RTR - 29 kwietnia 2012, 17:59:57 - *.dynamic.chello.pl

KSG - 29 kwietnia 2012, 18:00:04 - *.grybow.net.pl

olimpia - 29 kwietnia 2012, 18:00:28 - *.61.54.115
Jak już Trytko strzela bramki to ta liga musi być naprawdę marna.

POLONIA - 29 kwietnia 2012, 18:00:40 - *.play-internet.pl
Zwycięstwo cieszy ale cały dół wygrał i wciąż czarna d...

greg7575 - 29 kwietnia 2012, 18:00:53 - *.dynamic.chello.pl
rtr mozgiem sobie pohandluj jesli go m,asz,bramka w 95 min,dobra gra Polonii

QWE - 29 kwietnia 2012, 18:01:08 - *.b-ras2.srl.dublin.eircom.net
Brawo chłopaki!patrzyłem po 15 minutach jak było 2;0 i juz myślałem ze po meczu a tu taka miła niespodzianka!Jeszcze Polonia nie zginela!życzę utrzymania bo w II lidze na pewno nie jest wasze miejsce!

bwin - 29 kwietnia 2012, 18:01:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W przerwie się stawia wyniki co?

xenia - 29 kwietnia 2012, 18:02:05 - *.interpc.pl
Dobrze że Dolcan nie zawiódł i dalej 5pkt do aby być nad strefą spatkową!

pol-psy - 29 kwietnia 2012, 18:02:10 - *.elwico.pl
szkoda dolcanu mogła pulonia przegrać

Kamil - 29 kwietnia 2012, 18:04:29 - *.acn.waw.pl
Fakt, mogła przegrać, ale i tak ich sytuacja jest tragiczna.

Fanatyk - 29 kwietnia 2012, 18:04:30 - *.dynamic.chello.pl
Zachowujecie sie jak dzieci ...
Wygrał lepszy ! Polonia walczyła od poczatku do końca, trzeba przynzac była lepsza ! Kolejarz dobry w pierwszej polowie pozniej juz odpuscil ... !
Bravo POLONIA !

Beuthen - 29 kwietnia 2012, 18:04:36 - *.microchip.net.pl
Jak czytam komentarze boroków z elwico i interpc ... to mnie atak śmiechu ogarnia leczyć kompleksy dalej dzieciaki.

yarema - 29 kwietnia 2012, 18:04:55 - *.lightspeed.livnmi.sbcglobal.net
Handlowy Klub Sportowy Kolejarz-Koguty Stroze.....

RTR - 29 kwietnia 2012, 18:04:59 - *.dynamic.chello.pl
Pieniążek wyciągnął pieniążki i wygrali...

aaa - 29 kwietnia 2012, 18:06:48 - *.play-internet.pl
xenia jak tam szkoła zdałaś??:D Polonia się utrzyma zobaczycie na złość napinaczom !!! i oby tak było!

maruda - 29 kwietnia 2012, 18:06:59 - *.galileusz.pl
Polonia Nigdy Nie Spadnie!!!
Królowa Śląska Tylko Polonia !!!!

czesiu1929 - 29 kwietnia 2012, 18:10:43 - *.play-internet.pl
brawo Polonia, pozdro z Gdyni

jbl - 29 kwietnia 2012, 18:20:23 - *.listmail.net
i gdzie te buraki co tak szczekają ze stróż ? juz macie ekstraklasę he he he dla was to 1 liga za wysokie progi nie ma to jak naściągać najemników aby grali dla 400 ludzi na meczu dramat.Boże widzisz a nie grzmisz !

Lambou - 29 kwietnia 2012, 18:22:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzut wolny pośredni w 95 minucie to żart. Padł gol i Polonia wygrała mecz przez błąd sędziego...
Ale ogólnie poziom meczy bardzo wysoki, dużo akcji i walki.

krupier - 29 kwietnia 2012, 18:31:06 - *.adsl.inetia.pl
Piłkarski poker - naprawdę życiowy film

bubu PB - 29 kwietnia 2012, 18:34:58 - *.akk.net.pl
no to pięknie jeszcze tylko punktów i utrzymanie

kibic40 - 29 kwietnia 2012, 18:43:34 - *.lublin.mm.pl
Teraz łatwiutki mecz z Łęczną i kolejne 3 pkt. Łęczna leje kolejno tych z czołówki ale tym potrzebującym z dołu jakoś punktów nie odmawia heheh

Mamed - 29 kwietnia 2012, 18:44:44 - *.50.132.234
czemu Chrapek nie grał?

asis321 - 29 kwietnia 2012, 18:56:30 - *.inter-wlan.pl
Polonia Bytom jak spadała z ekstraklasy do 1 ligi tak spadnie z 1 ligi do 2 Skończycie tak jak Odra Opole albo Odra Wodzisław

do mamed - 29 kwietnia 2012, 18:58:41 - *.xdsl.centertel.pl
Pauzował za kartki.

damian - 29 kwietnia 2012, 19:17:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przecież teraz zaczynają sie przekręty więc wiadomo o co chodzi :D

lwowiak - 29 kwietnia 2012, 19:27:55 - *.felixcom.3s.pl
Jesteście śmieszni jak wy wygrywacie jest OK
jak My to od razu mecz sprzedany albo przekręt.
Skąd sie biorą takie śmieszne pajace

pb57 - 29 kwietnia 2012, 19:31:37 - *.unknown.vectranet.pl
dopóki piłka w grze...jeszcze polonia nie zginęła czy się to komuś podoba czy nie!!!

RG1 - 29 kwietnia 2012, 19:33:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedno pytanie do pseudoznawców, którzy piszą o korupcji: skąd tak biedny Klub miałby pieniądze, żeby kupić mecz? Zastanówcie się zanim zaczniecie szukać przekrętów! Oby Polonia się utrzymała - na złość bogatym i napinającym się!

guma - 29 kwietnia 2012, 19:34:49 - *.uznam.net.pl
No i wiocha nauczyła sie korupcji....

bystrzak j - 29 kwietnia 2012, 19:42:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
byłem na tym meczu:Kolejarz strzelił szybko 2 bramki tak jak z ze Stalówką baraż kiedyś{u siebie wygrali 2-0 , na wyjeździe przegrali 0-4
] -podbił stawkę; w przerwie Bytom musiał pewnie wysypać niemało żeby wygrać i zainkasować 3 pkt.Mecz wyglądał dwojako: 20 min niekwestionowane panowanie na boisku Kolejarza potem bez zaangażowanie. Zdradziło ich podanie w 90 min obrońcy do własnego bramkarza w polu karnym- rzut wolny dla Bytomia i strzelili na 3-2.W sumie wszyscy coś wygrali

leon - 29 kwietnia 2012, 20:04:27 - *.231.23.253.koba.pl
Gratulacje Polonii. Ile to kosztowało? Dzis Piasecka chciała okrasc jagiellonie na korzysc legii. Starała sie mocno ale sie nieudało. Czy nalezy sie zwrot pieniedzy?

pb - 29 kwietnia 2012, 20:06:58 - *.centertel.pl
Mąka znowu dwie setki gwiazdo! Gratulacje chłopaki!

TomPB - 29 kwietnia 2012, 20:29:12 - *.dynamic.chello.pl
Ludzie ogarnijcie sie z ta korupcja! Pilkarze znow maja zaleglosci w wyplatach a wy takie bzdury piszecie!? po prostu Stroze daly tylka, na lige ich nie stac i tyle... my mamy o co walczyc i walczylismy do konca i jeszcze dluzej... ! ".. w przerwie Bytom wysypal nie malo" @ bystrzak j ogarnij sie naprawde, z czego?! od kogo ?! jak?! AVE PB

bystrzak j - 29 kwietnia 2012, 20:43:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
do TomPB : cieszmy się wspólnie : bliżej nam będzie do Bytomia niż do Płocka na przykład; a i nasi piłkarze maja więcej znajomych w Polonii niż w Wiśle. zapisuję ten wynik zawodów na plus i dla siebie-obstawiając takie wyniki w końcowej fazie rozgrywek można być naprawdę zadowolonym- i tak jest nie tylko w Polce ale i w całej Europie

a - 29 kwietnia 2012, 20:59:50 - *.adsl.inetia.pl
bystrzak j - Przecież wy już spadliście. O Płock się nie martw, da radę się utrzymać. Przypomne,że okstatni mecz w lidze gracie w Płocku,a na tą chwilę macie mniej o 5 punktow od Wisły Płock, i jest to nie do odrobienia, bo przecież Wisła nie będzie stała w miejscu, tylko też zdobywała bedzie punkty.
Do spadku widzę GKS Katowice najpredzej, czyli O.Elblag, KP Polkowice, Polonia Bytom i albo Olimpia grudziadz albo GieKSa.

Waffen SS - 29 kwietnia 2012, 21:16:00 - *.swietochlowice.vectranet.pl
Brawo Polonia życzę utrzymania.
Pozdro od kibica Ruchu.

kolejarz - 29 kwietnia 2012, 21:22:27 - *.grybow.net.pl
myślałem że już po korupcji w Polskiej piłce- myliłem się...życzę Polonii spadku, bo chcecie pozostac w tej lidze grając nie fair.. a pan sędzia Radziszewski pod podgląd jak dla mnie

Bambi - 29 kwietnia 2012, 21:38:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Juz sie zaczyna?Myślałem ze na 4 kolejki do konca.Ciężkie czasy nastały.Bez kasy nie ma nic.

do kolejar - 29 kwietnia 2012, 21:43:33 - *.kimsufi.com
ty pisiorku tu nie jest koncert życzen co ty chcesz a czego nie wiec milcz pokemonie bo zachwilkę kupe zrobisz buraku cukrowy.Te cale stroże to jedno wielkie pastwisko ludzie kto tam był ten wie a kibice na meczu czysty folklor z dziecmi ale widać pastuchy mają najwięcej do powiedzenia na necie pokemony

saczers - 29 kwietnia 2012, 21:43:58 - *.nowysacz.vectranet.pl
Parodia meczu!!! Wszyscy juz na trybunach zakladali sie w ktorej koncowej minucie padnie bramka dla Poloni,nawet trener Fornalak sie co chwila usmiechal sie po "strzalach" swoich zawodnikow !! Parodia!! Stroze I kogucik won z I ligi handlarze!!!!!!!

sebek - 29 kwietnia 2012, 21:45:36 - *.nowysacz.vectranet.pl
heheheheh nie wiem nie chodzą tam na mecze na tą wichurę a kogut nie krzyczał coś ? haha

saczers - 29 kwietnia 2012, 21:48:39 - *.nowysacz.vectranet.pl
KOguta dzis nie bylo,czeka az sprawa przyschnie i ludzie zapomna!!! Mecz spzedany,gdzie prokurator?!!!

Błękit - 29 kwietnia 2012, 21:54:21 - *.dynamic.chello.pl
GRatki z Niybieskich Szopek. PozdRo

prorok - 29 kwietnia 2012, 21:56:00 - *.subdomain.com
ale przecież koguty są znane z tego że sprawy korupcyjne nie są im obce przecież to niejakiego koguta syn maczał paluszki w korupcji ze stalą stalowa wola widać chłopie znają nie tylko widły słome bydło pole ale i jak cosik tam zakręcić na boczku :D

KL57 - 29 kwietnia 2012, 22:12:09 - *.162.198.68
widziałem dzisiaj Polonię jak wyjeżdżała z hotelu w Rytrze;)

broda - 29 kwietnia 2012, 22:41:59 - *.180.100.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co wy macie do Polonii przecież nigdy tam nie było kasy więc jak mają kupować mecz !!!patrzcie na swoje smutne niiby boiska z a -classe a póżniej pierdzielcie swoje !!!

wiko - 29 kwietnia 2012, 22:52:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A wie ktoś co się dzieje z Robertem Wojsykiem ?

xxl - 29 kwietnia 2012, 23:10:32 - *.play-internet.pl
Do sączersa....Popatrz lepiej na swojego grającego dyrektota Jano.....To dopiero jest korupcja!!!!!

PB1920 - 29 kwietnia 2012, 23:39:17 - *.dynamic.chello.pl
Co wy chcecie, Polonia waliła z czasem akcję za akcją - takie dziwne, że w końcu coś wpadło do bramki Stróż, które w drugiej połowie grały pod słońce? No faktycznie. korupcja jak cholera.

Ante - 29 kwietnia 2012, 23:52:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak grał rupa

Kunigunda - 30 kwietnia 2012, 0:13:33 - *.229.111.223
Polonia naprawde ma ciekawych zawodnikow, ale do tego trzeba tez ciekawego trenera...

Rafał - 30 kwietnia 2012, 0:21:24 - *.microchip.net.pl
Witam,właśnie wróciłem z meczu. Napiszę obiektywnie.Polonia prowadziła grę cały mecz w 15minutach Kolejarz strzelił dwa razy i wpadało taka prawda przy czym druga bramka piłka odbiła się od nierównej murawy i zmyliła Cabaja.
Polonia miała kilka dogodnych sytuacji aby strzelić bramke wcześniej na 2-3 , ale udało się dopiero na końcu za prawidłowy pośredni.
Pierwszy raz byłem na meczu gdzie kibiców przyjezdnych było więcej niż gospodarzy.
Pozdr.

Klemenc - 30 kwietnia 2012, 0:53:32 - *.229.111.223
wymienic Kobylika i Pauliste, dac Alancewicza i Polonia moze sie utrzyma

@Rafał - 30 kwietnia 2012, 6:56:10 - *.tktelekom.pl
Ale knocisz !! I dlaczego ? Z pierwsza częścią wypowiedzi się zgodzę lecz reszta to zwykła dziecinna napinka !! Z takimi kibicami nie da się dyskutować !!

jagab - 30 kwietnia 2012, 8:59:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale jajca !!!

AS - 30 kwietnia 2012, 10:35:52 - *.adsl.inetia.pl
mam nadzieję że PB jednak się uratuje

KSZO1929 - 30 kwietnia 2012, 10:50:01 - *.238.5.206 (*.205.197.233)
POLONIA BYTOM powinna się utrzymać!!!POWODZENIA

poznaniak - 30 kwietnia 2012, 10:55:49 - *.icpnet.pl
Oby Polonia dała radę...Powodzenia.

zz - 30 kwietnia 2012, 10:58:23 - *.adsl.inetia.pl
Wrocław się kłania

k - 30 kwietnia 2012, 11:09:58 - *.centertel.pl
Polonia wygrała zasłużenie !!! Pierwsza połowa dla wieśniaków ale druga dla Polonii !!!!!!!!!!!!!

do xxl - 30 kwietnia 2012, 11:15:05 - *.hotspotchat.net
dziecko nędzy i rozpaczy w dzisiejsz6m świecie jest jedna zasada jeżeli nie ma się na kogoś papieru to można sobie własne teorie wsadzić w cztery litery to tak dla przypomnienia jeżeli masz jakieś info to bij na psiarnie i prokuraturę i podziel się newsami a jeżeli nie to milcz ! najlepsze jest to pokemonie że wasz guru temu co słoma z butów wystaje tak szczekał na meczu z GKS K-ce że aż go nagrali i pokazali światu jaki to delikwent i chyba zapomniał że to właśnie jego synalek to dopiero jak to nazwałeś '' korupcja " ,coś jeszcze chcesz dodać net hoolsie ?

pb - 30 kwietnia 2012, 12:22:51 - *.silesiamultimedia.com.pl
polecam zobaczyć skrót meczu na oficjalnej stronie Polonii.Oceńcie sobie sytuacje sami i dobitkę Trytki
w 94 min-szczęście tak dobić w takim tłoku
raz strzelasz 92 raz tracisz 94- słowa trenera Kolejarza Stróże

kibic - 30 kwietnia 2012, 17:47:22 - *.pasjo.net
Jeszcze jest realna szansa na utrzymanie w I lidze ale trzeba walczyć tak jak w Stróżach!

1971 - 30 kwietnia 2012, 19:14:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli widzimy się w 1 lidze ;)

kks - 30 kwietnia 2012, 20:17:11 - *.xdsl.centertel.pl
koguciki sprzedawczyki, kto był w stróżach i się zna na piłce to wie, że mecz puszczony, tak więc Polonia nie cieszyłbym się bardzo bo Wasza drużyna gara padakę, choć szczerze życzę Wam utrzymania.

agabh - 1 maja 2012, 0:30:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Były ekscesy na trybunie dla senatorów?

iga - 1 maja 2012, 2:03:11 - *.dsl.bell.ca
nie zycze zle PB , ale ten mecz to jeden wielki przekret. widac golym okiem , ze korupcja dalej kwitnie w polskiej kopanej nogami. i jak tu ma byc dobrze?

JohnyKSG - 1 maja 2012, 7:01:00 - *.zabrze.vectranet.pl
Gdzie sa ci,co życzyli Górnikowi spadku do I Ligi...?

wiem - 1 maja 2012, 7:43:38 - *.joynet.3s.pl
ja życzę kurnikowi spadku - zawsze i wszędzie - Komuchy.

Gonnaby - 1 maja 2012, 13:33:51 - *.dynamic.mm.pl