korony na 0 z tyłu. Gratulacje - oby tak do końca . Do tego dodam 14 mecz na 0 z tyłu (dodając remisy po 0). To jest skuteczna defensywa .

as - 28 kwietnia 2012, 17:42:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szacunek panowie

Złoto&Krew - 28 kwietnia 2012, 17:43:24 - *.nowinynet.pl
No to Gieksa nie postawiła dziś dużego oporu.
Korona Kielce Złocisto Krwiści

htu - 28 kwietnia 2012, 17:43:52 - *.kielce.vectranet.pl
dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy........

tomscyzor - 28 kwietnia 2012, 17:44:21 - *.52.232.44
No nie mogę uwierzyć!!!!!Tu można zrobić historyczny wynik !!!! HEJ ,HEJ , KORONA!!!!
Ależ mądrze rozegrane spotkanie.PANOCEK mistrzostwo świata.

ju - 28 kwietnia 2012, 17:45:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Korona!
Zasługuje ta drużyna na puchary i mam nadzieję,że się do nich dostaną,bo na to zasługują
Brawa dla Pavla Stano,strzelił dwa gole pokazał się z bardzo dobrej strony,Korona ma z niego sporo pożytku
Bełchatów mimo porażki nie musi się obawiać spadku,jeśli swoje mecze przegrają ŁKS i Cracovia,co jest bardzo prawdopodobne to Bełchatów będzie już pewny utrzymania na 100 procent
Jeszcze raz gratuluje Koronie i trzymam za nich kciuki,oby wywalczyli przepustkę do pucharów,bo zasługują na nie,bo grają bardzo fajnie i mogą nas na europejskiej arenie godnie zaprezentować

Aden - 28 kwietnia 2012, 17:45:20 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby nie pechowy remis z Lechem(wrzutko-strzał Henriqueza), Korona miałaby pierwsze miejsce w tabeli...

qeef - 28 kwietnia 2012, 17:45:54 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby nie ukradzione zwycięstwo w Gdańsku i z Zagłębiem L.oraz frajerski remis z Lechem dziś na 99.9 bylibyśmy minimum vice mistrzem

CK - 28 kwietnia 2012, 17:46:22 - *.dynamic.chello.pl
Ojrzyński mistrz! Stano prze grajek jest

pewne_info - 28 kwietnia 2012, 17:47:59 - *.ip.netia.com.pl
Jeszcze Cracovia nie umarła. Zwycięstwo w derbach może dać jej możliwość dogonienia ...Bełchatowa. Poczekajmy do poniedziałku, tym bardziej że Wisła już w niedziele straci ostatnie złudzenia na puchary... PS.gratulacje dla Korony

CK73 - 28 kwietnia 2012, 17:48:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy do Wa-wy !!!
Może być pięknie !!!
SZacun za doping grupy wyjazdowiczów , brakuje tego na własnym stadionie , ale trudno rozumiem tak chwilowo musi być.

gigant - 28 kwietnia 2012, 17:48:32 - *.3-1.cable.virginmedia.com
Wielka Wielka Wielka KORONA!!!

ja - 28 kwietnia 2012, 17:50:33 - *.adsl.inetia.pl
Gdyby policzyć wszystkie mecze gdzie sędziowie okradli Koronę to chyba byłoby trochę więcej punktów.
A na wiosnę Korona była zdecydowanie lepsza we wszystkich rozegranych meczach oprócz tego z Górnikiem gdzie zasłużenie wygrał Górnik gdyż był lepszy

Hej - 28 kwietnia 2012, 17:51:29 - *.adsl.inetia.pl
Proszę scyzoryki znowu majaczą o pucharach

gigant - 28 kwietnia 2012, 17:53:54 - *.3-1.cable.virginmedia.com

Widz - 28 kwietnia 2012, 17:54:43 - *.adsl.inetia.pl
Więcej widzów było jak grała Korona w 3 lidze...

@leon - 28 kwietnia 2012, 17:58:23 - *.9-3.cable.virginmedia.com
Już ty tam najlepiej wiesz....

@widz - 28 kwietnia 2012, 17:58:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A może to od nas (kibiców Korony) zależało ile widzów w BEŁCHATOWIE mecz obejrzy?!

CK73 - 28 kwietnia 2012, 17:59:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Hej... NIe majaczą tylko marzą , a maja ku temu wielkie podstawy!!!

Byk. - 28 kwietnia 2012, 17:59:35 - *.batnet.pl
Takich trenerów jak p. Kiereś powinno się zwolnić od razu po takim meczu. Co ten człowiek robi w ekstraklasie? Jego ubiór, zdolności taktyczne i inne, nadają się wyłącznie do okręgówki. Zwolnili p. Bartoszka i teraz są na samym dole. Ulatowski i Bartoszek zrobili z tym klubem znacznie więcej jak p. Kiereś. Jeszcze jak słyszę komentatorów że chcą z nim przedłużyć umowę, pytam się za co?? Tylu trenerów wolnych, np. Sasal, Białas, Góralczyk, wspomniani Bartoszek i Ulatowski, każdy z nich zrobi znacznie więcej dla tego klubu jak dresiarz Kiereś który nie dość że nie umie się ubrać, to nie umie się wypowiedzieć, w ogóle nic nie umie.

kubuś - 28 kwietnia 2012, 18:01:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
leon - zapytaj w sekretariacie jagielloni,tam udzielą ci odpowiedzi ile jaga płaciła.

Marek - 28 kwietnia 2012, 18:08:21 - *.devs.futuro.pl
Korona musiała wygrać, no to wygrała. Bełchatów mógł przegrać, no to przegrał

scyzor - 28 kwietnia 2012, 18:09:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahah. a ktos napisal jak sedziow podali ze siejewicze sedziuje i nie bedzie przekretow i gks wygra... odpowiadam przekretow nie bylo i Korona wygrywa i jest 100 razy lepsza baaa wygrywa bez zoltej kartki!!!! pajace napinacze intrnetowi

leon - 28 kwietnia 2012, 18:10:26 - *.231.23.253.koba.pl
Kubuś a wymienisz mi chociaż jeden mecz kupiony przez Jagiellonie??? Znam tylko 2 sprzedane. Skoro taka Korona czy Arka kupuja cały sezon w pakiecie (czasem cos niewyjdzie) to niestety Jagiellonia niemaiała wyjscia i musiała sprzedac...

Kielczanin - 28 kwietnia 2012, 18:11:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielkie brawa i gratki moja kochana KORONECZKO!Świetna robota!Duma żółto-czerwona!

Cormacze - 28 kwietnia 2012, 18:17:55 - *.adsl.inetia.pl
Stano w ataku był świetny!!!Potrafi się genialnie zastawić strzelić no i oczywiście gra głowa.Wrzutki Sobolka i jesteśmy nie do zatrzymania xd Korzym Stano to jest dobry atak i wywalić tego drewniaka gołebiewskiego.

PatrykŚWL - 28 kwietnia 2012, 18:30:47 - *.cdma.centertel.pl
Kibicowsko PADAKA nie dało się słuchać.Pozdr Ś.W.L

Koronny - 28 kwietnia 2012, 18:34:07 - *.dynamic.chello.pl
Kolego leon prosisz masz, oto lista zakupów:
-KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 0:2 (25 września 2004)
-Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 0:2 (10 października 2004)
-Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (16 października 2004)
-MKS Mława - Jagiellonia Białystok 0:1 (23 października 2004)
-Jagiellonia Białystok - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (7 maja 2005)
-Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (13 września 2003)
....
i kilka innych.
Dlatego skończ już chłopie, oba kluby już za to zapłaciły. Żyj i ciesz się czasem rzeczywistym, a nie historią.

GKS_B - 28 kwietnia 2012, 18:39:28 - *.dolsatbelchatow.pl
Byk - co Ty za głupoty gadasz? Nie pamiętasz już jaką rzepę graliśmy za Bartoszka? Zero pomysłu na grę - śruba do przodu i jedziemy. Po Janasie się do tej pory zbieramy i to dzięki Kieresiowi nie spadniemy. To on poukładał to na tyle, że byliśmy w stanie powalczyć z tuzami ligi, jak Lech, Legia, czy (trochę mniej w tym sezonie) Wisła. Były wpadki w Łodzi, czy dziś, ale postęp w grze jest zdecydowanie widoczny. Nie raz zabrakło szczęścia (Śląsk), czy doświadczenia (Zagłębie), ale gramy lepiej i to się liczy. Kiereś a Bartoszek to niebo a ziemia. Na poparcie - jakoś nie dziwi mnie, że ten drugi się teraz już trenerką nie zajmuje.

ja - 28 kwietnia 2012, 18:44:35 - *.adsl.inetia.pl
Boli was wygrana Korony?
Boli że jest w górze tabeli?
Boli że ma szanse na LE?
Boli że gra bardzo dobrze?
Boli że przeciwnikom musi pomagać sędzia?
Boli że wasze kluby tak nie grają?
Boli że jest najlepiej grającym klubem na wiosnę?
Boli że ma najwięcej zdobytych punktów na wiosnę?
Boli że ma najmniej straconych bramek na wiosnę?
Boli że nawet w przegranych meczach walczą do końca?
Boli że mają waleczne serce?
Boli że kibice nawet po przegranym meczu z Zagłębiem zostają na trybunach i skandują "DZIĘKUJEMY" i biją brawo za walkę?

kermit - 28 kwietnia 2012, 18:44:49 - *.204.107.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jednak sie wyspali nawet ta muzyka im nie przeszkadzała na grilu i w domku na słoku

ja - 28 kwietnia 2012, 18:46:25 - *.adsl.inetia.pl
Przepraszamy :D
Ale dobrze bo ma boleć!

ja - 28 kwietnia 2012, 18:49:16 - *.adsl.inetia.pl
i nawet jeśli Korona będzie osiągała gorsze wyniki a będą walczyć tak jak teraz to zawsze będą zwycięzcami!

Hm - 28 kwietnia 2012, 18:52:08 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego Pavel Stano grał w tym meczu na ataku??

myszaCK - 28 kwietnia 2012, 18:54:29 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo mi przykro, że Przemka z dziadkiem nie było dziś na meczu.Bez nich wygrana cieszy mniej

ja - 28 kwietnia 2012, 18:55:40 - *.adsl.inetia.pl
Do Hm:
bo jest bardzo dobry na tej pozycji, jakbyś oglądał mecz to byś to wiedział i nie zadawał takich pytań

myszaCK - 28 kwietnia 2012, 18:56:44 - *.dynamic.chello.pl
Hm, a kto miał grać. Gołębiewski się miota, reszta wykartkowana albo młoda z nieustabilizowaną forma (Jamróz)

mario - 28 kwietnia 2012, 18:58:01 - *.dsl.bell.ca
@hm:
bo powiedzial ze strzeli 2 bramki to go trener tak ustawil;-p

777 - 28 kwietnia 2012, 19:03:10 - *.dynamic.chello.pl
Szacunek panie T R E N E R Z E ! Stano !!!

wukaess - 28 kwietnia 2012, 19:05:26 - *.internetia.net.pl
wynocha z taka frekwencja do 2 ligi!

mayk - 28 kwietnia 2012, 19:11:31 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda dla polskiej piłki, że taki Bełchatów znowu się utrzyma... 2000 ludzi na meczu to wstyd, zresztą stadion to pośmiewisko... PGE powinien zacząć sponsorować klub z innego miasta albo inny sport

acab - 28 kwietnia 2012, 19:35:39 - *.centertel.pl
i to są brutale z Kielc. Dawno nie dostali tylu kartek....

nicram993 - 28 kwietnia 2012, 19:36:48 - *.181.131.190
mayk. Ja jestem z Kielc i wole ten GKS niż Cracovie która od 4 lat powinna spaść

oleeee - 28 kwietnia 2012, 19:37:57 - *.range86-143.btcentralplus.com
hehe a pamietam jak szczesny mowil ze ostatni mecz z legial zadecyduje o mistrzostwie:Do

zz - 28 kwietnia 2012, 20:16:51 - *.cdma.centertel.pl
Żądamy powrotu Przemka i Dziadka! Bez nich 90minut to nie to samo

GKS_B - 28 kwietnia 2012, 20:42:19 - *.dolsatbelchatow.pl
Szkoda dla dobrego portalu, że taki mayk ma dostęp do Internetu... takie kompleksy to wstyd, zresztą cały wpis to pośmiewisko... Chello powinno mu odciąć Internet.

Korona MKS - 28 kwietnia 2012, 21:14:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Liczymy jeszcze w tej kolejce na Jagę ze Legią ,Zagłębie ze Śląskiem no i Cracovie żeby zachowała szanse na utrzymanie bo mają mecz z Ruchem i wtedy bajeczka spore szanse na majstra

DENIS - 28 kwietnia 2012, 21:31:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Emocje z Koroną będą do końca

franek - 28 kwietnia 2012, 22:42:05 - *.play-internet.pl
Spokojnie panowie GRAMY SWOJE a Lech, Legia, Slask i Ruch niech sobie remisuja albo przegrywaja! I zobaczymy na ile to wystarczy

Oburzony - 28 kwietnia 2012, 23:11:48 - *.opole.hypnet.pl
Nie rozumiem tego trenera po co te zmiany w składzie? Przegrywamy kolejne mecze przez błędy pana Kieriesia Dresiarza.. Nie rozumiem no nie rozumiem jak tacy zawodnicy jak np. Wilusz mogą siedzieć na ławce a Korona robi z naszą dziurawą obroną co chce wstyd .. Stary Popek gra, ale mi skład odmładza.

scy_79_zor - 29 kwietnia 2012, 0:23:44 - *.adsl.inetia.pl
@leon odpiszesz na post kolegi o kupionych meczach? czy może rozmyślasz na temat waszych barw które są prawidłowe:
-biało czarne
-żółto wiśniowe
-żółto czerwone
na które się zdecydowaliście
Żółto-czerwona jest TYLKO Kielecka Korona!

rafalski - 29 kwietnia 2012, 3:21:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Maki rosną w piecu,zwłaszcza ten drugi,czyli Mateusz.Mimo wszystko jak oferta będzie dla tego jak ja go nazywam bardziej przebojowego to trzeba go posłać na zachód (ponoć Freiburg jest zdeterminowany).Ma 20 lat więc na co ma czekać,jak jest oferta niech jedzie spróbować,w Deutschland zobaczy co to jest profesjonalizm!!!

Tomek - 29 kwietnia 2012, 12:48:54 - *.r-link.pl
Na Lazienkowskiej napewno bedzie przekret i Legia wygra. Chcialbym, aby ostatni mecz odbyl sie w sportowej rywalizacji, ale kazdy wie, ze PZPN zrobi wszystko, aby Legia wygrala. Napewno sedziowe wykartkuja Korone i dadza Legii karnego.

r - 30 kwietnia 2012, 23:05:59 - *.play-internet.pl
Dlaczego Stano zagrał w ataku??? Bo to napastnik przekwalfikowany na obrońcę, jak Piszczek. Dlatego obaj potrafią świetne grać w ofensywie. Pozdro.