29 kwietnia 2012, 14:25:58 - qmichal
Czerwona kartka Pawła Kieszka, Mateusz Prus obronił rzut karny

Bramkarz Rody Kerkrade Paweł Kieszek został ukarany czerwoną kartką w meczu 32. kolejki Eredivisie przegranym z PSV Eindhoven 1-3 (0-2). Polak został wyrzucony z boiska w 81. minucie za faul w swoim polu karnym. Do bramki gospodarzy wszedł Mateusz Prus, który obronił rzut karny wykonywany przez Jeremaina Lensa.

29 kwietnia 2012, 12:30 - Kerkrade
Roda JC Kerkrade 1-3 PSV Eindhoven
Sanharib Malki 65 - Dries Mertens 7, Marcelo 31, Memphis Depay 84

żółte kartki: Ruud Vormer, Arnaud Sutchuin - Ola Toivonen, Georginio Wijnaldum, Jeremain Lens, Marcelo.
czerwona kartka: Paweł Kieszek (81. minuta, Roda, za faul).

sędziował: Bas Nijhuis (Enschede).

W 83. minucie Jeremain Lens (PSV Eindhoven) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Prus obronił).

Prus w 82. minucie zastąpił na boisku Adila Ramziego. W bramce PSV cały mecz rozegrał Przemysław Tytoń. Spotkanie na ławce rezerwowych Rody przesiedział Mikołaj Lebedyński. W kadrze meczowej gospodarzy nie znalazł się Adrian Lis.

Jedną z bramek dla PSV strzelił były obrońca Wisły Kraków Marcelo, który został także ukarany żółtą kartką.

PSV jest wiceliderem tabeli z czterema punktami straty do prowadzącego Ajaxu. Roda zajmuje ósme miejsce.

euskadi - 29 kwietnia 2012, 14:37:26 - *.adsl.inetia.pl
Która to już czerwona karta Kieszka w tym sezonie?

leon - 29 kwietnia 2012, 14:45:30 - *.231.23.253.koba.pl
Tytoń? przeciez palenie szkodzi zdrowiu. Dzis Legia kupuje mecz i Bedzie LIDEREM DO KOŃCA

ula la - 29 kwietnia 2012, 14:51:12 - *.centertel.pl
Pruski Pruski..bo On ma na nazwisko Pruski.Wawrzyniec Pruski..polski dziedzic

kroko - 29 kwietnia 2012, 14:55:32 - *.239.6.24
czwarta czerwona w sezonie. trzy w lidze i jedna w pucharze, masakra...

Jarząbek - 29 kwietnia 2012, 14:55:55 - *.175.67.43
@ula la - łubudubu, łubudubu, niech żyje nam, prezes naszego klubu, niech żyje nam!
P.S. obrobił karnego, ale w ciągu 10 minut gry zdążył wpuścić też bramkę...

ula la - 29 kwietnia 2012, 15:01:27 - *.centertel.pl
jarząbek? Wacław?

kaka - 29 kwietnia 2012, 15:07:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
tak tylko bramka strzelona po obronionym karnym przez prusa była nie do obrony . napastnicy PSV mineli obrone Rody , przyczym poszli dwóch na jedego (prusa) i poprostu nie miał szans na obrone

znawca - 29 kwietnia 2012, 15:15:05 - *.icpnet.pl
caly mecz to chyba jednak Kieszek nie byl

Lechita - 29 kwietnia 2012, 15:28:39 - *.promax.media.pl
Może trochę nie na temat ale z taką Rodą myślę, że połowa drużyn T-ME problemów by nie miała

zigi - 29 kwietnia 2012, 15:42:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramkarze Polski na Euro : Tytoń, Kuszczak , Szczęsny !!!!!

kola - 29 kwietnia 2012, 17:20:24 - *.146.251.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
bramkarze na euro-tomaszewski, prus

stowa23 - 29 kwietnia 2012, 17:23:49 - *.range86-128.btcentralplus.com
zagrało trzech Polskich bramkarzy w jednym meczu w lidze holenderskiej :D dobre :P

Raf - 29 kwietnia 2012, 19:22:57 - *.opera-mini.net (*.113.214.237)
Dwóch byłych bramkarzy Hetmana Zamość! Brawo! Zamość pamięta! Trzymajcie się Chłopaki

Domel - 29 kwietnia 2012, 19:51:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tym sezonie, w pierwszym meczu tych drużyn to Kieszek obronił karnego Wijnaljduma. Brawo PSV! Jeszcze będzie mistrz! P.S. Tak jest, 3 polskich bramkarzy.

DENIS - 29 kwietnia 2012, 20:08:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajny mecz

kibic - 29 kwietnia 2012, 22:21:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Raf i kto by pomyślał że dwóch naszych zamojskich bramkarzy stanie naprzeciwko siebie w lidze holenderskiej. Pozdro Przemek i Mateusz.