2 maja 2012, 20:51:04 - euzi
Czwarta bramka Ludovica Obraniaka dla Bordeaux

FC Girondins de Bordeaux wygrał u siebie w meczu 35. kolejki francuskiej Ligue 1 ze Stade Rennais FC 2-0 (0-0), a pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Ludovic Obraniak. Reprezentant Polski ma już na koncie cztery ligowe trafienia.

2 maja 2012, 19:00 - Bordeaux (Stade Jacques-Chaban-Delmas)
FC Girondins de Bordeaux 2-0 Stade Rennais FC
Ludovic Obraniak 51, Landry N'Guémo 58

sędziował: Sébastien Moreira.

Obraniak rozegrał całe spotkanie, a jego klub zajmuje w tabeli ósme miejsce i z 52 punktami na trzy mecze przed końcem sezonu ciągle ma szansę na grę w Lidze Europy. Do europejskich pucharów kwalifikują się cztery najlepsze drużyny oraz Olympique Lyonnais (aktualnie czwarte miejsce) i Olympique de Marseille (dziesiąte miejsce), które wygrały puchary krajowe. Do piątego Stade Rennais Bordeaux traci pięć punktów.

do Smuda i - 2 maja 2012, 21:01:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko we Francji jest rozgrywane 38 kolejek ligowych a w Polsce 30, Średnia punktów Bordeaux wynosi 1,458/ na mecze, a Legii 1,78 pkt na mecz. Brawo Smuda

Michal - 2 maja 2012, 21:02:29 - *.hari.cable.virginmedia.com
Lisy precz!!!!!!

Mądry - 2 maja 2012, 21:02:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gole Obraniaka i Rybusa cieszą,ważne że grają i strzelają.
Ale żeby nie byli za bardzo przemęczeni...
Oby na euro wszyscy byli w życiowej formie.

ss - 2 maja 2012, 21:05:31 - *.170.50.38
Na euro to możemy mieć trzech Messich i dwie Krystyny z przodu. Nic to nie da skoro z tyłu zagra Wojtkowiak z Glikiem/Sadlokiem albo innym Kamińskim.

:) - 2 maja 2012, 21:09:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Ofensywie mamy najlepszy skład od 20 lat... Dobrze że mamy takich piłkarzy jak Grosicki, Rybus, Obraniak, Błaszczykowski Lewandowski... Myślę że damy radę na Euro.

vanart - 2 maja 2012, 21:23:09 - *.241.124.142
Szczerze mówiąc to naprawdę nasz kadra może namieszać na EURO.Naprawdę mamy mocny skład nie gorszy od Greków,Czechów czy Rosjan.Jeśli się to dobrze poukłada wszystko to może być dobrze.Nie wiem jak Wy ale ja liczę na ćwierćfinały albo nawet wyżej ; )I oczywiście wielkie brawa dla Ciebie Ludo !O kim jak o kim ale o nim nie można powiedzieć że jest farbowanym lisem bo już od dawna zanim wiedzieliśmy o naszym Euro starał się o polskie papiery.I polskiego też się uczy co widać nawet w jednym pomeczowym wywiadzie

aru - 2 maja 2012, 21:40:46 - *.retsat1.com.pl
na początku przeczytałem że mecz sędziował Sebastian Madera

DENIS - 2 maja 2012, 21:48:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Ludo powołanie gwarantowane

BN - 3 maja 2012, 9:00:58 - *.pp.com.pl
Brawo. Bordeaux jest dla Obraniaka klubem idealnym - rozgrywa całe mecze na dobrym poziomie i walczy o europejskie puchary.

s - 3 maja 2012, 19:53:05 - *.free.aero2.net.pl