źródło: własne / Ekstraklasa.net / Gazeta Pomorska

Mamałyga - 28 kwietnia 2012, 19:03:05 - *.adsl.inetia.pl

Olimpia - 28 kwietnia 2012, 19:56:08 - *.smgr.pl

uhow - 28 kwietnia 2012, 20:05:19 - *.INTELINK.pl
lipa..

aloha - 28 kwietnia 2012, 20:08:04 - *.nowysacz.vectranet.pl
dobry jeden punkt choć mogły być 3, Olimpia u siebie jest mocna i remis cieszy.

now 55 - 28 kwietnia 2012, 21:19:19 - *.146.103.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gra Olimpii w pierwszej połowie KATASTROFA
Lepiej dopiero po stracie bramki.
Myślałem,że bez Dziedzica będzie nam łatwiej !
Olimpia od kilku sezonów nie zmienia trenera, ale taktyka w ostatnich meczach (kopanie do przodu na aferę) to szczyt polskiej myśli trenerskiej !!!
Sandecja dużo lepsza organizacja gry, i dokładniejsze podania,Jestem rozczarowany wynikiem, ale cieszę się z jednego uratowanego punktu .

przemo65 - 28 kwietnia 2012, 22:09:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
żenada panie trenerze to naprawde nie widać z ławki

franek - 28 kwietnia 2012, 22:24:37 - *.play-internet.pl
mecz z gatunku o ktorych mozna powiedziec tylko to ze sie odbyl

breki - 29 kwietnia 2012, 0:06:18 - *.238.36.230
Sandecja w 1 połowie prezentowała się o wiele lepiej. My nawet przy rzutach rożnych 2, góra 3 zawodników w polu karnym Sandecji, reszta na środku boiska broni bezbramkowego rezultatu. Ustawianie tak zespołu jest nie tylko przejawem niekompetencji, ale szczytem głupoty, której nie tylko że nie widzi z ławki trener Remis Kaczmarek, to jej wyraźnie hołduje. Kolejny mecz na 0:0 gramy i klops Wróbla to było chyba najlepsze co nam się mogło przytrafić, bo po stracie bramki zaczęliśmy grać mniej bojaźliwie. Sulej najpierw desygnowany do wejścia, zostaje cofnięty i wchodzi ok. 80 minuty. Który to już mecz, w którym tracimy punkty na własne życzenie? Ja rozumiem, że gramy o utrzymanie, ale czy koniecznie musimy szorować dupą po dnie? Ludzie na trybunach dali dziś dobitnie do zrozumienia co sądzą o myśli szkoleniowej trenera naszego zespołu i mam nadzieję, że jego czas w Klubie ostatecznie dobiega końca.

Kaka - 29 kwietnia 2012, 1:50:00 - *.play-internet.pl
Panie Kaczmarek niech Pan wraca do tatusia.

tak - 29 kwietnia 2012, 8:31:16 - *.pl
now 55 - no to sie chlopcze przeliczyles i oazalo sie ile tej druzynie daje Dziedzic

leon - 29 kwietnia 2012, 9:47:42 - *.231.23.253.koba.pl
Kazdy normalny wie,ze w miescince tylko DUNAJEC. Ile daliscie za remis??? Pewien klubik ze swietokrzyskiego tylko kupuje, wiec moze sie od nich nauczyliscie

Grudziądza - 29 kwietnia 2012, 10:29:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uwazam ze w decydujacych momentach I liga przerasta trenera Kaczmarka.Z kim mamy zdobywac punkty u siebie jak nie z zespolem z 11 miejsca w tabeli!!!A trener caly mecz asekuracyjnie ustawia zespol ...tydzien temu tak samo bylo mozna zauwazyc brak doswiadczenia u Kaczmarka przegrywajac od 3 minuty 1-0 a przez caly mecz trener nie wpuszcza ani jednego napastnika!!! To jest normalne??Mam jeszcze do wypomnienia inne sytuacje w meczach gdzie druzyna prowadzila to od tego momentu cofala sie cala 11 do obrony wiedzac o tym ze dosc czesto przydazaja sie klopsy szczegolnie obroncom ale i rowniez bramkarzowi co zle sie konczylo 3-0 na 3-3 z Plockiem dla przykladu .Mecz w Gdyni przegrywaja 1-0 a wpisy na relacji live typu,, Olimpia sprawia wrazenie jakby nie chcialo im sie biegac i najlepiej zeszliby do szatni" no kurde trenerze cos tu nie tak.Olimpia spadnie to bedzie po klubie odejda zawodnicy tacy jak Klus ,Cieslinski i wielu innych pozostanie grac mecze derbowe wychowankami z Elana ,CHełmża Warlubiem przynajmniej na takie mecze przychodzilo po 3-4 tys ludzi a jak jest w pierwszej lidze kazdy widzi( jedno najwieksze w kraju bezrobocie bilety po prawie 20 zl gdzie standard stadionu rowniez daje duzo do zyczenia brak zadaszenia siedzenia z oparciem tylko na jednej prostej kilka rzędów a patrzac na stadiony rywali to cieniutko nasz stadion wyglada).

oligran - 29 kwietnia 2012, 10:56:21 - *.238.41.217
Z nadzieją idzie się na mecz że wygramy.Realnie myślałem o remisie(pomijając takiego klopsa Wróbla).Granie na huurra w tej lidze to sobie wszyscy niespełnieni z głowy wybijcie.Mecz trwa więcej niż 90 minut i na tyle sił powinno wystarczyć.Nie nauczył was mecz z Ząbkami gdzie przycisnęli aby wygrać i zaczęli ładne grać a stracili dwie bramki w końcówce!
Tak poza remisem istnieje też porażka.Olimpia się utrzyma i tyle w temacie.

breki - 29 kwietnia 2012, 13:20:58 - *.238.36.230
Kto mówi o graniu na hurra? Każda drużyna potencjalnie słabsza, a taką byliśmy w 1 połowie, upatruje swych szans w stałych fragmentach gry, my nawet tego nie robiliśmy, broniąc dostępu do własnej bramki. Na swoim stadionie z drużyną równorzędną, na co wskazywała by tabela, to jest ok? Oczywiście, że Kaczmarka I liga przerosła, nie tylko w Gliwicach, weźmy mecz z GKS-em na wyjeździe, przegrywamy, tak samo od 3 minuty, pierwsza zmiana następuje w 75. Przypomnę choćby raz jeszcze mecz II ligi ze Zdzieszowicami, przegrywamy do przerwy 0:1, a na zmianę wchodzi defensywny pomocnik Kasperkiewicz:-) Bronimy rezultatu, zatem wynik nie ulega zmianie. Sytuacje boiskowe, ile to razy graliśmy już w osłabieniu? Beniaminek, może frycowe? Nie, zwyczajny brak reakcji, dokonanie zwykłej zmiany zagrożonego zawodnika. Olimpia się utrzyma, ja też bym chciał, ale to wcale nie jest takie oczywiste. Jak się Dolcan dzisiaj sprawi to już zdaje się będziemy w strefie spadkowej, a Elbląg i Polkowice się nie położą u nas, będą wręcz walczyć o życie. My grając ultra defensywnie możemy jedynie punkty stracić. Dziedzic dużo daje? Jak na zawodnika, który wychodzi w tajemniczy sposób w każdym meczu, nie daje nic. Konto bramkowe też coś marniutkie. Za to pozbywamy się zawodników, którym na grze zależy. Jak już mówiłem wcześniej Piceluk, później Rogóż, teraz jak tak dalej pójdzie odejdzie zapewne pomijany notorycznie Sulej i pewnie Domżalski, a wtedy to już może być tylko źle. Nam wszystkim zaproponowałbym akcje, składania w Klubie podania o pracę trenera, w proteście przeciwko obecnej sytuacji, bo chyba tylko tak w sposób kulturalny, acz dobitny możemy wyrazić swój sprzeciw odnośnie pracy trenera, który wyraźnie ciągnie nas na dno. Jeśli nie teraz, to po zakończeniu rozgrywek ten człowiek z Klubu odejść po prostu musi!

kibic - 29 kwietnia 2012, 18:05:43 - *.218.97.157
a mial byc srodek tabeli i spokojna wiosna dla sandecji a jest kolejny remis i juz tylko trzy punkty do strefy spadkowej

jac - 29 kwietnia 2012, 20:41:58 - *.htsit.net
W każdej rundzie zdarza się mecz o którym najlepiej jak najszybciej zapomnieć. Tak było wczoraj z Sandecją, na jesieni z Dolcanem. Jestem przekonany, że nie wszystko stracone, Olimpia to chłopy z charakterem, dadzą radę. Poza tym miałem wrazenie, że Sandecja na tle innych zespołów goszczących w Grudziądzu zaprezentowała się bardzo dobrze, grała ciekawie i z pomysłem oczywiście momentami.
Najłatwiej krytykować trenera, nie zapominajcie jednak kto wprowadził Olimpię przez 3 ligę do 1. Dajmy mu szansę,będzie dobrze.

Kibic Oldb - 30 kwietnia 2012, 20:18:16 - *.238.42.45
Sam Trener nic nie zdziała. Największa zasługa Prezesa Jacka Bojarowskiego. Przy takiej kadrze, transfery w okienkach, ciągłe wzmacnianie kadry, warunkach na obozach, ciągła poprawa bazy treningowej w Grudziądzu to jest luksus dla trenera. Nasz trener grając mecz w Grudziądzu o utrzymanie z "Sandecją" gra 1 napastnikiem ... żal. W upale "30 stopniowym" dokonuje zmiany tylko jednej w 75 minucie przy wyniku 1:1 kolejny żal...

sns - 1 maja 2012, 9:07:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl